dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

387 260 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Świetnie usytuowane mieszkanie z inwestycji słoneczna dąbrowa, doskonałe dla osób ceniących sobie wypoczynek oraz bliskość z naturą. Mieszkanie 45 mkw na parterze, w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

283 410 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie w tym metrażu od dewelopera na I kw 2023 Istnieje możliwość zaaranżowania mieszkania na układ 2 pokojowy Inwestycja Osiedle Jemiołuszki Lublin obejmuje kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Juranda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Super oferta z panoramą na zielone tereny. Przytulne dwa pokoje z jasną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie do odświeżenia. Lokal znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granata

Wrotków,Lublin

362 824 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz sprawdzonego dewelopera, który buduje nowocześnie według norm oraz zgodnie z zabezpieczeniami jakie oferuje ustawa deweloperska? Dobrze trafiłaś/eś a więc chcę Ci zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Wrotków w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie w niskim bloku z dużą przestrzenią między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej 7-9 w Lublinie. Najchętniej dla pary lub studentów, długoterminowo. Powierzchnia 50 m . Mieszkanie jest słoneczne, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

2 500 zł44 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** nieruchomości Lublin Polecamy do wynajęcia świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Relaksowej /osiedle Botanik. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Węglinie. Położone na pierwszym piętrze bloku oddanego do użytkowania w 2017 roku. Teren wokół bloku monitorowany, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

259 994 zł27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

299 999 zł35 m² 8 529,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo ciekawa oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni ponad 35m2 zlokalizowane na 3 piętrze, 10-cio piętrowego bloku z windą. Lokal mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

255 000 zł33 m² 7 722,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*** *** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,02 mkw. znajdujące się na 2 piętrze, które składa się z: - dwóch pokoi o powierzchni 15 i 8 mkw. oddzielonych ścianką działową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

329 999 zł50 m² 6 573,69 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje, 50m2, blisko centrum i Uniwersytetu Medycznego(800m) Chciałbym Państwu zaproponować mieszkanie położone w spokojnej i atrakcyjnej okolicy przy ul. Czwartek, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

340 000 zł49 m² 6 952,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjna oferta! Super lokalizacja! Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, dwustronne. Możliwość adaptacji 3 pokoju poprzez postawienie ścianki w pokoju dziennym. Klasyczny układ, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc ogrzewanie miejskie - lpec garaż podziemny pod budynkiem budynek ogrodzony oraz monitorowany! możliwość negocjacji ceny! prezentacje mieszkań na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

424 212 zł49 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,76 m2 - 2 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu apartament w samym centrum Lublina. Mieszkanie będzie dostępne od kwietnia 2023 roku. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

319 000 zł37 m² 8 652,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***********oferta na wyłączność tylko U nas******** Ofertą sprzedaży jest wyjątkowe, przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, kuchnia częściowo połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc ogrzewanie miejskie lpec! środkowe - usytuowanie na południe! południowe słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 1 pokojowe O powierzchni 32,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na ul. Nowy Świat w kamienicy na 3 piętrze o powierzchni 26mkw + antresola. Ogrzewanie elektryczne, woda z bojlera. Istnieje możliwość podłączenie się do gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiwerskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe i jasne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kalinowszczyzna na monitorowanym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku bloku z czystą, schludną klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskich

Czechów,Lublin

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braci Wieniawskich. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dzieckiem jak i pod wynajem. Ulica często wybierana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nałkowskich,Lublin

345 000 zł38 m² 8 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (łącznie z instalacjami elektrycznymi) zlokalizowane na os. Nałkowskich. Mieszkanie o pow. 38,44m2 położone na piętrze 1/4. * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! - Ostatnie w pionie! Najlepsze piętro! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

520 000 zł68 m² 7 670,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mam prawdziwą przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwy Apartament z olbrzymim tarasem o powierzchni 62 metry kwadratowe. Apartament znajduje się na czwartym piętrze kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przytulne, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji na Czubach. Idealne dla singla lub pary, dobra oferta dla inwestora, pod wynajem. W pobliżu bloku dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Śródmieście,Lublin

2 310 zł41 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne wkrótce! *wszystko prawie nowe, na gwarancji. *Ciekawa aranżacja. *W pobliżu Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Wyposażenie: *salon: sofa narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

345 222 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Trwa sprzedaż mieszkań deweloperskich- osiedle Daliowa na Ponikwodzie. Nieruchomość stanowi element nowopowstającego osiedla przy ul. Daliowej. Nowoczesne bloki w niskiej zabudowie liczącej jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 500 zł40 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, 39,8 mkw, 2 pokoje, 2 piętro, lsm, ul. Wileńska. Mieszkanie w wysokim standardzie, jasne, w nowym budownictwie. Blok z windą, osiedle monitorowane. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem w wyjątkowej aranżacji apartament położny w ścisłym centrum Apartament znajduje się na II piętrze w odnowionej, stylowej kamienicy. Na powierzchnię 45 m2: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

350 760 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

336 066 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,54 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,02 m2) z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

362 824 zł50 m² 7 287,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji nad zalewem o powierzchni 41,23 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 18,03 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

409 584 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,76 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

419 000 zł44 m² 9 436,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na co wskazuje przede wszystkim bliskość Uniwersytetu Medycznego, ale również całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irydiona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w dzielnicy lsm. Mieszkanie jest odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Poręba,Lublin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położona na drugiej kondygnacji budynku trzypiętrowym przy ulicy Bursztynowej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Pokój o powierzchni 15,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

519 000 zł59 m² 8 737,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo ciekawa oferta! Okolice Politechniki lubelskiej, ( Politechnikę widać z okna), mieszkanie 2 pokojowe - 1 pokój 22.5 m2 - 2 pokój 16 m2 z możliwością przerobienia na 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Czuby,Lublin

353 000 zł36 m² 9 727,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36,29 m2 w nowo powstałym bloku przy ul. Orkana (dzielnica Czuby) w Lublinie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Czuby,Lublin

329 000 zł44 m² 7 552,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest w Lublinie, w dzielnicy Czuby, przy ulicy Sympatycznej. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w 6 piętrowym bloku Powierzchnia nieruchomości wynosi 41.