dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kustronia

Kalinowszczyzna,Lublin

2 300 zł50 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Kustronia w Lublinie. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Czechów,Lublin

448 000 zł35 m² 12 822 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

433 364 zł40 m² 10 799 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

381 500 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

509 600 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie na ulicy J. Franczaka "lalka" 3. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (jest to ostatnie piętro). Mieszkanie posiada dwa pokoje z aneksem kuchennym i balkon. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipińskiego

Lipińskiego,Lublin

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Lipińskiego w Lublinie.Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni,przedpokoju oraz łazienki razem z WC. Główne atuty nieruchomości : -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

320 000 zł28 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

598 218 zł56 m² 10 614,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 56,36 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Koncertowej. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 56,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

535 000 zł56 m² 9 485,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro vesta przedstawia Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Ponikwoda,Lublin

626 343 zł41 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe ( dostępne również 3 i 4 pokojowe ) mieszkanie deweloperskie! bez prowizji! Nie masz jeszcze wszystkich środków, zadzwoń doradzimy dogodne i zaskakująco łatwe rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,5 m , położonego w doskonale skomunikowanej części Lublina - przy ulicy Wieniawskiej 8 - śródmieście, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Niepodległości,Lublin

331 360 zł30 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy Wigilijnej 18. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

485 443 zł44 m² 11 149,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chciałbym zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę! Sławin. Kameralne osiedle przy ulicy Bukszpanowej! Prezentowane mieszkanie mieści się na parterze w niskim 3 piętrowym budynku ma 43,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bazylianówka,Lublin

514 795 zł42 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,11 m2 na 0 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

472 181 zł43 m² 10 952,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lublin, ul. Koncertowa - inwestycja w trakcie realizacji, a to mieszkanie ma numer B236 Powierzchnia 43,11 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni: salon z aneksem - aż 22 m - wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Niepodległości,Lublin

340 000 zł30 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajkowa

Helenów,Lublin

530 000 zł48 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m, położone w kameralnym, niskim bloku z 2003 roku. Budynek liczy jedynie cztery mieszkania, po jednym na każdej kondygnacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bazylianówka,Lublin

581 751 zł35 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** promocja rabat do -20% *** Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 34,94m2 zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy, na parterze. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Choiny,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 43,09 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Koncertowej, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

372 344 zł34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Uwaga Na to mieszkanie obowiązuje Wakacyjna promocja dzięki czemu można zaoszczędzić ponad 47 tyś. złotych. Najniższa cena tego mieszkania z ostatnich 30 dni to 420168 złotych W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w niskim bloku na osiedlu Słoneczna Dąbrowa przy ul. Ks. Władysława Granata 27 Dostępne od zaraz Idealne dla osób pracujących Lokal nie jest przystosowany dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

370 600 zł34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Niepodległości,Lublin

457 800 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ponikwoda,Lublin

479 900 zł41 m² 11 837,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc! Zdjęcia poglądowe. Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Zdjęcia poglądowe. Zapraszam po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Czechów,Lublin

481 032 zł39 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję mieszkanie dwupokojowe idealne pod inwestycję, na zamkniętym osiedlu. Składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -przedpokoju -łazienki -balkonu Do mieszkania można zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

544 891 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 49,99 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wrońskiej usytuowane na trzecim piętrze bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

415 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 31m2. Idealne dla pary lub wygodnego kawalera! Mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni wyremontowane i nigdy niezamieszkane. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

469 000 zł43 m² 10 884,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czechów Północny,Lublin

2 800 zł44 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Apartament świeżo wykończony, nigdy nie zamieszkały usytuowany na 1 piętrze z 1. Kuchnia o powierzchni 15,95m2 - wyposażona w pralkę, płytę indukcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Dembowskiego na osiedlu Kalinowszczyzna. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w bardzo bliskiej odległości od Uniwersytetu Medycznego oraz Zamku Lubelskiego. Lokalizacja mieszkania jak i jego bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr 27 b1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Czechów,Lublin

499 000 zł45 m² 11 163,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 mieszczące się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 1999 roku przy ulicy Związkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

318 000 zł28 m² 11 471,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Czechów,Lublin

496 000 zł56 m² 8 904,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Czechów ul. Związkowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd Na powierzchnię mieszkania składają się salon, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

545 090 zł42 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bez podatku pcc! Biuro nieruchomości Vesta przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Dzielnicy Bazylianówka. W niedalekiej odległości od Lubelskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińskiego

Czechów,Lublin

529 000 zł47 m² 11 207,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czechów Mieszkanie usytuowane jest na siódmym piętrze z pięknym widokiem w bloku przy ul. Chęcińskiego 2. W promieniu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Dziesiąta,Lublin

340 000 zł36 m² 9 542,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyposażone w meble kuchenne i sprzęt agd. W jego skład wchodzi salon z aneksem, odrębna sypialnia i łazienka z wc. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

395 065 zł33 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 32,65m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij