dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Lublin - Oferty wynajmu budynków użytkowych

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

24 640 €7 700 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nowoczesnego magazynu w Lublinie z szybkim dostępem do tras ekspresowych i możliwością natychmiastowego rozpoczęcia operacji logistycznych? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

9 900 €3 000 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł162 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu pomieszczenie biurowe 66 mkw., wraz z magazynem 96 mkw., składającego z 3 pomieszczeń, znajduje się przy obiekcie duży parking, wjazd od ul. Puławskiej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł3 663 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyny do wynajęcia - powierzchnie magazynowe I wiata Do wynajęcia kompleks powierzchni magazynowych z możliwością najmu całości lub wybranej hali. Dostępne powierzchnie: magazyn nr 1 - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 830 zł200,78 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 200,78m2 - Lublin, wrotków Dwie bramy wjazdowe z poziomu "0", ogrzewanie gazowe, zaplecze socjalno-biurowe, do hali przynależy plac utwardzony, proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 350 m 2 , Rok budowy: - 2009r Konstrukcja - płyta warstwowa Wysokość - 4.60 m Posadzka niepylna Ogrzewanie gazowe Brama wjazdowa poziom 0 Obiekt dostępny od stycznia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

25 100 zł874,30 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z zapleczem biurowym 874.3 m2 położona w dzielnicy Wrotków. Magazyn o wysokości 6 m Posadzka niepylna, budynek nieogrzewany Plac manewrowy Część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

10 650 zł410,40 m² 25,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 410,4m2 - Lublin Hala nieogrzewana, na hali kontener socjalno-biurowym o powierzchni 14,4 m2. Przeznaczenie wyłącznie na cele magazynowe, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

26 100 zł932 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 932 m2 Wysokość 6 m, posadzka niepylna, brama poziom 0, 4/4,5 m Doświetlenie światłem dziennym Wymiary ok 19/47 m, ogrzewanie gazowe, cena 28.

Szczegóły ogłoszenia

76 400 zł3 820 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjna o powierzchni 3820 m2. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta na terenie zamkniętego kompleksu budynków produkcyjno-magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1000m2 - Lublin, zadębie Hala nieogrzewana, wysokość hali: 4,2m do konstrukcji Wymiary hali: 15,4m x 64m 3 bramy wjazdowe: 1) 3,2m x 3,5m 2) 4m x 4,3m odsuwana.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł614 m² 27,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow ok 344 m 2 z zapleczem biurowo socjalnym o pow. ok 270 m 2 Łącznie 614 m 2 Obiekt ogrzewany, posadzka niepylna, wysokość 4,8m, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

95 500 zł5 960 m² 16,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o pow. od 1161 m2 - 5960 m2 Hala 5960 m2 Hala stalowa czteronawowa, na siatce słupów stalowych 18*12m, dźwigary stalowe, dach - płyty warstwowe dachowe,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu w budynku magazynowym w Lublinie przy ul. Chemicznej 8 zlokalizowanego na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 350 m2. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Wjazd z poziomu "0". W obiekcie położona jest posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

1 140 zł95 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 95 m2 - Lublin, zadębie. Hala ogrzewana - ogrzewanie miejskie. Profil działalności: produkcja/magazyny. Hala o przeznaczeniu produkcyjno- magazynowym, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł494 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej 494m2 - Lublin, wrotków Hala o powierzchni 368m2 + część socjalno-biurowa, wymiary nawy głównej hali: 29,6m.

Szczegóły ogłoszenia

15 600 zł400 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 400m2, lublin, wrotków Konstrukcja murowana, dwa segmenty z 2 bramami wjazdowymi - 3,7m x 3,7m oraz 3,7m x 4m, wysokość hali od 4m do 7m, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

do wynajęcia obiekt magazynowo-produkcyjny, o pow. ok1500 m2 położony na działce ok 4200 m2 zlokalizowany w Abramowicach 1000 m2 hala magazynowo-produkcyjna o wysokości 3,5 m do.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł460 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala magazynowo-warsztatowa o powierzchni 460m2, z zapleczem biurowym o pow. 90 m2. Dodatkowe informacje: - część biurowa 90 m2, - magazyn 460 m2, - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

14 500 zł500 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala nowa magazynowa o powierzchni około 500m2 - Lublin Budynek wolnostojący, jednopoziomowy, przeznaczenie terenu Ag - tereny aktywności gospodarczej obejmujące obszary zgrupowań.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

15 000 zł608 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. ok 600 m2 zlokalizowany w dzielnicy Zadębie Hala o wysokości 3,5 - 4,5m Budynek ogrzewany z zapleczem socjalnym i małym biurem, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

221 700 zł7 390 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kompleks magazynowo - produkcyjny o powierzchni ok 7390 m 2 z możliwością podziału na moduły, dostępne powierzchnie: 7390m 2 powierzchni produkcyjnej, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

58 000 zł3 850 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa, o pow. ok 3850 m 2. Hala po remoncie, z możliwością dostosowania do wymagań najemcy. Posadzka niepylna, wysokość 5 - 6 m Brama poziom 0, nieogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 1000m2, lublin, zadębie Konstrukcja - płyta warstwowa, prąd na hali oraz woda i gaz na działce, wysokość hali - około 6m, dwie bramy wjazdowe: - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł88 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia magazynowe ok 70 m2 położony na ul. Gospodarczej, z tył budynku przedstawionego na zdjęciu duży parking przed budynkiem

Szczegóły ogłoszenia

34 100 zł1 100 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa, powierzchnia około 1100m2 + biura 400m2, lublin, abramowice Możliwość podziału hali na mniejszą powierzchnię! Konstrukcja hali- blacha wypełniona styropianem, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

119 200 zł5 960 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:115 179 m²

Hala produkcyjno-magazynowa ok 6000 m2 z suwnicami Do wynajęcia oferujemy Państwu 5960 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej w hali znajdującej się w Lublinie w dzielnicy Wrotków.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w obiekcie handlowym przy ul. Turystycznej. O nieruchomości: - plac wokół budynku utwardzony kostką brukową. - posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł551 m² 21,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazyn 551 m2 doskonała lokalizacja, na działce sąsiedniej będzie budowany Lidl, możliwość wynajmu większej powierzchni w tym biura

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł88 m² 22,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu lokal magazynowy, warsztat położony w Lublinie przy ul. Gospodarczej na działce o powierzchni 2586 m2. Składający się z kliku odrębnych pomieszczeń z zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł415 m² 10,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 415m 2 , Lublin, wrotków. Powierzchnia magazynowo-biurowa składająca się z: hala o konstrukcji stalowej z obudową ścian z blachy trapezowej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €3 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferowana powierzchnia magazynowa 3 000 m2 do wynajęcia, znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Lublina, co.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno -magazynowa, pow.450 m2 można zwiększyć powierzchnię do 1500 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem. Budynek ogrzewany

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

85 000 zł4 400 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 5700 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

33 000 zł1 050 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni 750m2 oraz około 300m2 powierzchni biurowych lub magazynowych - Lublin Hala: konstrukcja stalowa wypełniona płytami warstwowymi Biura: murowane - pustak, stropy lane. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

41 308 zł1 796 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa - funkcjonalność i elastyczność w jednym miejscu Oferujemy na wynajem atrakcyjną powierzchnię magazynowo-biurową o łącznej wielkości ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

85 200 zł2 840 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kompleks magazynowo - produkcyjny o powierzchni ok 7390 m 2 z możliwością podziału na moduły, obiekt w trakcie generalnego remontu. Dostępne powierzchnie: 7390m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

22 764 zł686 m² 33,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 686m2 - Lublin Hala magazynowa z powierzchnią biurową wewnątrz hali łącznie około 88m2, do hali przynależy około 100m2 placu utwardzonego np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

10 400 zł520 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. ok 520 m2, magazyn ogrzewany, zaplecze socjalne, sanitarne. Wysokość - 4 - 5 m. Brama 3/3.2 m Posadzka niepylna Możliwość wynajmu biur w biurowcu od 13 - 100.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł350 m² 18,57 zł/m²