dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z klimatem I ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Narutowicza 80a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Lublina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

19 900 000 zł4 567 m² 4 357,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Hala z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowana w dzielnicy przemysłowej w Lublinie. Idealnie skomunikowana z trasą szybkiego ruchu jak i miastem. Budynek hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojenna

Dziesiąta,Lublin

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Wojennej w Lublinie. Mieszkanie dostępne od początku kwietnia 2026. Forma najmu: najem okazjonalny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Słowackiego,Lublin

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m zlokalizowane na 8. piętrze przy ul. Zana 8 (lublin, lsm). Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

893 200 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować nowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski Odbiór mieszkania wrzesień 2026r mieszkanie: 63,80m2 - 3pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

488 200 zł41 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku przy ul. T. Zana w dzielnicy lsm w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Wrotków,Lublin

23 zł/m²483 m² 11 109 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa położona w samym sercu przemysłowej dzielnicy Wrotków. Nieruchomość stanowi idealną bazę dla firm poszukujących optymalnej przestrzeni operacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferowana nieruchomość to funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na osiedlu Węglinek. Blok z 2023r. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

49 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zemborzycka

Wrotków,Lublin

625 697 zł53 m² 11 772,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 53,15 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wykończone, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina, ul. Przy Stawie 1, wieniawa. Nieruchomość o powierzchni 61,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

365 000 zł28 m² 13 248,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ustawne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kompozytorów Polskich

Czechów,Lublin

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nieruchomość zlokalizowaną w apartamentowcu przy skrzyżowaniu ulicy Północnej oraz al. Kompozytorów Polskich, w pobliżu Hotelu Hampton by Hilton. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

668 500 zł64 m² 10 407,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 18 Kwietnia włącznie! okazja! zapisz się na dzień otwarty 18 kwietnia! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - lsm, ul. Leonarda Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku na lubelskim lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stefczyka

Czechów,Lublin

45 zł/m²11 m² 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukają Państwo małego biura dla swojego biznesu ? ta oferta jest idealna dla Waszej działalności! 11m2 mieści się na II piętrze. Północny Czechów u zbiegu ulic Związkowej i Wojtasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

766 062 zł64 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Super oferta! Ostatnie mieszkanie! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowania 4 - pokojowe mieszkanie nr 1.B 7 o powierzchni łącznej 64,24 m2. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Wieniawskiego,Lublin

520 000 zł45 m² 11 654 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozpoczęta inwestycja! Nowy Czechów to prestiżowa inwestycji w świetnej lokalizacji - blisko centrum, jednocześnie w otoczeniu zieleni przy ulicy Kameralnej 3 w Lublinie (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Walentynowicz

Felin,Lublin

55,32 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia przestronny 4-pokojowy lokal biurowy o powierzchni 70,5 m , w budynku biurowym przy ul. Anny Walentynowicz w Lublinie. Lokal składa się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

950 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Pokój 1 osobowy z balkonem Adres: lublin, czechów, osiedle H. Wieniawskiego, ul. Koncertowa Dobry dojazd do Uniwersytetu Medycznego, kul, umcs, up, ans, wspia oraz centrum miasta. W pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krężnicka

Zemborzyce,Lublin

1 249 000 zł155 m² 8 039,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na 2026 r. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155,36 m2. Nieruchomość położona jest na zielonej, zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Grodzka

Widok,Lublin

1 600 000 zł548 m² 2 919,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność przedstawić Państwu działający biznes - 13 apartamentów na wynajem krótkoterminowy w centrum Lublina. Lokalizacja: apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

364 435 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować nowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski, odbiór mieszkania wrzesień 2026r mieszkanie: mieszkanie 31,69m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Sławin,Lublin

1 390 000 zł173 m² 8 034,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Sławinie okolice Zbożowej. Na sprzedaż prezentuję skrajny segment o powierzchni całkowitej 173 m2, użytkowej 153,7 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

370 000 zł32 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie zlokalizowane w Lublinie przy ul. Leonarda na 7 piętrze. Mieszkanie o metrażu 31,9m2 składa się z: - sypialni - salonu - Aneksu kuchennego - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Szerokie,Lublin

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy i magnesem dla talentów? Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu w pełni wykończonego, nowoczesnego biura o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bronowice,Lublin

499 000 zł58 m² 8 669,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz aktywności a brakuje Ci motywacji? To mieszkanie na 4 piętrze jest idealne dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,56m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby Północne,Lublin

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 m2 (47,4m2 użytkowej). Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w niskim bloku z 2001 r. na dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Czuby,Lublin

380 000 zł38 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 400 zł11 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Rury,Lublin

479 000 zł62 m² 7 700,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia może zarabiać ? Ta oferta to gotowy układ inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - lsm. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peowiaków

Śródmieście,Lublin

623 680 zł39 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem 19,96 m2, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Lublin

55,42 zł/m²72 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Lublina - 72 m , duża sala + gabinety + magazyn Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 72 m , położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne