dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodźki

Czechów Południowy,Lublin

730 000 zł55 m² 13 372,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Chodźki, lublin w pobliżu Uniwersytetu Medycznego Powierzchnia: 54,59 m Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 40 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

549 601 zł46 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

407 432 zł34 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

2 000 zł48 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą po zakończonym właśnie remoncie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,86m2 parterze / z IV w bloku w Lublinie, czuby Błonie, ul. Ułanów 5. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Węglinek,Lublin

599 000 zł47 m² 12 677,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciekawa oferta dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,25 m , zlokalizowane na 3., najwyższym piętrze budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Węglin Południowy,Lublin

368 000 zł30 m² 12 357,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości od Starego Gaju, w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

483 466 zł46 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

473 502 zł37 m² 12 653,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji - stan deweloperski Cena: 473 501,60 pln Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m w nowej inwestycji, planowanej do oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł55 m² 9 007,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opis nieruchomości informacje ogólne Mieszkanie o powierzchni 55,4m2 usytuowane na parterze w bloku. Mieszkanie znajduje się na jednym z najbardziej zielonych osiedli dzielnicy lsm przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

378 000 zł42 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam Mieszkanie Śródmieście Lublin Z przyjemnością oferujemy sprzedaż mieszkania o powierzchni 42,03 m . W atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta na ul. Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Bazylianówka,Lublin

497 394 zł42 m² 11 778,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie Mieszkania 2 pokojowe w tej inwestycji na ostatnim piętrze. Cena widniejące w ogłoszeniu jest ceną uwzględniającą rabat. Zapraszam do kontaktu i po więcej informacji. Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

515 650 zł52 m² 9 846,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Jemiołuszki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Ponikwoda,Lublin

487 354 zł39 m² 12 648,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży mieszkania - Lublin Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, które spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

471 955 zł44 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bazylianówka,Lublin

488 547 zł41 m² 12 051 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie Mieszkania 2 pokojowe w tej inwestycji. Cena widniejące w ogłoszeniu jest ceną rabatową. Zapraszam do kontaktu. Dodatkowy rabat na miejsce postojowe. Bez Prowizji i Podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

572 692 zł49 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 49,37m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

590 000 zł50 m² 11 685,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,49 m2, zlokalizowane przy ulicy Gęsiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bazylianówka,Lublin

493 782 zł42 m² 11 726 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,11 m2 na 1 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

399 000 zł49 m² 8 113,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni 49m2 przy ul. Lotniczej. Najważniejsze atuty: - lokal usytuowany jest na parterze; - mieszkanie dwustronne; - lokalizacja: w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

494 940 zł38 m² 12 922,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Ponikwoda,Lublin

473 502 zł37 m² 12 653,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Aleja Spółdzielczości Pracy, lublin | 37,42 m | II kwartał 2026 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,42 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Felin,Lublin

433 960 zł31 m² 14 062,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,86m2, zlokalizowane na 4 piętrze z 8 (winda), przy ulicy Królowej Jadwigi na Felinie. W skład nieruchomości wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskich

Czechów Północny,Lublin

425 000 zł39 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - ul. Braci Wieniawskich, lublin Lokalizacja: ul. Braci Wieniawskich, lublin Powierzchnia: 39 m Pokoje: 2 Kuchnia: oddzielna Dodatki: piwnica Parking: bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Karłowicza,Lublin

558 486 zł40 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 40,47 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Ponikwoda,Lublin

629 000 zł51 m² 12 294,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,16m2 na wysokim parterze / z III pięter w Lublinie, ul. Bluszczowa. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kustronia

Kalinowszczyzna,Lublin

359 100 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie przy ul. Kustronia 12 w Lublinie Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Możliwość powrotu do stanu oryginalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Lublin

3 600 zł38 m² 94,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym lokatorem. Przestronny, dwupokojowy apartament o pow. 38,13m2 na II piętrze z IV w Lublinie, przy ul. Spokojnej. W skład nieruchomości wchodzi: - jasny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Węglin,Lublin

440 000 zł32 m² 13 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31.66 m , usytuowane przy ul. Jemiołuszki 6. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laurowa

Ponikwoda,Lublin

530 000 zł53 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Felin,Lublin

433 960 zł31 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Nowy blok w cichej spokojnej dzielnicy przy ul.Królowej Jadwigi Oś Europejskie (Felin) Mieszkanie o powierzchni 30.6 m2 mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

407 433 zł34 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Teemin realizacji: II kwartał 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sekutowicza

Ponikwoda,Lublin

485 000 zł53 m² 9 133,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Świetna oferta! Mieszkanie 2 pokojowe w pełni urządzone i wyposażone (większość mebli wolnostojących pozostaje w cenie mieszkania) o powierzchni 53,1mkw. na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

400 991 zł31 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,61 m2 z wystawą okien n południowy-wschód Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 214,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Za Cukrownią,Lublin

429 000 zł52 m² 8 261,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w spokojnej ale prężnie rozwijającej się dzielnicy Lublina. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 36,17 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

433 960 zł31 m² 14 044 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Europejskim - idealna inwestycja lub miejsce dla pary! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na 4. piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin Północny,Lublin

433 000 zł44 m² 9 816,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne , 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,11 m2 położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lublina - Węglin Północny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Czechów,Lublin

587 000 zł44 m² 13 423,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w cenie promocyjnej. Cena obowiązuje do końca kwietnia. Do zaoferowania mam mieszkania z systemem Smart Home w nowej inwestycji na Czechowie. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

442 960 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19,30 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

499 000 zł41 m² 12 308,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Istnieje możliwości uzyskania dodatkowych rabatów Zadzwoń i poznaj szczegóły. i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 40,54 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielskiego

Bazylianówka,Lublin

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro vesta przedstawia przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Bazylianówka. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z dużego pokoju z dostępem.