dowolna

Lokale użytkowe Lublin – na sprzedaż i na wynajem w Lublinie

776 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

776 ogłoszeń

35,07 zł/m²99,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Fabrycznej 11 naprzeciwko Galerii Gala. Lokal o łącznej powierzchni 205 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo- usługowy położony na 1 piętrze budynku cena netto + vat

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²470 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal o pow. 470 m2 w północnej części Lublina - ul. Nałęczowska. Rekomendowany m.in. dla branży sportowej/rekreacyjnej (np. siłownia, fitness, sala zabaw, szkoła tańca).

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²275 m² 16 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu). Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60,61 zł/m²66 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem zupełnie nowy, nigdy nieużytkowany lokal o powierzchni 66 m , usytuowany na parterze w prestiżowym budynku z 2026 roku przy ul. Niecałej. Układ i standard.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

26 zł/m²19,77 m² 514 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy około 19,77m2 - Lubli n, centrum. Atrakcyjna lokalizacja - ścisłe Centrum Niższy standard wykończenia pomieszczeń biurowych - odświeżenie lub remont we własnym zakresie, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 337 500 zł275 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiamy państwu na sprzedaż (lub wynajem) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Północnej 5 w Lublinie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²14 m² 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 14 mkw. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

89,59 zł/m²89,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 30m2 -lublin ścisłe Centrum - dobra lokalizacja handlowa. Blisko obiekty użyteczności publicznej! Lokal typu "open space" + toaleta, wejście z ulicy, witryny.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę powierzchnię biurową w dzielnicy dziesiąta, bardzo atrakcyjna lokalizacja - ulica Feliksa Strojnowskiego, lublin Nieruchomość jest: - dobrze skomunikowana, - nadaje się do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 80 m2, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie uczelni wyższych co gwarantuje stały przepływ klientów , studentów, kadry akademickiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 160m2, lublin, węglin Lokal znajduje się na pierwszym pietrze, lokal typu "open space" + toaleta + łazienka + pomieszczenie gospodarcze, duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 892 zł30,86 m² 8 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny o pow. 30,91 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

30,82 zł/m²146 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal o charakterze biurowym lub usługowym, położony na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 146 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,15 m² 8 088,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy położony na I piętrze w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy Powierzchnia nieruchomości to 43,15m2. Składa się z - Holu ( 10 m2 ); - i Gabinet (19.

Szczegóły ogłoszenia

37,74 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 53 m2, położony w ścisłym centrum miasta, w bliskiej odległości od Ogrodu Saskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł76,75 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 76,75m2, lublin, sławin Lokal typu "open space" - aranżacja według potrzeb najemcy, stan deweloperski - termin realizacji IV kwartał 2026r. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal o powierzchni 150m zlokalizowany na parterze w budynku biuro-usługowym przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal idealnie nadaje się na sklep medyczny, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²2 015 m² 56 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dla Liderów Logistyki i Produkcji: oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy S-klasy zlokalizowany w strategicznej strefie przemysłowej Lublina (zadębie), tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

66,50 zł/m²56 m² 3 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2, usytuowany w nowoczenym biurowcu na lsm-e, z bardzo dobrym dojazdem do każdej części miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

37,44 zł/m²195 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 195m2 - świetna lokalizacja handlowo/ usługowa! lublin-Centrum Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Możliwość dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 110m2 - Lublin, czechów Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Ogrzewanie - klimatyzacja, parking przed budynkiem, czynsz najmu 35zł netto /m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²93 m² 5 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 93 m2, usytuowany na IV piętrze w budynku biurowym, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Lubartowskiej i ul. Obywatelskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²45,13 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²132 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 132m2, lublin, bronowice Sala sprzedaży + trzy pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie socjalne + pomieszczenie biurowe + dwie toalety - możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 122 m2 o charakterze biurowym lub usługowym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pierwszym piętrze w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł156 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 155,85 m2, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego budynku usługowo-biurowego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy lsm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

37,14 zł/m²350 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia, lokal usługowo handlowy położony na parterze w budynku przy ul. Mełgiewskiej Lokal w pierwszej linii zabudowy widoczny z ulicy z dużymi witrynami. Powierzchnia ok 350.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako kancelaria, biuro czy gabinety psychologiczne. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²23,36 m² 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralny lokal biurowy przy Krakowskim Przedm. Kompaktowy lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Śródmieście. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²75 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w nowoczenym biurowcu. Lokalizacja Felin z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz obwodnicy miasta. * wysoki standard wykończenia * Kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²267 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 267m2, lublin, czechów Dolny Możliwość podziału lokalu na mniejsze powierzchnie, lokal typu "open space", możliwość adaptacji lokalu według potrzeb najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

20,62 zł/m²194 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze bloku na czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Lokal jest 2 poziomowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

43 zł/m²56 m² 2 408 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 56m2 - południowa część Lublina Bardzo dobra lokalizacja, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, budynek biurowy, widoczny z ulicy, pierwsza linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

106,77 zł/m²16,70 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną na pierwszym pietrze w nowoczesnym budynku biurowym, położonym w centrum miasta. Powierzchnia pokoju biurowego to 16,7 m2 (21,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy - Śródmieście - przy głównej ulicy z bardzo dobrą ekspozycją. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

99,34 zł/m²6,04 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia mały lokal użytkowy, położony w centrum Lublina, doskonale wyeksponowany, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. 1. O G Ó L N E I N F.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł150 m² 10 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 150m2, lublin , lsm lokal Z długoterminowym najemcą! Obecnie prowadzone jest Przedszkole, lokal składa się z dwóch sal, kuchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

93,65 zł/m²180 m² 16 857 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej/jasnej o pow. 180 m2 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

82,35 zł/m²133,57 m² 10 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 133,57m2, lublin, śródmieście Lokal użytkowy typu "open space", stan deweloperski, duże witryny, wejście od ulicy, ogrzewanie miejskie, wentylacja mechaniczna oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij