dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

445 000 zł36 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Okopowa 16 w Lublinie. Nieruchomość: powierzchnia 51m2. 1 piętro. Kamienica. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

3 000 zł29 m² 102,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertę stanowi wynajem bardzo atrakcyjnego nowego mieszkania o pow. 29,28 m2 położnego na parterze prestiżowego apartamentowca orkana Residence z portiernią 24 h przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Lublin

850 000 zł110 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną na czwartym piętrze w jednej z najpiękniejszych zabytkowych kamienic Lublina. Kamienica z 1890 r. zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Czechów,Lublin

101,01 zł/m²99 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal usługowy 99 m2 | Czechów | garaż podziemny | taras Do wynajęcia atrakcyjny, dwupoziomowy lokal usługowy o powierzchni 99 m2, położony w nowoczesnym budynku na Czechowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Węglin,Lublin

2 100 zł48 m² 43,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na drugim piętrze w spokojnej okolicy przy ul. Jantarowej 25. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

639 000 zł59 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,91 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

699 552 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,87 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

490 000 zł48 m² 10 166 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na piątym piętrze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby w Lublinie. Lokal ma bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kminkowa

Ponikwoda,Lublin

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - nowe 2 pokoje (48,60 m2). Nieruchomość położona na 2 piętrze w budynku przy ul. Kminkowej w Lublinie (ponikwoda) W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Czechów Północny,Lublin

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr kb2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na II piętrze z III w Lublinie przy ul. Balladyny os. Słowackiego lsm. Skład nieruchomości: - salon z aneksem (balkon), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Śródmieście,Lublin

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, przestronny, 3 pokojowy apartament o powierzchni 54 m2 usytuowany na 2 piętrze 5- cio piętrowego apartamentowca z windą, w ścisłym Centrum Lublina, ul. Lubomelska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

603 680 zł54 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania deweloperskie w Lublinie Osiedle Rumiankowe Zacisze Oferuję eleganckie i funkcjonalne mieszkania w nowym budynku deweloperskim, położonym w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z windą. Układ: 2 odrębne pokoje, salon z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ponikwoda,Lublin

1 265 000 zł2 678 m² 472,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane o łącznej pow. 2677m2 pod szeregowiec pięciolokalowy przy ul. Trześniowskiej, ponikwoda, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Wrotków,Lublin

1 499 999 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

534 716 zł43 m² 12 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie odkładaj decyzji - najciekawsze oferty znikają jako pierwsze! Zadzwoń i zarezerwuj prezentację w dogodnym czasie. Dopasuję się także po pracy i w weekend. Nowe mieszkanie | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

285 000 zł26 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

nieruchomości Lublin * Poszukiwana powierzchnia kawalerki 26,5 m2 - Czechów (os.Paderewskiego). Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w samym sercu dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Wrotków,Lublin

1 549 999 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemborzycka

Wrotków,Lublin

386 798 zł29 m² 13 374,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 28,92 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

950 000 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Gruntownie wyremontowany lokal, w samym centrum Lublina, z miejscami parkingowymi. W lokalu znajdują się 3 gabinety lekarskie ,pokój socjalny, recepcja, poczekalnia, toaleta , brudownik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Startowa

Bronowice,Lublin

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ustawne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Chopina,Lublin

469 000 zł60 m² 7 803,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem świetna lokalizacja przy ul. Żelazowej Woli! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Lublin

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku Lubelskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

425 000 zł60 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Czechów,Lublin

479 000 zł60 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ustawne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

499 000 zł50 m² 9 985,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 49,97 m , położony na niskim parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Gęsiej w Lublinie. Lokal świetnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Wrotków,Lublin

439 061 zł44 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Prezentujemy ofertę nowego mieszkania zlokalizowanego na Wrotkowie w nowoczesnej inwestycji, nr 20 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Konstantynów,Lublin

55 zł/m²54 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o pow.57 m2, położone na Wieniawie w świetnej lokalizacji nieopodal Ogrodu Saskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, .łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

420 000 zł34 m² 12 277,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 34,21m2 - możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni z garderobą - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

475 000 zł58 m² 8 203,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, przy ul. Kaliskiej w Lublinie. Nieruchomość z wysokim poziomem funkcjonalności i przestrzeni. Mieszkanie do remontu idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 500 zł25 m² 98,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta - na Śródmieściu. Mieszkanie o pow. 25,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kryształowa

Węglin,Lublin

66,18 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesne, jasne biuro o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ul. Kryształowej 10 w Lublinie. Lokal idealnie sprawdzi się dla kancelarii, biura rachunkowego, firmy it, agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

440 000 zł42 m² 10 468,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne mieszkanie położone w dzielnicy Wrotków w Lublinie. To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w cichej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

395 065 zł33 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

480 500 zł51 m² 9 397,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.