dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Niepodległości,Lublin

950 zł39 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opłata za wynajm 950,00zł plus wszelkie koszty związane z eksploatacją, kaucja. Spokojna okolica. W mieszkaniu są trzy wersalki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu, zamieszkałym głównie przez młode małżeństwa, niedaleko Zalewu Zemborzyckiego - 15 min. drogi spacerkiem, tereny rekreacyjne, blisko ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wigilijna

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe (42m2-ul.Wigilina ) mieszkanie umeblowane i urządzone w podwyższonym standardzie. Pokoje samodzielne, umeblowane(w każdym kanapa, komoda, biurko,fotel, lampka, mini wieża).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Czechów,Lublin

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan prawny: własnościowe spółdzielcze prawo Stan techniczny: dobry Ogrzewanie i ciepła woda: z sieci miejskiej 1.OPIS BLOKU - ROK BUDOWY: lata 80-te MATERIAŁ BUDOWLANY: wp + ocieplenie WINDA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Czechów,Lublin

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

atrakcujna lokalizacja ok 2 km do ścisłego centrum miasta, w pobliżu szpital, supermarket, nowoczesne monitorowane osiedle, mieszkanie odmalowane wiosną 2009r nie wymaga remontu, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam dwupokojowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 55m2, pietro III, blok trzypiętrowy ze strychem na IV kondygnacji, piwnica 5,16m2. Budynek z cegły z lat 60-tych, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Śródmieście,Lublin

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie w centrum Lublina, przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie ma dwa pokoje dwuosobowe, umeblowane z kuchnią i łazienką. powierzchnia mieszkania to 65 m. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Dziesiąta,Lublin

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

58m2 powierzchni użytkowej (38 m2 do opodatkowania), 2 pokoje, na poddaszu, skosy, trzecie piętro, możliwość powiększenia poprzez adaptację strychu, umeblowane, podłoga z paneli drewnianych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Czuby,Lublin

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, kuchnia i 2 samodzielne pokoje, częściowo umeblowane, kaucja, opłata 1300,- zł /m-c + opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurantowa

Czechów,Lublin

239 500 zł48 m² 4 989,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie 47,2 M2 W lublinie zlokalizowane W dzielnicy czechów, osielde moniuszki (piętro 6/10). Mieszkanie składa się Z dwóch pokoi (duży 18,8M2, mały 11,25 M2) I kuchni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rok budowy 1975, blok ocieplony, nowa elewacja. Pow. 38,7m2, 7/11, 2 pokoje (pow. ok. 16 i 9m2), piwnica (2,23m2), komórka lokatorska na półpiętrze (2,54m2). Widna kuchnia; balkon; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Botanik

Botanik,Lublin

1 150 zł43 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe z łazienką, osobną garderobą, przestronnym korytarzem oraz dużym balkonem i piwnicą. Kuchnia w pełni umeblowana oraz wyposażona (lodówka, kuchenka gazowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Racławickie

Śródmieście,Lublin

198 000 zł42 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeden pokój 18m, drugi 11m, łazienka, widna kuchnia,dodatkowo piwnica.Centralne ogrzewanie, ciepła woda na gaz, nowe okna,podłoga parkiet klepka bukowa. łazienka do remontu, częściowo kuchnia, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

cena do negocjacji, pilne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomkowskiego

Lublin,lubelskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowy blok na ładnym, nowym osiedlu, cicha okolica, w pobliżu sklepy, przystanek i pętla autobusowa, w bloku winda, z balkonu widok na Zalew Zemborzycki, w mieszkaniu zestaw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie-wysoki standard. Pełne wyposażenie łazienki I kuchni. Doskonała lokalizacja, spokojna okolica. LIDL-200M, leclerc-500M. Osiedle ogrodzone. 1200+liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Pogodna,Lublin

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zadbane mieszkanie (35,9 m2) w wieżowcu w dzielnicy Bronowice na os. Pogodna, okna wychodzące na wschód. Ściany: w pokojach - gładź, w przedpokoju - boazeria, w kuchni łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie na Czubach. Idealne dla pary - sypialnia + salon. Nowe meble i niezbędne sprzęty w Kuchni i łazience. Wynajmę od 1 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarasowa

Botanik,Lublin

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w systemie tbs, zadbane, nie wymaga nakładów finansowych,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje; w pełni umeblowane; pralka+lodówka; ogrzewanie gazowe; czynsz wliczony W cenę mieszkania; kaucja 700 zł; 1200+opłaty licznikowe; balkon; bardzo przyjemne mieszkanie; bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

48m kw. Lublin Śródmieście, ul.Obywatelska,p.5/10, do wynajęcia dwa pokoje, kuchnia, łazienka WC osobno, częściowo umeblowane, pralka, internet, TV, 1400 zł/mies. + opłaty licznikowe, kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

192 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe okna i parapety. Szafa wnękowa. Zabudowana kuchnia. Blisko sklep aldik, targ, przedszkola, szkoła. 20 minut piechotą na kul i umcs. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ametystowa

Poręba,Lublin

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie wraz z podwojnym garazem o powierzchni 32 mkw oraz piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie (okna pcv, gładź, panele, glazura, terakota). W kuchni nowe meble i sprzęt agd. Łazienka i wc - nowe. Duży balkon. Piwnica. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

budynek z cegły, ocieplony, dużo zieleni cena do uzgodnienia po obejrzeniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymanowskiego

Czechów Północny,Lublin

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie! dwupokojowe 32,5 m2. Czechów os. Szymanowskiego 5 piętro na 10 w ocieplonym bloku. Mieszkanie jest słoneczne, ulokowane od wschodu. Łazienka i kuchnia - glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Felin,Lublin

228 000 zł51 m² 4 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne mieszkanie(w pełni wykończone) gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ciekawa lokalizacja. Dużo zieleni. Spokojne, ciche oraz bezpieczne osiedle. Mili sąsiedzi. Pokoje: 18,5 mkw; 12,5 mkw;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierki

Lublin,lubelskie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie w Lublinie 46,9m2. 2 duże, jasne pokoje, 3piętro/4, os. Słowackiego/lsm, widna kuchnia, łazienka z wc, loggia, piwnica, część mebli mogę zostawić, świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, z balkonem, 2.piętro, 10 minut na piechotę do Akademii Medycznej i na Starówkę! Dla 2-3 studentów, cena 1150zł (w tym czynsz!) plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Świt,Lublin

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

42m2, p 1/2, oś.Świt ul. Białostocka, atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie, oryginalnie zaaranżowane, nie wymaga nakładów. Duża łazienka z wc, w przedpokoju oddzielna garderoba, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna Lubomelskiej

Śródmieście,Lublin

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 45 m na niskim parterze. Mieszkanie gotowe do zamieszkania powód sprzedaży powiększenie rodziny. Kuchnia, przechodni salon, sypialnia i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Organowa

Czechów,Lublin

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie jasne, ciepłe, położone w bardzo spokojnej, atrakcyjnej dzielnicy, blisko centrum. Dojazd swobodny, bez korków. Niski czynsz, zadbany blok i dobre sąsiedztwo. Atrakcyjne zwłaszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta,w pobliżu sieci sklepów,uczelni i urzędów.Sympatyczne sąsiedztwo.Wymaga drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojenna

Lublin,lubelskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme nowe,2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wojennej, mieszkanie umeblowane, w lazience prysznic z hydromasazem, ogrzewanie gazowe;pod blokiem plac zabaw, w poblizu szkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koryznowej

Kalinowszczyzna,Lublin

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, jeden pokój przechodni, kuchnia, łazienka, piwnica.W pełni wyposażone. Cena+ bieżące opłaty (prąd, woda, gaz)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tanie, komfortowe mieszkanie, na dole duży salon z aneksem kuchennym, wysoki standard wykończenia całości; u góry gabinet i sypialnia oraz taras (taras o pow.14 m2). Blisko miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Altanowa

Botanik,Lublin

85 000 zł32 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie tbs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Rudnik,Lublin

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie. Kuchnia całkowicie umeblowana, pokoje częściowo. Mieszkanie posiada parking podziemny i piwnicę. Studentom dziekuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pozytywistów

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest 2 pokojowe w pełni umeblowane oddzielnie łazienka oddzielne wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajkowa

Sławinek,Lublin

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na rogatce warszawskiej przy ul. Bajkowej - 43m2 + garaż 24m2. Umeblowane, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka (bez pralki). Ok. 4-5 min od przystanków mpk przy Al. Kraśnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyżynna

Górki,Lublin

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 2-pokojowe, w pełni wyposażone, sprzęt agd_lodówka,pralka,tv X2,mikrofalowka,pokoje i kuchnia całkowicie umeblowane, dla maksymalnie 3 osób (dzieci wykluczone). Do wynajęcia od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij