dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciepłownicza

Wrotków,Lublin

1 390 000 zł360 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Poszukujesz w Lublinie budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku pod najem by przynosił zysk? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Śródmieście,Lublin

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Czuby Południowe,Lublin

739 000 zł76 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Konstantynów,Lublin

1 299 999 zł2 553 m² 509,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka budowlana położona w Lublinie, w dzielnicy Konstantynów, o powierzchni ok. 26a. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kośminek,Lublin

750 000 zł101 m² 7 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym i dodatkowym mieszkaniem - idealny do zamieszkania, prowadzenia firmy i inwestycji w wynajem. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

786 240 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ pomieszczeń: - główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

- tylko u nas! - Przedstawiam atrakcyjną ofertę mieszkania znajdującego się na Czechowie Południowym przy ul. Lipińskiego po generalnym remoncie, wykończonego w wysokim standardzie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Rury,Lublin

354 000 zł42 m² 8 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest duża 41,5 m2 kawalerka zlokalizowana na zielonym osiedlu lsm. Nieruchomość wymaga remontu, natomiast układ mieszkania pozwala na zrobienie salonu z aneksem plus sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

700 000 zł22 778 m² 30,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania siedlisko na dużej działce wraz z domem oraz budynkami gospodarczymi. Nieruchomość położona na terenie Lublina w dzielnicy Hajdów-Zadębie w sąsiedztwie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

560 696 zł51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,12m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Czechów,Lublin

2 526 078 zł196 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy w nowej inwestycji, lublin, czechów Północny Lokalizacja: lublin, czechów Północny Powierzchnia: 195,82 m2 Piętro: parter lokal 0.2 Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

289 000 zł26 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,7 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina rury(lsm), przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

460 675 zł41 m² 11 195 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sielankowa

Rogatka Warszawska,Lublin

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 65m2, użytkowej 53,36m2 na III piętrze i poddaszu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Lublin,lubelskie

890 000 zł90 m² 9 899,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie o pow. 89,9m2 w apartamentowcu na wieniawie przy ul. Bema Salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon, otwarty pokój. Oddzielna kuchnia (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

289 000 zł32 m² 8 919,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

662 600 zł62 m² 10 687,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 26 Kwietnia włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kustronia

Kalinowszczyzna,Lublin

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowa niższa cena Mieszkanie idealne na start! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Pierwsze zdjęcie jest wizualizacją sypialni,która niewielkim nakładem finansowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpińskiego

Dziesiąta,Lublin

1 050 000 zł231 m² 4 553,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom, który rośnie wraz z twoimi marzeniami przy Ul. Seweryna Sierpińskiego 10 w Lublinie. Czy szukasz miejsca, które nie jest tylko metrażem, ale przestrzenią, w której każdy członek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemborzycka

Wrotków,Lublin

409 245 zł31 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 31,10 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dereckiego

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 969,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy ze świetnym dojazdem do Uniwersytetu Medycznego - Czechów, ul. Dereckiego (przy Koncertowej). Komfortowo zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin

2 900 000 zł800 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynki magazynowo warsztatowe 800 m2 położone przy ul. Gospodarczej , duża działka 3500 m2 dogodne położenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

514 070 zł39 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zapraszam! Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechów,Lublin

645 000 zł62 m² 10 369,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Panorama Lublina na wyciągnięcie ręki Twoje wymarzone 4 pokoje na czechowiewyobraź sobie poranek, który zaczyna się od absolutnego spokoju. Budzisz się w swojej świeżo wyremontowanej, pachnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pok. zlokalizowane na Kalinowszczyźnie. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku. W pobliżu wąwóz, przedszkola, szkoły, sklepy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

573 000 zł64 m² 8 891,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Maki,Lublin

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż kawalerka O powierzchni 37,85 m | bronowice maki Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Kręta 2 (lublin, bronowice Maki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Sławin,Lublin

1 050 000 zł77 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

R e Z E R W A C J A polecam bardzo atrakcyjne mieszkania Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do wprowadzenia , w budynku wśród zieleni, na kameralnym spokojny osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

1 479 000 zł99 m² 14 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywny apartament 98,62 m | 2 balkony | 2 garderoby | przy Ogrodzie Saskim | miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 98,62 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Widok,Lublin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

859 000 zł100 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe z dwiema łazienkami położone przy ul. Chabrowej na Sławinie, w kameralnym, niskim bloku. Duży garaż z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

575 000 zł52 m² 10 981,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - ul. Niecała 12 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina przy ul. Niecałej. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

523 146 zł41 m² 12 700,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń teraz! Jestem dostępny w weekendy i wieczorami Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zorza

Abramowice,Lublin

1 590 000 zł135 m² 11 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

!Tu zaczyna się Twój nowy rozdział | Nowoczesny dom z przestrzenią, która daje więcej! Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, ciszę wokół i ogród, który pracuje za Ciebie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lublin

Paderewskiego,Lublin

659 000 zł89 m² 7 437,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! Rewelacyjna oferta dla dużej rodziny bądź inwestora pod najem! Lokal o powierzchni niespełna 90m2, usytuowany na 3 piętrze ( w planach budowa windy) w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szerokie,Lublin

2 600 000 zł3 851 m² 675,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 3851 m2 położona w Lublinie, w obrębie Sławin-Szerokie. Teren objęty mpzp: 6mn1/u - Teren zabudowy mieszkaniowej, teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

498 000 zł62 m² 7 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na cenionym osiedlu lsm w Lublinie, przy ul. Grażyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

349 650 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,9 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

594 440 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostosuję się do Twoich potrzeb - kupując bezpośrednio oszczędzasz. *0% prowizji, 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone.