dowolna

Domy z poddaszem Lublin - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

610 000 zł108,48 m² 5 623,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Wiosna na Osiedlu Podzamcze Łęczna Czas na nowe początki! Drodzy Państwo, mamy powody do świętowania! Chcemy ogromnie podziękować za Wasze zaufanie i niesamowite zainteresowanie naszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum miasta, usytuowany na działce o powierzchni 362 m . Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, oferując wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł145 m² 13 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Lokalizacja: głusk to jedna z najbardziej urokliwych i spokojnych części miasta, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna, a codzienność płynie w znacznie wolniejszym i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł143 m² 12 517,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Sprzedam piekny dom z 2025 ogrzewanie gazowe. Dom dla rodziny z możliwoscią prowadzenia usług w domu. Alternatywnie ogrzewanie kominkiwm z płaszczem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 780 000 zł180 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, zaprojektowany w minimalistycznym stylu architektonicznym. Budynek charakteryzuje się prostą, elegancką bryłą oraz dwuspadowym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom 4-kondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, z 1983r. na ogrodzonej działce 305 m2.Powierzchnia użytkowa 202 m2.(Powierzchnia każdej kondygnacji 80m2 - większa niż standardowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł169 m² 9 763,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biurom nieruchomości dziękujemy! Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w dzielnicy Sławin, przy ul. Sławinkowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł165 m² 4 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:294 m²

Połowa bliźniaka z garażem w bryle budynku. Szybka komunikacja do centrum miasta. Cena do negocjacji. Idealne miejsce do zamieszkania dla dużej rodziny z dziećmi. Ogródek do.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł222 m² 8 085,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeśli poranna kawa, albo leniwe wieczory to tylko na dużym, zadaszonym tarasie z widokiem na przestronną działkę. Taka właśnie jest ta oferta- dla ceniących sobie ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Marzysz o domu z kominkiem? Chcesz mieć poczucie prywatności i spokój od sąsiadów zza ściany w bloku? Potrzebujesz ponadstandardowej przestrzeni dla siebie i rodziny? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

860 000 zł118,50 m² 7 257,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Mam na sprzedaż dom znajdujący się na ul. Świętochowskiego, w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Jest to funkcjonalny dom wolnostojący o pow. 118,5 m położony na spokojnym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł265 m² 3 396,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Przedstawiam Państwu dom stworzony dla osób, które cenią zielone przestrzenie, ciszę i miejski styl życia. Dom typu szeregowiec jest położony w dzielnicy Dziesiąta. Posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Typ oferty wolnostojący dom wielopokoleniowy, lub dwa samodzielne mieszkania w bryle budynku cena rynek - wtórny dostępny - marzec 2026 forma własności - własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 000 zł88,56 m² 9 304,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferujemy Państwu kameralny projekt obejmujący cztery domy w zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej, bardzo pożądanej, w pełni zagospodarowanej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł120 m² 14 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z działką o powierzchni 1000m2 nieopodal ul. Nadbystrzyckiej. Nieruchomość jest ogrodzona i zlokalizowana na końcu drogi dojazdowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, ekonomiczny w utrzymaniu domek położony w rejonie Śródmieścia. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł341,50 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł303,55 m² 5 761,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Nowoczesny, wolnostojący dom z pięknym ogrodem położony tuż przy granicy Lublina, w okolicy ul. Abramowickiej. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy, z możliwością aranżacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł140 m² 8 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom, w którym chce się zamieszkać | Szerokie | 120 m | 2 garaże Są domy, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

5 800 000 zł800 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 919 m²

Biuro nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Lublinie przy ul. Abramowickiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 0,8919 ha.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:157 m²

W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu, bliźniak , Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytkowy. Dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł380 m² 4 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:403 m²

Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł470 m² 5 425,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wolnostojący dom w atrakcyjnej dzielnicy Lublina. Może być zamieszkały przez 2 lub 3 rodziny. Całkowita powierzchnia budynku to 450 m2, w tym część z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł234,40 m² 8 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuje przestronny i doskonale utrzymany dom wolnostojący, wybudowany w 2002 roku, o powierzchni 234,40 m . Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł320 m² 6 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej. Architekt, który go zaprojektował został uhonorowany prestiżową nagrodą w Szwecji, co potwierdza jego wyjątkowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w dzielnicy Czechów. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta (autem 10 min). Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana solidnym domem murowanym, położona w zielonej i rekreacyjnej części Lublina - przy ul. Kręźnickiej 87, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nietuzinkowa, elegancka willa typu dworek usytuowana na zagospodarowanej posesji w granicach miasta. Ponadczasowy projekt domu z przygotowanymi instalacjami do aplikacji smart home. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Wyjatkowy dom na prestizowym osiedlu - szerokie lublin Szukasz ciszy, zieleni I komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko centrum. Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! co.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania 50 % udziałów w kamienicy przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Obecnie cała kamienica jest wynajmowana. W suterenie znajduje się lokal użytkowy. Całą powierzchnię parteru.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł183,58 m² 5 011,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Lublin dzielnica Sławinek, ul. Motylowa! Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł319,48 m² 6 103,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

NA sprzedaż dom W doskonałej lokalizacji - dzielnica ponikwoda Dom po gruntownym remoncie idealne nadaje się do mieszkania oraz generowania przychodów z wynajmu lub prowadzenia działalności np.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł502 m² 4 183,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany dom wolnostojący o powierzchni 502 m - Lublin, ponikwoda Dom mieszkalny, jest możliwość korzystania z domu w całości pod usługi lub biura! Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej Budynek: - 200 m 2 pow. całkowitej - 170 m 2 powierzchni użytkowej - parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania świeżo wyremontowany dom wolnostojący z możliwością wydzielenia 3 niezależnych mieszkań. Zamontowana fotowoltaika aż 9,7 kw, w łazienkach podgrzewana podłoga, nowy piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł400 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w dzielnicy Sławinek w bardzo dobrej, miejskiej lokalizacji, przy drodze wiodącej w kierunku Warszawy. Willa wybudowana w stylu secesyjnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 10 254,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej przy ul. Bliskiej! Nieruchomość w stanie deweloperskim z oddaniem na IV kwartał 2026r. Oferta dotyczy segmentu środkowego B. Powierzchnia 77.72m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł151,81 m² 10 473,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom 151,81 m | działka 16 arów | blisko Lublina | gotowy do wejścia Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 151,81 m położony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij