dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

620 000 zł49 m² 12 555,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym ul. Obrońców Lublina Lokalizacja: ul. Obrońców Lublina dzielnica Dziesiąta, boczna ul. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

620 000 zł55 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! Dostosowane dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irydiona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ul. Irydiona. Mieszkanie: na powierzchni 32 m2 znajduje się: - i pokój - II pokój - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Koszt najmu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Bronowicach przy ul. Krańcowa lub zamiana na mniejsze mieszkanie bez dopłaty. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

510 000 zł51 m² 9 960,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Poszukujesz komfortowego mieszkania na bezpiecznym i spokojnym osiedlu? To może być Twój nowy adres! na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,20 m2 położone na pierwszym piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 30 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowska

Śródmieście,Lublin

515 000 zł44 m² 11 812 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Produkt inwestycyjny w samym sercu Lublina! Ul. Czechowska - idealne pod najem krótkoterminowy! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone przy ul. Czechowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Węglin,Lublin

465 000 zł32 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie przy ul. Jemiołuszki! Nowocześnie wykończone, gotowe do wejścia. Usytuowane jest na parterze w niskim bloku. Układ mieszkania to: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paganiniego

Czechów Południowy,Lublin

660 000 zł55 m² 12 032,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

In English below. Oferta skierowana wyłącznie do nabywcy końcowego, a nie pośredników. Mieszkanie zakupione 2019 roku wprost od dewelopera. Użytkowane przez jedną osobę do wiosny 2025. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

409 000 zł38 m² 10 877,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,6 m2 usytuowane na 9. piętrze w wieżowcu zlokalizowanym przy ul. Wileńskiej, w atrakcyjnej części Lublina - dzielnica Rury Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Chopina o powierzchni 60m2. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

389 000 zł38 m² 10 130,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze wspólne miejsce? Ta oferta jest dla Ciebie! dla kogo? Mieszkanie idealne dla singla lub dla młodej pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

389 000 zł45 m² 8 611,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 45,17m2 położone na 4-piętrze niskim bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, 2 przedpokoi, kuchni, łazienki z wanną i wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

419 900 zł37 m² 11 200,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Pogodna 15, lublin Powierzchnia: 37,49 m Stan: świeżo po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Budynek: zadbany blok w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Błonie,Lublin

449 000 zł52 m² 8 568,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 52,4 m na trzecim, najwyższym piętrze bloku z 2005r. Przy większym pokoju jest duży balkon o wystawie płd./zach. co sprawia, że jest pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Rury,Lublin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie z pięknym widokiem na Lublin 10 piętro Oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane na najwyższym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z pięknym widokiem na Lublin 10 piętro Oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane na najwyższym piętrze w bloku (10/10), skąd rozpościera się wyjątkowy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariańska

Bazylianówka,Lublin

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkania 2 pokojowe 42m2 na osiedlu bazylianówka/ponikwoda ul. Mariańska ok.Galerii Olimp, w pobliżu Akademii Medycznej, Akademii Nauk Stosowanych W.Pola, WSPA Lublin. Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

499 264 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Czuby,Lublin

310 000 zł36 m² 8 625,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, ul .Dragonów Mieszkanie o powierzchni 35,94 m2 Położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą W zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin Południowy,Lublin

646 852 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesnym budynku powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Lublin

450 000 zł46 m² 9 861,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Posiadamy w sprzedaży ciekawą ofertę mieszkania dwupokojowego położonego w ścisłym centrum Lublina, w zadbanej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

349 335 zł33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 33,27 m2 położone na trzecim piętrze w budynku z wystawą okien południowy zachód. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,39 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Glinianej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (20m2), - sypialnia (14m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w dzielnicy Felin usytuowane na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z 2024 r. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olchowa

Maki,Lublin

359 000 zł38 m² 9 324,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Olchowa 1, bronowice (os. Maki), lublin Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z dwiema nowymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin Południowy,Lublin

398 610 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

3 400 zł51 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 51,2mkw p rzy ul.Chodźki w Lublinie. W pobliżu Akademia Medyczna ( 5 min. pieszo), galeria Olimp, sklep Auchan, skende Shopping, gastronomia i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

3 400 zł51 m² 66,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchn i 50,9mkw przy ul.Chodźki w Lublinie. W pobliżu Akademia Medyczna ( 5 min. pieszo), galeri a Olimp, sklep Auchan, skende Shopping,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Czechów Północny,Lublin

3 300 zł49 m² 66,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy ul. Chodźki o podwyższonym standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone, zlokalizowane w doskonałym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węglin,Lublin

571 500 zł54 m² 10 495,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą ul. Kryształowa 6, lublin (dzielnica Węglin Południowy) Powierzchnia: 54,45 m Liczba pokoi: salon z kuchnią + sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

535 000 zł50 m² 10 766,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.69 m2 w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim) piętrze niskiego bloku. W powierzchni 49.69 m2 znajduję się : -Pokój 17.93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paganiniego

Czechów,Lublin

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 40m2 zlokalizowane w nowym bloku z windą. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wyposażenie: - w pełni wyposażona kuchnia; meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 450 zł40 m² 61,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament, znajdujący się w nowo-wybudowanym prestiżowym budynku apartamentowym "rezydencja Ogród Saski" - wyjątkowa lokalizacja w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mickiewicza,Lublin

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Mickiewicza, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

539 250 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

495 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą ul. Dunikowskiego 15 A, lublin Powierzchnia: 49,37 m Liczba pokoi: salon z kuchnią + sypialnia, łazienka z wc Piętro: 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

381 000 zł38 m² 9 973,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m położone na 2. piętrze niskiego bloku na bardzo cenionym lubelskim lsm-ie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 36,17 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrotków,Lublin

484 580 zł42 m² 11 592,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 41,80 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Granata, usytuowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego bloku. Zapraszam.