dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

1 745 000 zł156,88 m² 11 786,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, gdy słońce delikatnie zagląda do salonu. Ciszę, przestrzeń i poczucie, że jesteś u siebie w domu, który daje komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł1 200 m² 358,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2 Cena do negocjacji Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 533 zł56,71 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 11 - 3 -pokojowego o powierzchni 56,71 m2 Termin realizacji - inwestycja posiada pozwolenie na użytkowanie. i podatku pcc Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

581 273 zł41,19 m² 14 112 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pracuję również wieczorami i w weekendy - zadzwoń kiedy masz czas Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł62 m² 4 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z potencjałem w charakterystycznym pasażu handlowym przy ul. Fabrycznej w Lublinie Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 62 m , położony w rozpoznawalnym pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65 m² 11 846,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 65 m , zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poligonowej. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,19 m² 12 693,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 47,19 m , położone w Lublinie przy ul. Kasztelańskiej 31. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Na Sprzedaż Apartament w inwestycji zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 27,55 m , I piętro - vat 23 % Na sprzedaż nowoczesny, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 131 zł60,90 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 17:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38 M2 W lublinie na olsiedlu bronowice wszystkie media Z sieci miejskiej ( ogrzewanie, woda, gaz ) mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym do lokalu przynalezna piwnica uwga!.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58 m² 8 258,62 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji, z pełnym rozkładem pokoi. Lokal o powierzchni 58 m , położony na piątym piętrze w bloku z windą przy ul. Kurantowej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,48 m² 14 553,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji dla nowych klientów! Decydując się na to mieszkanie, jako nowy klient nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości. Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą. Twoje 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 343 zł28,25 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! lublin! - felin! Idealny rozkład pomieszczeń! Dostępne są również większe metraże od 25m2 do 65m2 (88 mieszkań ) - Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł183,58 m² 5 011,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Lublin dzielnica Sławinek, ul. Motylowa! Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł50 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana i położona nieruchomość. Osiedle Widok pozostaje nadal najbardziej popytowym osiedlem ze względu na niebywale dobrze rozwiniętą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78,89 m² 10 102,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr B - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 610 m² 919,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Lublinie w dzielnicy Czechów składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 2610 m2. Działka uzbrojona (gaz, prąd, woda), objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł47 m² 9 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Typ oferty wolnostojący dom wielopokoleniowy, lub dwa samodzielne mieszkania w bryle budynku cena rynek - wtórny dostępny - marzec 2026 forma własności - własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie zlokalizowanego w popularnej dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie przy ulicy Dębowskiego - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

727 650 zł38,59 m² 18 855,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalny, ekskluzywny apartament w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "art Deco" przy ulicy Spokojnej 10" - perle architektury lubelskiej. Jest to znakomita inwestycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni około 37m2- lublin, ścisłe Centrum okolice Placu Litewskiego! ul. Staszica Inwestycja - mieszkanie z najemcą, mieszkanie klimatyzowane! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł48 m² 10 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze niskiego bloku w os. Słowackiego na lsm. Lokal o powierzchni 48m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, umeblowanej i wyposażonej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27,55 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,55m2 - Lublin, śródmieście Nowe budownictwo! Piętro 3, kawalerka: - salon z aneksem kuchennym 26,98m2 - łazienka 3,98m2 - przedpokój 8,7m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 540 zł85,14 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 85,14 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - kuchnia z jadalnią o pow. 18,50 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł18,20 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Na sprzedaż garaż na sprzedaż - ul. Wincentego Witosa 27, lublin Garaż o powierzchni 18,20 m , zlokalizowany przy ul. Wincentego Witosa. Zadbany i utrzymany w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ideweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Oaza Spokoju to synonim elegancji i prywatności - jedyne w Lublinie osiedle, w którym wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący lokal usługowy o powierzchni 60 m2, idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 251 zł52,29 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy 2.11 w stanie deweloperskim o powierzchni 52,29 m , zlokalizowany na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Związkowa 14. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,90 m² 8 128,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Smyczkowej na Czechowie. Doskonała lokalizacja oraz osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł277 m² 6 859,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, położony u zbiegu ul. Okopowej i Narutowicza, obecnie wynajmowany

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62 m² 10 030,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży dewelopera Tel:   E-mail:   Trzy pokoje z dwoma balkonami | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M21, parter, klatka II Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 520 zł36,48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 999 zł64,75 m² 10 193,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin sławin - sławinek! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:30 Inwestycja zrealizowana, gotowe mieszkania do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia około 500m2, lublin, sławinek Działka zabudowana - dom jednorodzinny drewniany otynkowany oraz garaż, pierwsza linia zabudowy, wymiary działki około : szer.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł69,99 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowa lokalizacja Rudnik, lublin Zamieszkaj w zielonej, spokojnej części Lublina dzielnicy Rudnik. To miejsce idealne dla osób szukających balansu między szybkim dostępem do centrum (3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,86 m² 10 859,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,86 m . Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij