dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

467 500 zł43 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Broniewskiego

Dziesiąta,Lublin

849 000 zł160 m² 5 292,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Dom po termomodernizacji w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w cichej okolicy domków jednorodzinnych. Wybudowany jest na działce o powierzchni 299m2 , przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

485 000 zł50 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Sławin,Lublin

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z tarasem 16m2 w dzielnicy Sławin! W skład nieruchomości zaliczamy: - salon 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Lublin

650 000 zł90 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 89,5m położonego na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Lublin

539 000 zł58 m² 9 285,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 58m2 zlokalizowaną na parterze w kamienicy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: pokój z salką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

669 827 zł75 m² 8 898,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Wieniawskiego,Lublin

497 538 zł62 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku przy ul. Koncertowej 7, górny Czechów. Obecny układ mieszkania to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

520 132 zł48 m² 10 731 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierewszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

407 000 zł34 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Dziesiąta,Lublin

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

499 900 zł63 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej ofercie! Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Czechów,Lublin

559 000 zł48 m² 11 597,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i wc. Trzecie piętro w niskim bloku bez windy. Widok z balkonu- strona wschodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

528 600 zł45 m² 11 648,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Apartament 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne dla studenta medycyny, rezydenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

759 100 zł69 m² 10 949,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Nowe, niepowtarzalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

610 300 zł56 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokoje, centrum, dla rodziny, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

549 000 zł44 m² 12 620,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Sławin. Okna mieszkania wychodzą na południe z widokiem na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

407 200 zł34 m² 11 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Czechów,Lublin

459 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przed Państwem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m przy ul. Króla Rogera na lubelskim Czechowie. Położenie lokalu na 9 piętrze zapewnia spektakularny widok na zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

377 000 zł34 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie Dziesiąta, ul. Wyścigowa 11 Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o remont? Cenisz sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,55 m2, usytuowane w dzielnicy Tatary. Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez nowego nabywcę. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

668 200 zł64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie! super Oferta! Dwa balkony! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01.45 - 3-pokojowe o powierzchni 64,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

421 500 zł35 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Odlotowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

602 559 zł57 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

666 712 zł75 m² 8 898,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

529 864 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,52 m2 na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglin,Lublin

895 000 zł109 m² 8 188,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

407 000 zł34 m² 11 995,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Apartamenty oddane do użytkowania! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

429 999 zł37 m² 11 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Rataja

Hajdów-Zadębie,Lublin

299 000 zł1 207 m² 247,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna ul. Macieja Rataja 115, lublin Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka usługowo-budowlana o łącznej powierzchni 1207 m , Teren jest ogrodzony (podmurówka), wyrównany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Słowackiego,Lublin

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Uwaga - okazja! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze bloku przy ul. Balladyny. Osiedle Słowackiego w dzielnicy lsm, sąsiadujące z Miasteczkiem Akademickim. Mieszkanie po częściowym remoncie, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Czechów,Lublin

582 000 zł43 m² 13 497,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,12m2 na I piętrze z III w bloku z 2016 r. - czechów, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

438 599 zł40 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 57,96 m , położonego na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

499 000 zł65 m² 7 732,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej - Lublin, czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Węglin Południowy,Lublin

615 000 zł54 m² 11 346,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Węglin Południowy, ul. Koralowa. Nieruchomość składa się z salonu z dużym, narożnym balkonem na podwórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tatary,Lublin

429 900 zł45 m² 9 532,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Tatary. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w bloku. Mieszkanie: mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

448 000 zł61 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23 m2. Jego układ gwarantuje wygodę w przypadku ewentualnych przeróbek. Oferujemy mieszkanie trzypokojowe, z widokiem na las, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

533 000 zł34 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiot sprzedaży stanowi wyjątkowa nieruchomość z segmentu premium - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.98 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

467 522 zł43 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

294 125 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Kawalerka o pow. 23,53 m2 na IV piętrze / z IV w budynku z 2016 r. w Lublinie, ul. Wrońska. W skład.