dowolna

Lokale użytkowe z witryną Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nadbystrzycka

Śródmieście,Lublin

28,41 zł/m²88 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy z przeznaczeniem na różnorodną działalność (usługi, handel lub biuro), dotychczas w lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna; do wydania od zaraz Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Handlowa

Śródmieście,Lublin

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny, lokal 100 m2- lublin - bardzo dobra lokalizacja- ścisłe centrum lublina - Lokal położony, przy głównej ulicy handlowej oraz w głównym ciągu pieszych. Sala sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wrotków

Wrotków,Lublin

25 zł/m²87 m² 2 175 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy, 87 m2 na parterze. Witryna. Dobry dojazd do obiektu. Przestronna sala sprzedaży, łazienka oraz pomieszczenie socjalne. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chodźki

Śródmieście,Lublin

57,97 zł/m²104 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 103,5 m 2 - Lublin- świetna lokalizacja- okolice ulicy Chodźki (szpitali psk4 i dsk4) Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

61 zł/m²78 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny lokal użytkowy (78m2) - lsm - najbliższe okolice zus'u - ul. Jana Sawy 10. Nowe budownictwo, wejście z ulicy, duża witryna wystawowa, miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

24,19 zł/m²62 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia (62m2) - świetna lokalizacja handlowa! lublin śródmieście! bardzo dobra lokalizacja handlowa! Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

44,68 zł/m²63 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia (62,7m2) - dobra lokalizacja-Ścisłe Centrum Lublina. Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa. Sale sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Handlowa

Śródmieście,Lublin

58,18 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal (o pow. ok. 55m2) - świetna lokalizacja - Ścisłe centrum - główna ulica handlowa, oraz główny ciąg pieszych- lublin. Wejście z ulicy, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Handlowa

Śródmieście,Lublin

65 zł/m²62 m² 4 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny, lokal 62 m2- lublin - bardzo dobra lokalizacja- ścisłe centrum lublina. - lokal położony, przy głównej ulicy handlowej oraz w głównym ciągu pieszych. Sala sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²54 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 54 mkw. w idealnej lokalizacji. Lokal mieści się wewnątrz jednej z większych Galerii Lublina. Świetne miejsce na prowadzenie sklepu. Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Czechów

Czechów,Lublin

30,43 zł/m²46 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo - handlowy. Do wynajęcia lokal o pow. 46 mkw. w świetnej lokalizacji. Idealne miejsce na prowadzenie sklepu osiedlowego, salonu fryzjerskiego bądź sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

43,75 zł/m²48 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia (48m2) - dobra lokalizacja handlowa! lublin śródmieście! Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Wejście z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gliniana

Lublin,lubelskie

36 000 zł53 m² 679,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal o pow. 53m2 na ul. Glinianej w Lublinie. Bardzo dobra lokalizacja, odrębne wejście bezpośrednio z ulicy, duże widokowe okna + witryna. Lokal przystosowany jest dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny lokal użytkowy (60m2) - lsm - najbliższe okolice zus'u. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Wysokość pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chodźki

Śródmieście,Lublin

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 50 m 2 - Lublin- świetna lokalizacja- okolice ulicy Chodźki (szpitali psk4 i dsk4) Wejście z ulicy(dwa wejścia), duża witryna wystawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

39,13 zł/m²23 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia (23m2) - dobra lokalizacja- ścisłe centrum - dobra lokalizacja handlowa! - lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia (15m2) - świetna lokalizacja- ścisłe centrum - bardzo dobra lokalizacja handlowa! - lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

7,69 zł/m²65 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal do wynajęcia- okolice dworca pkp! Świetna lokalizacja- lokal położony w głównym ciągu pieszych! Sala sprzedaży około 20 m 2. Powierzchnia zaplecza 15 m 2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

60,76 zł/m²79 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny, lokal użytkowy (79m) - lsm - najbliższe okolice zus, komfort - ul. Jana Sawy. Nowe budownictwo, wejście z ulicy, duża witryna, miejsce parkingowe na jeden samochód przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 45m2- lokal zlokalizowany w ścisłym centrum (okolice ul. Krakowskie przedmieście). Bardzo dobra lokalizacja handlowa - lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Wieniawa,Lublin

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 40 m 2 - świetna lokalizacja -miasteczko akademickie- lublin! Powierzchnia sali sprzedaży 18 m 2 , toaleta 2 m 2 , pomieszczenie magazynowe ok. 20 m 2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

377 000 zł53 m² 7 113,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam atrakcyjny lokal dzielnica lsm, blisko centrum. Bardzo dobra lokalizacja, odrębna wejście bezpośrednio z ulicy, duże widokowe okna + witryna. Lokal dostosowany jest dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

32 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia (55m2) - dobra lokalizacja- rogatka Warszawska - nowe budownictwo. Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych. Wejście z ulicy, witryna wystawowa. W każdym pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Handlowa

Śródmieście,Lublin

50 zł/m²109 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o pow. 109 m2- lublin Śródmieście - dobra lokalizacja - Lokal położony, przy głównej ulicy handlowej oraz w głównym ciągu pieszych. Stan lokalu : do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

32 zł/m²62 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal (62m2) przeznaczony na każdy rodzaj działalności - Lublin okolice dworca pkp. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa. Sala sprzedaży o powierzchni około 51,77m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

61 zł/m²73 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal (73 m 2 ) - świetna lokalizacja- ścisłe centrum lublina! - lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

52 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal (28,6 m 2 ) - świetna lokalizacja! - ścisłe centrum- okolice ulicy Okopowej - lokal położony w głównym ciągu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal (33m2) przeznaczony na każdy rodzaj działalności - Lublin- śródmieście. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa. Sala sprzedaży o powierzchni około30m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

16 zł/m²62 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal do wynajęcia- okolice dworca pkp! Świetna lokalizacja- lokal położony w pobliżu ruchliwego ciągu pieszych! Lokal składa się z 2 oddzielnych pomieszczeń użytkowych ( każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²71 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy (70m 2 z czego około 30 m2 przypada na niższą kondygnacje), przeznaczony na niemal każdy rodzaj działalności. Świetna lokalizacja! Na podłogach terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy (70m 2 ), przeznaczony na niemal każdy rodzaj działalności. Czynsz najmu 2500zł/miesiąc. Świetna lokalizacja! Lokal nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

158 zł/m²63 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal przeznaczony na każdy rodzaj działalności - świetna lokalizacja-jedna z głównych ulic Centrum Lublina. Bardzo ruchliwa ulica, oraz główny ciąg pieszych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Śródmieście,Lublin

75 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię miejsce (lokal 16m2) na prowadzenie biura podróży w Lublinie - (kontynuacja działalności własnej) niskie koszty, lokal przy głównej ulicy Z witryną, reklama zewnętrzna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Handlowa

Śródmieście,Lublin

55 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal (o pow. 45m2) - świetna lokalizacja - Ścisłe centrum - główna ulica handlowa, oraz główny ciąg pieszych- lublin. Wejście z ulicy, duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal (30m2), z przeznaczeniem na biuro lub nieuciążliwe usługi. Świetna lokalizacja- główny ciąg pieszych, oraz główna handlowa ulica Lublina. Wejście od strony klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

44 zł/m²53 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia (53m2)- ścisłe centrum Lublina (zaledwie minuta pieszo od ul. Krakowskie Przedmieście) - lokal położony przy głównej ulicy handlowej- (w pasażu handlowym) - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czwartaków

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

879 000 zł190 m² 4 626,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica Lublin Sprzedam Sprzedam piękną kamienicę w ścisłym centrum Lublina - Miasteczko Akademickie umcs. Powierzchnia całkowita wynosi ok. 190m2. Istnieje możliwość nadbudowy o dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Handlowa

Wrotków,Lublin

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny lokal 50 m 2 - Lublin - Wrotków (nowe budownictwo)! bardzo dobra lokalizacja - Lokal położony w środku osiedla, przy głównej ulicy handlowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 100m 2 - dobra lokalizacja - ścisłe centrum. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa, rolety antywłamaniowe, klimatyzacja. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 50m 2 - dobra lokalizacja - ścisłe centrum. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa, na podłodze terakota. Lokal przeznaczony na każdy rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal (20m2) przeznaczony na każdy rodzaj działalności - Lublin okolice dworca pkp. Wejście z ulicy, duża witryna wystawowa. Sala sprzedaży o powierzchni około 18m2. Lokal.