dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

Rynek pierwotny

534 996 zł42,46 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 724 zł39,58 m² 13 989,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W inwestycji dostępne mieszkania od 39 m2 - 121 m2. Wybrana oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni projektowej 39,58 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 w centrum Lublina. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie stylowe odrestaurowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

810 700 zł60,50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. powierzchnia mieszkania 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Śródmieściu, dostępne od zaraz - doskonałe pod wynajem. Na powierzchni 45,36 m znajduje się: salon z aneksem kuchennym- 26,8 m z balkonem francuskim, sypialnia - 9,4.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,12 m² 11 280,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,12 m , położone przy ul. Nowy Świat. To wyjątkowe miejsce, które mimo niewielkiego metrażu oferuje komfortową, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł55 m² 115,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie na wynajem - ul. Spokojna 10, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednym z najpiękniejszych, historycznych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,50 m² 11 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

> mieszkanie zarezerwowane < > mieszkanie zarezerwowane < > mieszkanie zarezerwowane < ** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze knc city ** ** Klucze w biurze - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 485 zł43,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Dereckiego (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim z kluczami na już. Budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? A może marzysz o własnym ogródku? Przedmiotem oferty jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59 m² 12 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Czechów ul. Koncertowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 711 zł59,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z antresolą Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w Lublinie na Sławinie os. Botanik.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,73 m² 11 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta ** ** Oferta tylko w biurze knc city ** śródmieście: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Jezuickiej 1/3 na terenie lubelskiej starówki w pobliżu Bramy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,49 m² 8 607,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,49m2 położone w Lublinie przy ulicy Władysława Jagiełły na Felinie. 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które daje Ci więcej niż adres. Daje Ci scenę do życia. Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz okno i patrzysz na panoramę Lublina. W kuchni czeka kawa, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na parterze - idealne do zamieszkania lub pod działalność! Dwupak inwestycyjny - możliwość wydzielenia dwóch kawalerek. Klucze dostępne od ręki - faktura vat! Na sprzedaż ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

319 990 zł32,40 m² 9 876,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w dzielnicy lsm, ul. Irydiona dwupokojowe na 8 piętrze z pięknym widokiem na południe Lublina. Salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka z toaletą oraz hol. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,66 m² 62,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Junoszy na Wieniawie. Salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia (zabudowa meblowa.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,62 m² 12 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m ) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda. Atuty: - duży balkon 10 m (otwarty widok), - 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 3 piętrze w ogrodzonym bloku przy ulicy Wojennej 1 wraz przypisanym miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

279 000 zł32 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasna

Śródmieście,Lublin

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania nowe mieszkanie w Centrum Lublina - inwestycja Ogród Saski Residence Mieszkanie z ekspozycją południową, przez co jest bardzo widne i słoneczne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

463 000 zł46 m² 10 032,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,15 m , zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

395 000 zł34 m² 11 597,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

349 029 zł29 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

402 837 zł34 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

2 100 zł43 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,25m2 w bloku przy ul. Cyprysowej Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd, sypialnia, łazienka z wc (wanna, pralka), balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

429 000 zł37 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na 1 piętrze. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Śródmieście,Lublin

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowe mieszkanie 45 m2 w ścisłym centrum Lubomelska 9 *5*0*6* 9*4*2*2*6*1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, tuż obok Urzędu Wojewódzkiego. Pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Lublin

380 000 zł44 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Śródmieściu Lublina (ul. Piłsudskiego), o powierzchni użytkowej 44,37 m2. Cena podlega negocjacji - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

546 000 zł40 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku na Węglinie przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z kuchnią, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czuby,Lublin

490 000 zł40 m² 12 186 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym - Czuby, zielona okolica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Czechów Południowy,Lublin

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 48 m2 ul. Północna 18 Blisko mul Wynajmę komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, ul. Północna 18. 5 min. od Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie o pow. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na wynajem, o powierzchni 40m2, położone w świetnej lokalizacji Lublina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kalinowszczyzna. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie mierzy 38,00 m2 powierzchni użytkowej i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

519 000 zł49 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na las - Czuby Południowe - Poręba Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na II piętrze (z III).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dulęby

Bronowice,Lublin

414 400 zł36 m² 11 369 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 36,45 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

458 438 zł42 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.