dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Felin

Felin,Lublin

228 000 zł52 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe dwustronne z dużym balkonem. Pokoje w kształcie kwadratów, odpowiednio 21 i 11m2. Kuchnia widna 10m2. Dodatkowa możliwość powiększenia mieszkania o ok.2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i w pełni wyposażone do wydania natychmiast

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Rudnik,Lublin

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme nowe mieszkanie 2 pokojowe. Kuchnia całkowicie umeblowana, pokoje częściowo. Mieszkanie posiada balkon, piwnicę, miejsce parkingowe. Studentom dziękuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodźki

Czechów,Lublin

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe, komfortowe mieszkanie .2 000 kaucji zwrotnej przy wyprowadzce , 1400 zł + opłaty licz.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oratoryjna

Czechów,Lublin

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

duza widna kuchnia ustawne pokoje wiecej informacji pod tel. kom.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Bronowice,Lublin

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, 2 przedpokoje, spiżarnia z oszafkowaniem, widna kuchnia, wymienione okna, duży balkon, 3 mieszkania na piętrze, w bliskiej okolicy sklepy, szkoła, blok wewnątrz osiedla,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

192 000 zł39 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Pilne! Mieszkanie 2 pokojowe, lsm os. Krasińskiego. Ogłoszenie bez pośredników - tel.   , cena do negocjacji Możliwość użytkowania suszarni zlokalizowanej bezpośrednio nad mieszkaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Czechów,Lublin

241 000 zł49 m² 4 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie słoneczne, salon i duży balkon od południa, nowe okna drewniane, podłoga parkiet/mozaika, pełne opomiarowanie, w pobliżu szkoły,sklepy, bank, apteki, poczta, niski czynsz (380zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę dla studentek ,blisko akademi medycznej , blisko centrum, z okna widok katedry lubelskiej ,umeblowane ,odzielnie łazienka i toaleta ,b. blisko galerii Olimp czynsz 1200 plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaskółcza

Majdanek,Lublin

1 340 zł44 m² 30,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowe mieszkanie, kuchnia i mniejszy pokój (9m2) od zachodu - od strony dziedzińca wewnętrznego. Wiekszy pokoj (16 m2) z duzym balkonem, od strony wschodniej. W kuchni lodowka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Altanowa

Botanik,Lublin

115 000 zł32 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie, 31,5 m kw., 2 pokoje, w tym aneks pok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Bazylianówka,Lublin

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe w pełni umeblowane mieszkanie, wysoki standard. Dwupokojowe, na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśminowa

Sławinek,Lublin

700 zł40 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukam jednej współlokatorki. Jestem studentką prawa, nastawioną na naukę. Mieszkanie znajduje się 15 minut spacerem od kul-u i umcs -u, 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Bazylianówka,Lublin

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie z miejscem parkingowym pod budynkiem.Mieszkanie posiada dwa pokoje(umeblowanie do uzgodnienia)kuchnia umeblowana,łazienka duży balkon.Dodatkowych informacji udziele pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaskółcza

Majdanek,Lublin

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

wynajmę mieszkanie w spokojnej dzielnicy, dobry dojazd do centrum, blisko market i przystanek mpk, blok ogrodzony, brama na pilot, wyposażenie mieszkania do uzgodnienia .Cena 1200 zł + czynsz 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 500 zł48 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane.W POBLIŻU CH LECLEREK.BLISKO MIASTECZKA AKADEMICKIEGO.CENA: 1500 + OPŁATY LICZNIKOWE (GAZ I PRĄD). Uwaga: tel.STACJONARNY I INTERNET GRATIS!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Sławinek,Lublin

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni urządzone od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym nowym budownictwie. Łączna powierzchnia zamieszkania 43 m2. Duży balkon. Łatwy dojazd do centrum (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Dziesiąta,Lublin

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Posesja ogrodzona, dwie bramy na pilota, w mieszkaniu gładź, parkiet, glazura, terakota, wolne od zaraz, w cenie zabudowa kuchni i szafa wnękowa, możliwość sprzedaży z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Botanik,Lublin

115 000 zł32 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w tbs, blisko uczelni, polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla wymagających! Bardzo ładne, przytulne mieszkanie w nowym bloku. Wysoki standard i estetyka wykończenia. Wyposażone i umeblowane. Podłogi z deski z drewna egzotycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Śródmieście,Lublin

216 250 zł43 m² 5 029,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w pobliżu centrum, jednak z boczną, cichą lokalizacją. 1 pokój z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, oddzielne wc, schowek. Mieszkanie na tzw. wysokim parterze, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie na Czubach przy ul. Agatowej. Nieumeblowane. Wolne od 1 lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

198 000 zł37 m² 5 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, w pobliżu Akad. Med. i szpitala przy Jaczewskiego. Pierwsze piętro, widna kuchnia, funkcjonalny rozkład. Loggia z widokiem na zieleń. Ciepłe,widne, przytulne mieszkanie.Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topazowa

Czuby,Lublin

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja! pilna sprzedaz. Nowe komfortowe mieszkanie spoldzielcze wlasnosciowe 2-pokojowe, 53m2, 1-sze pietro, przy ul. Topazowej z duzym tarasem i widokiem na las, przestronne i sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Śródmieście,Lublin

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, duża kuchnia z oknem ,przedpokój, łazienka ,oddzielne wc, linia telefoniczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbystrzycka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe, nowocześnie wykończone, 2 osobne słoneczne pokoje z gniazdem tv i int, kuchnia - meble i agd, lodówka, pralka, pozostałe umeblowanie do uzgodnienia, nowy ogrodzony blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Czechów,Lublin

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla max. 4 osób. Bardzo dobra lokalizacja: 3 min piechotą do wspa,wiele sklepów:Real,Biedronka,apteka,szkoła,dwa przedszkola. Dogodne połączenie z centrum liniami mpk. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone z najlepszych materiałów, parkiety i wykończenie jasne, klimatyzacja, pompa ciepła, nowocześnie umeblowane. Dla bardzo wymagających. Wykończone 2 tygodnie temu. Super Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wolne od zaraz 2 pokojowe (jeden pokój ok 8 mkw., drugi ok 12 m kw.), w pełni umeblowane mieszkanie na Kalinowszczyźnie w Lublinie (ul. Lwowska). Powierzchnia 38 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafirowa

Poręba,Lublin

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Poręba III. Cicho i spokojnie. Mieszkanie 2-pokojowe (pokoje: 16 i 12 m2) w pełni umeblowane (w tym 2 łóżka). Blok z 2001 r. mieszkanie bezpośrednio po remoncie. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 203 zł37 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ciche , ciepłe , wygodne mieszkanie po remoncie z oddzielną widną kuchnią

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie położone w okolicy Akad. Med. i szpitala przy Jaczewskiego(ul. Obywatelska).Pierwsze piętro, widna kuchnia, ładny rozkład. Loggia z widokiem na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę studentom, mieszkanie nowo umeblowane, po remoncie, cicha okolica. Do ceny należy doliczyć opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińskiego

Czechów,Lublin

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu mogą mieszkać trzy osoby. Jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.Jest w nim pralka, lodówka, kuchnia gazowa,umeblowane,jest ciepłe.Należy wziąć pod uwagę koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Głusk

Głusk,Lublin

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nocleg dla 5 pracownikow budowlanych. Najchetniej wynajem firmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Choiny

Choiny,Lublin

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na okres 1 lipca - 29 września 2009 roku, możliwość wynajęcia pojedynczych pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

237 800 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

mieszkanie rozkładowe w cichej i spokojnej okolicy, dookoła dużo zieleni, dobry dojazd do centrum, pod blokiem parking, możliwość podłaczenia internetu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Czuby,Lublin

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe,wykończone luksusowo w budynku 5-piętrowym (rok oddania 2009).Dwa pokoje,jeden 10m2 ,drugi 27m2,oba pokoje mają wyjścia na przestronny 12m2 taras z widokiem na wąwóz.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teresy z Kalkuty

Czuby,Lublin

1 460 zł45 m² 32,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie w nowym budownictwie ( 2003 ), w cichej i spokojnej okolicy- czuby, ruta. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Mieszkanie ma 2 w pełni umeblowane pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Poręba,Lublin

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie słoneczne i jasne. W pokojach i przedpokoju parkiet. W przedpokoju duża przestronna zabudowa. Duży balokn. Przestronna łazienka w glazurze. Drugi telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Czuby,Lublin

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje 49 m2. Poręba, kameralne osiedle w budowie, obok nowego przedłużenia Jana Pawła II. Mieszkanie będzie oddane we wrześniu 2009. Pierwsze piętro, południowe, jednostronne, olbrzymi balkon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij