dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Osiedle Helenów

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

646 000 zł74 m² 8 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży mieszkanie w Śródmieściu-Rogatka Warszawska o pow. 74mkw z garażem, 4 pokoje. Doskonała propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowska

Helenów,Lublin

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy ul.Wojciechowskiej 5c w Lublinie.Lokal usytuowany w 3 letnim budynku na 6 piętrze.Salon z wyjściem na balkon,osobna kuchnia oraz sypialnia.Lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeremchowa

Rogatka Warszawska,Lublin

529 000 zł67 m² 7 883,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe przy ul.Czeremchowej w Lublinie. Lokal usytuowany na 4 piętrze i poddaszu.Na pierwszej kondygnacji znajdują się:salon,osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, położony na Rogatce Warszawskiej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się garaż z kanałem, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, duża kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

515 000 zł66 m² 7 819,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na Rogatce Warszawskiej. Lokal posiada dwie słoneczne loggie. Mieszkanie może być przeznaczone zarówno dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Helenów

Helenów,Lublin

40 zł/m²93 m² 3 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-handlowy usytuowany na parterze kompleksu magazynowo-usługowego. 1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal biurowy, handlowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

2 800 zł56 m² 49,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy, umeblowany apartament (2 sypialnie + salon), usytuowany na nowym osiedlu Helenów. W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciechowska

Helenów,Lublin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym osiedlu przy ul. Wojciechowskiej. Jasne, świeże wnętrza. 2 osobne pokoje, których duże okna francuskie prowadzą na przeszklony balkon o powierzchni prawie 6m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Lublin*** Oferujemy do wynajęcia zadbaną kawalerkę na Rogatce Warszawskiej. Lokalizacja idealnie skomunikowana z centrum miasta, w niedalekiej odległości od lubelskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Helenów

Helenów,Lublin

45 zł/m²45 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe znajdujące się w 3 kondygnacyjnym biurowcu, cena netto(z mediami) 45zł/m2. Dostęp do łącza(światłowód Orange) 50 zł netto/miesięcznie. Ogólnodostępny parking przed budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Helenów

Helenów,Lublin

45 zł/m²340 m² 15 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Helenów,Lublin

41,31 zł/m²145 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 145m2, znajdujący się w Lublinie - Helenów, niedaleko ul. Wojciechowskiej. Lokal usytuowany jest na parterze w 3 poziomowym budynku z 1964 roku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

650 000 zł80 m² 8 111,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal handlowy o pow. 80,13m2 położony wewnątrz osiedla, a jednocześnie widoczny z ruchliwej ulicy, usytuowany na parterze budynku, z dużymi oknami oraz jednym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

33,33 zł/m²360 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Elegancki lokal z biurem i magazynem Oferuję do wynajęcia bardzo ładny lokal położony w świetnej lokalizacji przy ul. Nałęczowskiej w pobliżu nowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

obecnie hotel z restauracją i salami bankietowymi łącznie ok120 mkw oraz kuchnia wolna ok. 120 mkw ( na poziomie kuchni wynajęte 0k. 20 mkw pod pralnie dla firmy hotelarskiej). W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 70m2 usytuowany na parterze w bloku z witrynami w ciągu pieszo-jezdnym z przeznaczeniem na prowadzenie działalności usługowo - handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

540 000 zł43 m² 12 494,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie, wykończone i umeblowane.Bardzo ciepłe i ciche w doskonałej lokalizacji. Super dojazd, w pobliżu kilkanaście linii autobusowych, sklepy, apteka, żłobek,biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

330 000 zł38 m² 8 753,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie na Rogatce Warszawskiej składające się z pokoju dziennego na planie otwartym z kuchnią, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Helenów

Helenów,Lublin

30 zł/m²32 m² 954 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowo-handlowo-usługowe usytuowane na parterze kompleksu magazynowo-usługowego. Dostępne powierzchni 27,58mkw, 31,81mkw, 79mkw 1. O G Ó L N E I N F.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Helenów

Helenów,Lublin

30 zł/m²48 m² 1 445 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowo-handlowo-usługowe usytuowane na parterze kompleksu magazynowo-usługowego. Dostępne powierzchni 27,58mkw, 31,81mkw, 48,16mkw, 79mkw 1. O G Ó L N E I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Baśniowa

Rogatka Warszawska,Lublin

898 000 zł150 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 131m2, całkowitej ok. 150m2 na III i IV piętrze w bloku z 2000 r. na Rogatce Warszawskiej, ul. Baśniowa. III piętro: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Helenów

Helenów,Lublin

3 500 zł56 m² 63,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 55,5 m2 - Apartamenty Nałęczowska. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

54,60 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

O f erujemy na wynajem lokal usługowy na Rogatce Warszawskiej. Lokal jest położony na parterze w budynku wielorodzinnym z dużymi witrynami. Rozkład pomieszczeń: - główne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na 3 piętrze w niskim budynku mieszkalnym. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Kraśnicka

Helenów,Lublin

2 722 500 zł9 075 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana bezpośrednio przy Al.Kraśnickich.Przeznaczenie terenu-pod aktywność gospodarczą z towarzyszącą funkcją mieszkalną.Szerokość działki od frontu 26m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

1 100 000 zł103 m² 10 679,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Apartament na 6 szczytowym piętrze apartamentowca przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Przebudowany na oddzielne kawalerki z aneksem kuchennym i łazienką. W pełni wyposażony i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rogatka Warszawska,Lublin

839 000 zł120 m² 6 981,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne, stylowo urządzone mieszkanie 3 pokojowe o pow. 120,17 m2 położone na Rogatce Warszawskiej. Mieszkanie jednopoziomowe, ustawne, z wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Kraśnicka

Helenów,Lublin

2 722 500 zł9 075 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

650 000 zł72 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Możliwość wynajęcia tego mieszkania oferta lgn-mw-28769 :link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

650 000 zł72 m² 9 088,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na I piętrze IV-piętrowego bloku wybudowanego w 2000 roku, położone w znakomitej lokalizacji przy Al. Racławickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Rogatka Warszawska,Lublin

1 600 zł40 m² 39,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Wolne 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze na Rogatce Warszawskiej, okolice ul. Czeremchowej. Mieszkanie umeblowane, dwa rozkładowe pokoje, widna oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o pow. 80 m2, położone na 3. piętrze w niskim bloku w dzielnicy Sławinek w Lublinie. 1. poziom salon z jadalnią oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe + garderoba położone na parterze w 4 piętrowym bloku w nowszym budownictwie. Przestrzenne rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

2 800 000 zł2 795 m² 1 001,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Typ działki :usługowa ( możliwość przekształcenia na budownictwo wielorodzinne ( dodatkowo zakup większego areału o pow ok 8400 mkw.) Kształt działki prostokąt Ogrodzenie :siatka Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Helenów

Helenów,Lublin

368 550 zł819 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 819m2, o wymiarach 41x20 m, położona w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Helenów, w Lublinie. Otoczenie domów jednorodzinnych. Dojazd droga asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie składające się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, jadalni, dwóch łazienek, wc, przedpokoju, dużego balkonu. Mieszkanie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

420 000 zł144 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 poziomowe; 1 poziom 5 pokoi , 3 łazienki, garderoba, kuchnia , przedpokój 2 poziom 1 pokój oraz antresola. W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie okna dachowe. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

594 000 zł108 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania starannie i gustownie wykończone mieszkanie dwupoziomowe położone w nowym budownictwie na Rogatce Warszawskiej w Lublinie. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

70,14 zł/m²78 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Wynajmę lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji o pow. 78,41 mkw., położony na parterze w budynku Studio Residence z wejściem bezpośrednio z ulicy Nałęczowskiej 18A. Lokal.