dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

626 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

829 250 zł78 m² 10 689 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,58 m idealny dla osób szukających komfortu, wygody i świetnej lokalizacji. Osiedle Choiny - Czechów - Blok przy parku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Kośminek,Lublin

649 000 zł69 m² 9 355,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, przestronne mieszkanie 69,37 m z dużym balkonem - ul. Kręta, lublin - 9 355,63 pln /m2 Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ponikwoda,Lublin

646 688 zł58 m² 22 747 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania przytulne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

617 032 zł59 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 59,33m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wrońskiej, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

630 000 zł55 m² 11 433,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na Wieniawie.Mieszkanie usytuowane jest w bloku przy ul. Puławskiej. Zielona okolica z parkingiem za szlabanem wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

745 000 zł62 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone na 7. piętrze w budynku z 2020 roku, wyposażonym w nowoczesną, cichobieżną windę. Zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muzyczna

Śródmieście,Lublin

545 000 zł62 m² 8 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

539 768 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,52 m2 na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby Południowe,Lublin

545 000 zł55 m² 9 891,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ofertę sprzedaży stanowi w pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55.10 m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze bloku przy ul. Szafirowej w dzielnicy Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Czuby,Lublin

439 000 zł60 m² 7 378,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na 4. piętrze przy ul. Rycerskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smyczkowa

Czechów Południowy,Lublin

499 999 zł48 m² 10 373,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Okazja! bez prowizji! lublin - czechów - ul. Smyczkowa! Idealne mieszkanie pod wynajem - 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż unikatowe trzy pokojowe mieszkanie. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaskółcza

Bronowice,Lublin

559 000 zł56 m² 9 964,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ustawne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

560 000 zł69 m² 8 143,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie na parterze dwupiętrowego bloku przy ul. Tomasza Zana w Lublinie od strony ul. Nadbystrzyckiej w dzielnicy lsm. Powierzchnia mieszkania wynosi 68,77 mkw., a składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

713 460 zł78 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,55 m2 na 5 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Proponuję do sprzedaży w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 63 m2, położone przy ul. Nałkowskich 107 w Lublinie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

568 900 zł57 m² 9 945,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m położone w atrakcyjnej Dzielnicy Uniwersyteckiej Lublina - na Wieniawie. Mieszkanie znajduje się blisko uczelni: umcs, kul,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Słowackiego,Lublin

525 000 zł63 m² 8 325,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych lsm-ach osiedle J. Słowackiego w Lublinie. Nieruchomość o pow. całkowitej 63,06m2, użytkowej 56,60m 2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Rury,Lublin

549 000 zł48 m² 11 461,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w nowoczesnym stylu, bez dodatkowych nakładów finansowych, 3 pokojowe o powierzchni 47,9m położone na 3. piętrze, ul. Kaliska, spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Lublin

1 200 000 zł100 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferuję pięciopokojowe mieszkanie idealne do wynajmowania. Nieruchomość znajduje się w sercu miasteczka akademickiego, przy rektoracie umcs. W skład inwestycji wchodzą 3 pokoje jednoosobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

817 612 zł68 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rewelacyjna oferta dla inwestora! Dwupak inwestycyjny zaledwie 5 min. piechotą od Starówki oraz Bramy Krakowskiej! Na powierzchni 68m2 mamy dwa oddzielne mieszkania w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

519 000 zł48 m² 10 767,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,2 m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedlu Prusa - 5 minut od Politechniki Lubelskiej oraz blisko Miasteczka Akademickiego. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 000 zł48 m² 11 182,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Wajdeloty, lublin | Idealne pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowskiego

Lemszczyzna,Lublin

736 770 zł61 m² 12 078,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 61,12 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Chodzki Residence przy ul. Szeligowskiego 15. Lokal doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesienna

Bronowice,Lublin

455 000 zł61 m² 7 497,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Okazja Inwestycyjna! Mieszkanie do Generalnego Remontu Ogromny Potencjał, doskonała Lokalizacja Przedstawiam Państwu nieruchomość, która idealnie wpisuje się w potrzeby inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Rury,Lublin

550 000 zł58 m² 9 515,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8m2 położone przy ulicy Pana wołodyjowskiego/lsm Lokal składa się z: * Salon o metrażu 25 m2 (z balkonem) * Sypialnia o metrażu 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

744 900 zł57 m² 13 068,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie. Wykończone mieszkanie w bloku z 2024 roku, położone jest na parterze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Rury,Lublin

539 000 zł48 m² 11 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm ul. Wajdeloty. Mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

669 000 zł63 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w bloku z 2017 roku na Osiedlu Europejskim w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 62,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Lublin,lubelskie

599 000 zł56 m² 10 639,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 56,3 m2 po generalnym remoncie (instalacja gazowa, elektryczna, hydraulika), wykończone w stylu loftowym, nowe okna, widok ze wszystkich pokoi na zieleń, duży balkon 6m2, unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

485 900 zł53 m² 9 092,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy rury/lsm blisko centrum, na przeciwko Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

585 000 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, gotowe do wykończenia, położone przy ul. Wolińskiego 1. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

3 800 zł63 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z ogródkiem Lublin, ul. Wolińskiego 1 Na wynajem przestronne i nowoczesne mieszkanie wraz z ogródkiem o powierzchni 63 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrkoniowa

Węglin,Lublin

680 000 zł57 m² 11 984,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Lublina Węglin, przy ulicy Cyrkoniowa. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Wieniawa,Lublin

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** *oferujemy do wynajęcia wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 z oddzielnym wejściem, położone na parterze domu jednorodzinnego na Wieniawie. *Świetna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wigilijna

Rury Brygidkowskie,Lublin

2 690 zł63 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wigilijnej 2 w Lublinie, położone w nowoczesnym budynku z windą, z dużym balkonem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na parterze dobra lokalizacja, zieleń i pełna infrastruktura Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na parterze, w spokojnej i dobrze zaprojektowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

639 000 zł61 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

470 000 zł52 m² 9 021,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,1 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czuby przy ul. Herbowej. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 7,7 m2. Skład nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

669 000 zł57 m² 11 665,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla rodziny z dużym balkonem od strony południowo wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów Północny,Lublin

451 455 zł45 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:30. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! * Oferujemy do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina. * położone na parterze w zadbanej przedwojennej kamienicy. *.