dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Ruta,Lublin

2 600 zł60 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Czubach w okolicach Al.Jana Pawła II i Jutrzenki mieszkanie o pow. 59,5 m2 na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jasne, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbarska

Bronowice,Lublin

2 500 zł40 m² 62,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na 6 piętrze w bloku 7 piętrowym oddanym do użytku w 2025 roku przy ulicy Garbarskiej 18b. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość oglądania mieszkań codziennie od godziny 8:00 do 15:00! ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Botanik,Lublin

880 530 zł84 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 42m2. Łazienka z wc 5,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Śródmieście,Lublin

58,02 zł/m²16 m² 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro w samym centrum Lublina. Prezentowana Nieruchomość mieści się na ulicy Dolnej 3 Maja! Ścisłe centrum miasta z szybkim wyjazdem na obwodnicę! lokal wolny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

613 450 zł63 m² 9 799,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, usytuowane na drugim piętrze. Idealny rozkład pomieszczeń! Osiedle znajdować się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, aleje Racławickie

Śródmieście,Lublin

1 150 000 zł57 m² 20 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży apartament w prestiżowym budynku Unia Art Residence przy alejach Racławickich 10 Piękne widoki, wystawa okien od wschodu na al. Krakowskie Przedmieście, centrum Spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Sławin,Lublin

469 000 zł56 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na osiedlu Snopków Park, widok na wąwóz. Bardzo dobry i szybki dojazd do Lublina, blok oddany do użytkowania i mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

431 200 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość wejścia na budowę codziennie od godziny 8:00 do 18:00! ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia ), usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

317 625 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 4 o pow. 25,41 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

420 000 zł46 m² 9 172,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.79 m , usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Motorowej w Lublinie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kośminek,Lublin

650 000 zł52 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, kompletnie wykończone na nowym osiedlu Panorama w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z windą w nowoczesnym bloku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Ponikwoda,Lublin

2 398 000 zł266 m² 9 015,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2018

Dwa mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie na parterze o pow. 66m2 z ogrodem: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

495 000 zł42 m² 11 813,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

479 000 zł50 m² 9 547,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat, dogodna forma dla Kupujacego. Mieszkanie dwupokojowe, ale można przerobić na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Śródmieście,Lublin

390 000 zł34 m² 11 317,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

681 219 zł69 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 68,81 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Lokal znajduję się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

92,40 zł/m²110 m² 10 164 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rezydencja Ogród Saski to ekskluzywny kompleks, który oferuje unikalną przestrzeń usługową przeznaczoną na wynajem. Idealna lokalizacja w centrum miasta stwarza doskonałe warunki dla rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

105 zł/m²210 m² 22 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

2 000 zł29 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ul. Bukszpanowa, kameralny Sławin Do wynajęcia komfortowa kawalerka zlokalizowana przy ul. Bukszpanowej 4, w inwestycji Kameralny Sławin. Kilkuletni blok gwarantuje wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

2 000 zł48 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę (od zaraz) rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, zadbane, położone przy ul.Wojciechowskiej 36, na parterze, ze sporym balkonem z widokiem na zieleń. Miejsce parkingowe (w razie potrzeby).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

2 000 zł51 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow.51,2m2 przy ul. Bursztynowej - dzielnica Czuby Salon z wyjściem na balkon, kuchnia: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Czechów,Lublin

60 zł/m²64 m² 3 839 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu usługowo-biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowo-usługowym, który ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

700 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w przestronnym 4-pokojowym mieszkaniu, usytuowanym na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Koncertowej w Lublinie. Pokój zamykany na klucz, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

105 zł/m²360 m² 37 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rezydencja Ogród Saski to ekskluzywny kompleks, który stanowi unikalną przestrzeń handlową przeznaczoną na wynajem. Łączy w sobie funkcje mieszkalne i komercyjne, tworząc prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

326 375 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 6 o pow. 26,11 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na I piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

570 000 zł47 m² 11 420,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Dożynkowej 13a w Lublinie, w dzielnicy Ponikwoda. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woronieckiego

Lublin,lubelskie

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 65m2 z ogródkiem 80m2. Trzy pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

453 000 zł53 m² 8 617,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z antresolą - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,57 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sachsów

Abramowice,Lublin

230 000 zł1 385 m² 166,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 3 działki budowlane przy ul. H. M. Sachsów w Lublinie! wydane wz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Węglin,Lublin

660 000 zł68 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni ok 67,8 mkw. Świetna lokalizacja- węglin, bezpieczna okolica, blisko przystanek mpk, sklepy, szkoła. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielskiego

Ponikwoda,Lublin

820 000 zł75 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 75 mkw położone na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Brzozowy Park przy ul. Bielskiego. Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rymwida

Mickiewicza,Lublin

534 500 zł47 m² 11 276,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w jednym z wieżowców na dzielnicy lsm ( osiedle A. Mickiewicza). Lokalizacja Osiedle Mickiewicza to świetny wybór dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

641 606 zł65 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony południowej i wschodniej , znajdujące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Jest dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

795 000 zł85 m² 9 371,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe 85m2 z dużym balkonem, piwnicą i miejscem parkingowym Powierzchnia: 84,83 m Piętro: 3 (w budynku 5-piętrowym, z windą) Rok budowy: 2015 Własność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

460 000 zł71 m² 6 512,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie Lublin, wrotków, ul. Samsonowicza. Cena: 460 000 pln powierzchnia użytkowa: 68,59 m + 2.04 (piwnica) LICZBA POKOI: 4 PIĘTRO: 3 w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

427 686 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,75m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ciekawe mieszkanie, obecnie ogromne 3 pokoje z przestronną kuchnią. Możliwość zmiany rozkładu. Stan mieszkania - do remontu. Z uwagi na bliskość Miasteczka Akademickiego idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

315 750 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 3 o pow. 25,26 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.