dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

575 000 zł63,60 m² 9 040,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 63,6m2, położone na 3 piętrze (z 3-ech) przy ul. Orkana 17 (dzielnica Czuby). Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zielone Rury Jezuickie - politechnika Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku przy ul. Chrobrego 4. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 200 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w odległości 15 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Dojazd ulicą asfaltową. W najbliższym otoczeniu wyłącznie nowe domy i sporo gruntów rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł120 m² 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię W pełni wyposażoną salę bankietową - lublin Odstąpię doskonale funkcjonującą, w wyposażoną salę bankietową z aktualnymi rezerwacjami, zlokalizowaną w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł896 m² 691,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 896 m2 przy ul. Jaspisowej i ul. Berylowej na Węglinie Południowym Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

417 999 zł34,91 m² 11 973,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,91m2 przy ulicy Fulmana 2, dzielnica Wrotków Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, 3 piętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od 1 lipca 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł314,20 m² 7 956,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek komercyjny położony w Lublinie na osiedlu Ruta na Czubach. Lokalizacja Osiedla Ruta jest częścią dzielnicy Czuby. Jest domem dla kilku tysięcy mieszkańców. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 337 500 zł275 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiamy państwu na sprzedaż (lub wynajem) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Północnej 5 w Lublinie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 320 zł42,70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z zachodnią ekspozycją - 42,70 m Szukasz kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym wydaniu? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł856 m² 5 373,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek o łącznej powierzchni około 856m2 - Lublin, lokale Z najemcą! Budynek po remoncie w 2020r (hala częściowo po remoncie)! Szyby p4, rekuperacja, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka o pow.1500 m z południową ekspozycją w świetnej lokalizacji- dzielnica Sławinek w mieście Lublin. Nieruchomość (położona na obszarze oznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 495 zł44,54 m² 11 888,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne na start blisko um - Ogródek Nieruchomość położona jest na parterze w dziesięciopiętrowym apartamentowcu. Przewidywany termin oddania inwestycji drugi kwartał 2026. Na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł34,85 m² 11 736,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76 m² 7 697,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 81m2 mieszczący się przy ul. Domeyki w Lublinie. Lokal znajduje się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 000 zł50,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 50,3 m2, położony w centrum Lublina w budynku z 2025 roku. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasteczka akademickiego idealne dla studentów lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo klimatyczne mieszkanie położone na 3. ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł64 m² 11 171,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Bronowice. To przestronne, trzypokojowe mieszkanie oferuje komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł69,71 m² 19 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament w ścisłym centrum Lublina w nowoczesnym apartamentowcu - ul. Żołnierzy Niepodległej Oferuję przestronny i elegancki apartament o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 000 zł89,09 m² 12 886 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89,09 m2, położony na II piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o minimalistycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł59,20 m² 9 611,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m . Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie premium 41m , 2 pokoje + aneks, lublin, ponikwoda, sprzedam mieszkanie w Lublinie dzielnica Ponikwoda, ul. Czesława Strzeszewskiego 13 o pow. 41m , piętro I, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 592 m² 160,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 56 arowa działka ulica Folwarczna boczna Al. Kraśnickiej w Lublinie. Działka o powierzchni 5592 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,94 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferowane jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części Lublina, przy ulicy Krańcowej. To oferta idealna zarówno dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396 m² 4 520,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka położona na Sławinku (os. Helenów). Dom jest świetnym źródłem pasywnego dochodu. Posiada jedenaście jedno- i dwuosobowych pokoi, wszystkie są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 58m2 - Lublin, lsm okolice ul. Zana. Czynsz administracyjny około 460zł miesięcznie, stan lokalu - do odświeżenia, lokal typu "open space". Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,17 m , położony na parterze budynku przy ul. Glinianej 32. Lokal znajduje się w budynku z 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł39,14 m² 12 340,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje | po remoncie | balkon | Czuby ul. Sympatyczna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,14 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Charakterystyka nieruchomości Mam przyjemność zaproponować Państwu odnowione i w pełni wyremontowane mieszkanie na ostatnim, 10. piętrze wieżowca, położonego w wygodnej dzielnicy lsm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,20 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 931 m² 388,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki w Lublinie, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta nieruchomość w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu ulicy Stefana Roweckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,19 m² 10 648,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,19 m , położone na ostatnim (2) piętrze kameralnego budynku przy ul. Północnej w Lublinie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 644 zł28,42 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,59 m² 11 610,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,43 m² 7 682,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż: klimatyczne 2 pokoje na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy. Szukasz wyjątkowego miejsca z duszą, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? A może interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 341,39 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,52 m² 10 076,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-poziomowe mieszkanie na osiedlu Lipińskiego o pow. 49,52 mkw. Oferujemy gotowy do zamieszkania 3 pokojowy lokal mieszkalny, na który składa się: - poziom I - salon przejściowy do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie deweloperskim zlokalizowane w Lublinie przy ul. Jemiołuszki, położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 050 zł174,50 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnej przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 174,5 m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji Wieniawska 11. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 716 zł41,95 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.