dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2. Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

520 000 zł50 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Lublin Czuby, ul. Kryształowa | Balkon | Piwnica | Miejsce postojowe Mieszkanie ustawne i komfortowe, 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Willowa

Botanik,Lublin

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 24 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Biuro znajduje się na poziomie -1/2. Główne atuty: - lokalizacja na rozwiniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Ponikwoda,Lublin

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 95,62 m2 z dwoma zewnętrznymi miejscami w cenie 50 000 złotych. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

990 000 zł78 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania. To 4 - pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim imponującym tarasem o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagodowa

Ponikwoda,Lublin

325 000 zł33 m² 9 789,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o pow. ponad 33 mkw połozone na Ponikwodzie przy ul. Jagodowej, blok z około 2004 roku Ogrzewanie i ciepła woda z piecyka gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzetuskiego

Konstantynów,Lublin

688 000 zł77 m² 8 989,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne mieszkanie położone w bloku przy ulicy Ułanów w Lublinie. Przy samej dzielnicy lsm! Osiedle jest zadbane, pełne zieleni i doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

649 000 zł60 m² 10 883,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z windą przy ulicy Relaksowej w Lublinie. Inwestycja "leonówka", budynek z 2013 roku. Z nami możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

680 000 zł58 m² 11 728,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, zadbane i ustawne mieszkanie poleca się na sprzedaż! W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią dwie sypialnie łazienka z wc przedpokój balkon piwnica 4,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

400 991 zł31 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,61 m2 z wystawą okien n południowy-wschód Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 214,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Lublin

435 000 zł60 m² 7 291,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,66 m , położone przy ul. Kochanowskiego 15 w Lublinie. Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roztocze

Czuby,Lublin

585 594 zł51 m² 11 424 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Promocja! -15% Atuty inwestycji: mieszkanie z dużym balkonem - 24 m2 Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Konstantynów,Lublin

721 770 zł74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 73,65 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny o pow. 17,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

365 000 zł45 m² 8 098,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 na ulicy Odlewniczej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lublin

Śródmieście,Lublin

1 796 000 zł133 m² 13 467,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 133 m , usytuowany na parterze w ścisłym centrum miasta, przy Alejach Racławickich. Najważniejsze atuty lokalu: prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

612 900 zł45 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają propozycje jak można wykończyć mieszkanie. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,4 m2 na 2 p. / 8 p w centrum Lublina - sąsiedztwo Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

598 302 zł56 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paganiniego

Czechów Południowy,Lublin

750 zł12 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój 2-osobowy do wynajęcia blisko centrum ul. Paganiniego. Oferujemy do wynajęcia pokoje w mieszkaniu studenckim. Mieszkanie umeblowane. Kuchnia z zabudową oraz sprzętem agd - kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kunickiego

Abramowice,Lublin

48,33 zł/m²120 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 120 m ul. Kunickiego 46, lublin. Oferuję Państwu klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 120 m , zlokalizowany przy głównej ulicy ul. Kunickiego 46. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

1 573 600 zł112 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować super apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski, odbiór iiiq 2026r apartament: *prestiż, luksus I wygoda* -112m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

88,20 zł/m²310 m² 27 342 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rezydencja Ogród Saski to ekskluzywny kompleks, który oferuje unikalną przestrzeń usługową przeznaczoną na wynajem. Idealna lokalizacja w centrum miasta stwarza doskonałe warunki dla rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

35,56 zł/m²135 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Bardzo dobrze zlokalizowany lokal handlowo-usługowy o pow. 135 m2 Lokal znajduje się na parterze w biurowcu przy ul. Mełgiewskiej, wejście z ulicy, duże witryny, możliwość zamontowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sekutowicza

Ponikwoda,Lublin

95 000 zł16 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania garaż z bramą zamykana na pilota. Lokalizacja Ponikwoda ul. Sekutowicza. Garaż świeżo odmalowany. Kanał z przejściem do piwniczki. Odrębna własność. Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

506 280 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,80 m2 z wyjściem na przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Sławinek,Lublin

800 000 zł71 m² 11 272,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kilkuletnim bloku na Rogatce Warszawskiej. Budynek oddany do użytkowania około 2023 roku. Mieszkania gotowe do wykończenia, w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 11 o pow. 25,05 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krochmalna

Za Cukrownią,Lublin

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

100m2 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia! super lokalizacja! -dworzec pkp i pks w odległości ok 700m -w pobliżu dwie duże dzielnice Lublina ( Czuby i Wrotków) -dzielnica jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Abramowice,Lublin

611 728 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 58,82 m2 w nowej inwestycji nad Zalewem Zemborzyckim. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni z wyjściem na balkon. - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

339 000 zł35 m² 9 652,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat, dogodna forma dla Kupujacego. Mieszkanie dwupokojowe, w cenie ogródek. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Wieniawa,Lublin

820 000 zł86 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85.65 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z 2008 roku. Zamknięte, prestiżowe osiedle przy ul. Popiełuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Rudnik,Lublin

1 190 000 zł143 m² 8 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesne bliźniaki w Rudniku | przestrzeń, spokój i szybki dojazd do Lublina Na sprzedaż dwa komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, połączone wyłącznie garażami, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Za Cukrownią,Lublin

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy do wynajęcia! Prezentowana powierzchnia to 120m2,mieści się na piętrze w budynku 1 piętrowym i składa się z sali Open Space którą można podzieli i uzyskać kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

634 900 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,49 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymwida

Rury,Lublin

534 900 zł47 m² 11 284,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferuję bardzo ciekawe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Rury przy ul. Rymwida 8 Nieruchomość przeszła generalny remont, a ty możesz być pierwszym jego właścicielem w tym stanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony południowej i wschodniej , znajdujące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Jest trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

690 000 zł57 m² 12 041,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego bloku z 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Śródmieście,Lublin

62,01 zł/m²48 m² 2 958 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro w samym centrum Lublina. Prezentowana Nieruchomość mieści się na ulicy Dolnej 3 Maja! lokal wolny od zaraz! Powierzchnia 47m2 znajduję się na 1 piętrze w bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Bronowice,Lublin

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Ruta,Lublin

2 600 zł60 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Czubach w okolicach Al.Jana Pawła II i Jutrzenki mieszkanie o pow. 59,5 m2 na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jasne, z dużym.