dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania nowe 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w nowym bloku przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie wykończone w 2023 roku, od tej pory wynajmowane, aktualnie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyrkoniowa

Węglinek,Lublin

715 000 zł58 m² 12 230,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,46m2 na I piętrze / z IV w bloku z 2019 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przedwiośnie

Czuby,Lublin

420 000 zł60 m² 6 942,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,50 m w Lublinie, ul. Przedwiośnie 3, dzielnica Czuby Północne. Lokal położony na 11. piętrze wysokiego, ocieplonego bloku, na wyżej usytuowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raszyńska

Węglin,Lublin

1 950 000 zł263 m² 7 413,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2009 r., zlokalizowany w Lublinie, w dzielnicy Węglin Północny (okolice ul. Raszyńskiej). Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Ponikwoda,Lublin

2 390 000 zł266 m² 8 984,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 177m2, na działce 327m2 w dzielnicy Ponikwoda. Parter: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

469 500 zł47 m² 9 989,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 46,5 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

489 000 zł52 m² 9 314,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Czuby - Wyżynna, lublin Powierzchnia: 52,5 m Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 1990 Stan nieruchomości: idealny (zaledwie 2 lata po generalnym remoncie) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

680 000 zł62 m² 10 909,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,39 m , położone w Lublinie przy ul. Wrońska 3C. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Botanik,Lublin

394 002 zł37 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,68m2 z wyjściem na taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

401 400 zł36 m² 11 097,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Lublin, bronowice - ul. Droga Męczenników Majdanka 26 Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

441 090 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Apartamenty oddane do użytkowania! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

442 960 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19,30 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

96 000 zł15 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Choiny,Lublin

1 400 000 zł261 m² 5 357,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 1989 r. o pow. całkowitej 261,30m2, użytkowej 187,65m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Czechów,Lublin

699 000 zł79 m² 8 893,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. Feliksa Nowowiejskiego, w malowniczej dzielnicy Czechów Południowy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

599 000 zł51 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ul. Gęsia - 3 pokoje, dwustronne, balkon i duża komórka lokatorska Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,17 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

617 009 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,09 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

649 539 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,50 m , położonego w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej części miasta - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

3 975 600 zł6 626 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 6626 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

522 546 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,94 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł61 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

405 314 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34,06m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

489 600 zł48 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie: budynek jest docieplony i odnowiony , wszystkie instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

554 000 zł56 m² 9 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1999 roku, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

653 874 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,74 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Czuby,Lublin

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

421 050 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 500 000 zł117 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa propozycja! 5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

492 000 zł42 m² 11 742,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

389 268 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

538 500 zł56 m² 9 699,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

535 000 zł52 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Słoneczne czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.