dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

625 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

625 ogłoszeń

509 000 zł59,30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Łazienka świeżo po remoncie: nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowa Oddzielne wc reszta mieszkania: drewniany parkiet na podłogach (klimat!) Okna plastikowe (cicho i ciepło).

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,91 m² 8 383,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie, które daje wybór - możesz stworzyć wygodną przestrzeń dla siebie albo gotowy produkt inwestycyjny pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61.91 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

910 000 zł87,14 m² 10 442,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj tam, gdzie bije serce Lublina! Wyobraź sobie: mieszkasz w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ulicy Marii Curie - Skłodowskiej. Masz wszędzie blisko na uczelnię, do Parku Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alpha Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: przestronne i rozkładowe mieszkanie w zielonej części Czechowa. 3 osobne pokoje z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł60,27 m² 11 597,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,27 m przy ul. Szewskiej 7 na Ip. / ivp., składające się z trzech oddzielnych, ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 770 zł48,47 m² 11 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na Węglinie Południowym komfort i bezpieczeństwo na poziomie. Ta nowoczesna inwestycja deweloperska to połączenie architektury klasycznej, funkcjonalnej i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 81m2 - Lublin, ścisłe Centrum Położone na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy, świeżo malowane, mieszkanie składa się z: - oddzielnej łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych Tatarach osiedle Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość o pow. całkowitej 49m2, zaś użytkowej 45,60 m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, lsm, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m , 3 pokoje Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - ul. Kwiatowa 17, lublin Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł49,44 m² 12 722,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dwupak inwestycyjny po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienica w centrum Lublina, w pobliżu Dworcu Metropolitalnym Na sprzedaż oferujemy dwa niezależne mieszkania, stanowiące jedną.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w centrum Lublina ul. Chopina | 60 m | idealne pod najem lub kancelarię Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia drugie piętro w wolnostojącym domu jednorodzinnym, przystosowanym na potrzeby zakwaterowania pracowników. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania zadbane i bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 przy ul. Szmaragdowej na Czubach Południowych w cenie 619 000 zł. Duże, jasne i w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 770 zł57,70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54,46 m² 11 366,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na pierwszym piętrze bloku w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Szczytowej Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 319 zł54,19 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 zł65 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m - ul. Poligonowa, lublin Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

354 900 zł47,89 m² 7 412,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego Cena do Negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m , położone na atrakcyjnym 2 piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 468 zł67,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,32 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej w Lublinie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie, a codzienność stanie się prostsza i przyjemniejsza? To mieszkanie o powierzchni 69,98 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł61,45 m² 9 259,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje | 61,45 m | Balkon | Piwnica | 3 piętro | Niski blok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,45 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,05 m² 44,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy, umeblowany apartament, który idealnie łączy komfort i wygodę z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł51,66 m² 12 369,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 1/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł65,61 m² 11 126,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - ul. Zielone Wzgórze, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,61 m , położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł171 m² 6 719,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 107,6 m , zlokalizowany w Lublinie przy ulicy Jantarowej. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, ustawne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Spokojne sąsiedztwo. Wygodne do zamieszkania dla rodziny, dla inwestora pod wynajem. Położone na parterze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł57,30 m² 10 994,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z komórką lokatorską 2,3 m Do mieszkania przynależy garaż, 50 000zł - opcjonalnie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł69,25 m² 8 938,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni blisko 70 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku na cenionym, południowym Czechowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 030 zł67,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,35 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,09.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zielone Rury Jezuickie - politechnika Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku przy ul. Chrobrego 4. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 700 zł49,50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim 49,5m lokalizacja: wrotków, lublin - okolice Zalewu Zemborzyckiego Dostępne mieszkania: - 4 piętro z balkonem (653 700,00 zł + 30 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł50,03 m² 10 953,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie - mieszkanie na wynajem (84 m , lsm, ul. Dziewanny) Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na parterze w dzielnicy lsm przy ul. Dziewanny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 824 zł53,15 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

544 626 zł60,20 m² 9 046,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,20 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Brzeskiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,10 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,98 m² 9 187,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 448 zł63,16 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Zdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia. Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie wykończone w standardzie "pod klucz", położone na nowym osiedlu przy ul. Wrońskiej. Wnętrze, które robi wrażenie - to nie są wizualizacje. Mieszkanie zostało.