dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł39 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2017r. o pow. 38,73m2 przy ul. Kryształowej, wykończone w wysokim standardzie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

463 000 zł51 m² 9 021,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie w centrum Lublina - idealne pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Lublina. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

432 648 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,54m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poturzyńska

Chopina,Lublin

459 000 zł36 m² 12 644,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i stylowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na 7. piętrze zadbanego bloku przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.50 m2 położone na wysokim parterze. Mieszkanie usytuowane jest w bloku o niskiej zabudowie z 1996 roku. Lokal z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:9/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji , w centrum miasta a jednocześnie w bardzo cichym miejscu.Z racji położenia- blisko miasteczka akademickiego jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

475 592 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 29 - 2 -pokojowego o powierzchni 45,73 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Zlokalizowane na Ponigwodzie jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

484 000 zł48 m² 10 020,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.30 m2 położone na szóstym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Blok usytuowany jest na zielonym, spokojnym osiedlu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

519 000 zł48 m² 10 844,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.86 m2 z pełnym wyposażeniem do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Lokal usytuowane na trzecim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesiąta,Lublin

382 886 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,07m2, dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,07m2 Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł42 m² 11 885,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skołuby

Czechów,Lublin

2 500 zł47 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Skołuby na Czechowie Południowym. Nieruchomość o powierzchni 47,2 m usytuowana jest na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

350 000 zł34 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Czubach Północnych (os. Ruta). Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwoma windami. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowskiego

Rury,Lublin

370 000 zł43 m² 8 644,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze 4-ro piętrowego bloku. Mieszkanie jest zlokalizowane w budynku na rogu ulicy Glinianej i Aleksandra Jaworowskiego. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Sławinek,Lublin

539 000 zł46 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.20 m2 w doskonałej lokalizacji dzielnicy Sławinek. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paganiniego

Czechów,Lublin

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi o powierzchni 65m2 położone w Lublinie, dzielnica Czechów, w bloku przy ulicy Paganiniego 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Organowa

Czechów,Lublin

2 000 zł44 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1998 roku przy ul. Organowej 19 w Lublinie. Budynek jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Czechów,Lublin

3 500 zł56 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 przy ul. Północnej w Lublinie. Mieszkanie składa się z: - przestrony salon o powierzchni 17,5m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

335 000 zł36 m² 9 254,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami o powierzchni 36,2 M2. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Czynsz administracyjny przy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

369 000 zł31 m² 11 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta pod inwestycje! Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31 m2 na 10 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie usytuowane na cichym i zielonym osiedlu, blisko Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Obrońców Lublina

Dziesiąta,Lublin

470 000 zł49 m² 9 518,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim ul. Obrońców Lublina 25 Lokalizacja: ul. Obrońców Lublina dzielnica Dziesiąta, boczna ul. Wyzwolenia Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

369 000 zł31 m² 11 965 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie na Wrotkowie - ul. Samsonowicza! Wykończone w kolorystyce szaro - białej co sprawia optycznie powiększenie przestrzeni. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

549 000 zł50 m² 10 958,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie ul. Ksawerego Dunikowskiego lublin(dziesiąta) Sprzedam przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,1 m , położone na 3 piętrze w niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice,Lublin

399 000 zł46 m² 8 692,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krętej! Usytuowane jest na parterze niskiego bloku z 2001 roku. Na powierzchni niespełna 46m2 mamy: - sypialnię, - pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ponikwoda,Lublin

446 000 zł54 m² 8 271,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie (ponikwoda, ul. Mariańska) o powierzchni 53,92 m . To propozycja idealna dla osób poszukujących nieruchomości do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

527 000 zł39 m² 13 454,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, 2-pokojowe mieszkanie na Bronowicach. Mieszkanie umeblowane, w idealnym stanie gotowe do zamieszkania/wynajmu! Możliwość przejęcia obecnej umowy najmu z bezproblemowym, płacącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

360 000 zł38 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,4 mkw, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Szczegóły oferty: liczba pokoi : 2 Kuchnia : oddzielna Balkon : tak Piwnica :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

399 000 zł36 m² 10 931,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Hutnicza o powierzchni 36,5 m2. Forma własności: odrębna własność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyrkoniowa

Węglin,Lublin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie w nowych blokach ul. Cyrkoniowa Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z dużym balkonem w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

360 000 zł37 m² 9 651,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z dwiema windami. Lokal jest czysty, zadbany, gotowy do wprowadzenia, choć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kminkowa

Ponikwoda,Lublin

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w dzielnicy Pomnikowa z miejscem postojowym w garażu podziemnym i dużym balkonem! Mieszkanie ma 49m i jego wygodny rozkład stanowią: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie przy ul. Agatowej w dzielnicy Czuby z miejscem postojowym za szlabanem i dwoma balkonami! Mieszkanie ma 51 m i jego wygodny rozkład stanowią: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Bogusławskiego

Dziesiąta,Lublin

1 690 zł24 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Bogusławskiego 15 w Lublin. Nieruchomość: budynek po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Bronowice,Lublin

419 900 zł37 m² 11 200,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Pogodna 15, lublin Powierzchnia: 37,49 m Stan: świeżo po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Budynek: zadbany blok w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Konopnickiej,Lublin

430 000 zł38 m² 10 666,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5m2,położone na 10 piętrze w zadbanym bloku z windą,przy ulicy Pana Balcera-jednej z lepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

3 300 zł55 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Lublina Do wynajęcia nowe, klimatyzowane, komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów,Lublin

2 500 zł31 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie, do którego wprowadzisz się jako pierwszy najemca. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym o pow.18,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów,Lublin

3 000 zł50 m² 59,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, do którego wprowadzisz się jako pierwszy najemca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia