dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

499 999 zł37 m² 13 491,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na czerwiec 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - cena regularna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

519 582 zł37 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Wrotków,Lublin

1 800 zł32 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie w bloku przy ulicy Romera. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, posiada balkon oraz piwnicę. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

498 457 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 45,73 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 200 zł34 m² 64,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Sławinie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka), sypialnia, łazienka z wc (kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

461 990 zł33 m² 13 999,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 33m2 blisko centrum! Oferuję na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , znajdujące się na 6. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Czechów Północny,Lublin

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni całkowitej 60 m 2 (sprawdź rozkład na załączonym rzucie!) znajdujące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

463 600 zł38 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! zarezerwuj już dziś swoje idealne mieszkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

699 999 zł69 m² 10 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niesamowita okazja! lublin - wieniawa- ul. Legionowa! miasteczko akademickie! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zadbanej prestiżowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin Północny,Lublin

473 000 zł49 m² 9 598,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lublina - Węglin Północny. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

349 000 zł47 m² 7 487,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lublin, dziesiąta - ul. Nowy świat 41 46,61 mkw - 2 pokoje południowo-zachodnie _________________________________________________ Na sprzedaż mieszkanie w budynku, które ma tylko 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

355 989 zł33 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie o powierzchni 33,27 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów Północny,Lublin

448 429 zł36 m² 12 505 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 35,86m2, 2 pokoje, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc oraz skorzystasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Felin,Lublin

519 000 zł48 m² 10 839,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Os.Lotników - słoneczne, przestronne mieszkanie w szybko rozwijającej się dzielnicy miasta. Ciekawa propozycja dla singla lub małej rodziny. Dobra lokata kapitału pod wynajem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomkowskiego

Lublin,lubelskie

517 590 zł49 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania w Lublinie ul. Słomkowskiego, wrotków. Marzysz o komfortowym mieszkaniu w okolicy Zalewu Zemborzyckiego? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Północny,Lublin

479 960 zł40 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

545 000 zł43 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czechów,Lublin

1 750 zł51 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Północnej. Powierzchnia całkowita wynosi 52m2, a użytkowa 32m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

2 300 zł46 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku oddanym do użytku w 2021 roku przy ulicy Kwarcowej 24. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

487 825 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, felin, lublin - w stanie deweloperskim bez prowizji i podatku pcc! lokalizacja: - dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Felin i kampusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin Północny,Lublin

502 000 zł52 m² 9 585,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m2 położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lublina - Węglin Północny. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

356 720 zł32 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! oraz jedynie 10 minut spacerem do parku zawilcowa! Apartamenty o Najwyższym Współczynniku Atrakcyjności dla Nietuzinkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

2 050 zł36 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne, zadbane rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji, blisko śródmieścia oraz w pobliżu Miasteczka Akademickiego (tylko 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

464 100 zł38 m² 12 362,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska - mieszkanie 34,94 m z dostępem do ogródka! Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,94 m , idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

388 740 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 435,34 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Konopnickiej,Lublin

475 000 zł44 m² 10 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

nieruchomości Lublin* Atrakcyjna lokalizacja, nietuzinkowa oferta, to wszystko może być Twoje. Polecamy do sprzedaży wyjątkową ofertę mieszkania o pow. 43,60 m2 w dzielnicy lsm, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

495 649 zł45 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

488 300 zł44 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

434 965 zł44 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję zadbane mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 3 piętrze. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem (blisko wsei!). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia piękny, elegancko urządzony apartament, zlokalizowany przy ulicy Wieniawskiej 11, nowej inwestycji. To przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

451 948 zł45 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

481 570 zł49 m² 9 772,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Jemiołuszki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

492 349 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

[pl] Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Czechowie - wysoki standard (scroll down for English description) (прокрутіть вниз, щоб переглянути опис Україньською).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

503 857 zł42 m² 11 931,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 42,23 m - idealne dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc 2% i jest zwolniony z prowizji dla pośrednika Zapraszam do kontaktu po więcej informacji t:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Relaksowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - sypialnia, - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniowa

Czuby,Lublin

530 000 zł52 m² 10 133,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiot sprzedaży stanowi rozkładowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 52.3 m2, usytuowane przy ul. Turniowej 9. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

521 119 zł42 m² 12 440,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji - stan deweloperski Cena: 521 118,65 pln Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,89 m w nowej inwestycji, planowanej do oddania.