dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

537 300 zł54 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta pod inwestycje! Oferowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się w kamienicy położonej w centrum miasta tuż przy Placu Litewskim!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czuby,Lublin

799 000 zł101 m² 7 942,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku z 1999r. na Czubach Północnych (ul. Jutrzenki) w pobliżu obu wąwozów. Nieruchomość znajduje się na 3-ciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

1 900 zł48 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,10 m2 usytuowane na 1. piętrze w bloku zlokalizowanym w atrakcyjnej części Lublina przy ul. Szmaragdowej (dzielnica Czuby). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

456 200 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

598 000 zł71 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

285 000 zł32 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czechowska

Śródmieście,Lublin

730 000 zł56 m² 12 966,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu apartament o powierzchni 64,8 m , położone w samym sercu Lublina przy ul. Czechowskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 950 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24 m2 na dziewiątym piętrze, usytuowane w wieżowcu w akademickiej dzielnicy lsm. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 na Bronowicach. Świetna lokalizacja, mieszkanie doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla osoby starszej, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

774 000 zł57 m² 13 579 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2024 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

459 000 zł52 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.5 m2 usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu na Felinie. Blok z 1994 roku. Blok jest wyposażony w monitoring. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

520 000 zł69 m² 7 503,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem - Osiedle Ruta, 10. piętro Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m2, położone na najwyższym, 10. piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł61 m² 8 213,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 60.75 m2 jest idealną propozycją dla rodziny z dziećmi, która szuka komfortu i funkcjonalności. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

389 000 zł36 m² 10 657,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Lokal znajduje się na 4. piętrze niskiego bloku, co gwarantuje komfort mieszkania w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

455 000 zł57 m² 7 968,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie W lublinie - lsm, ul. Balladyny Mieszkanie, które zarabia na siebie - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i na własne M!` Sprzedam przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sławinek,Lublin

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na parterze, w domu jednorodzinnym przy ul. Mierniczej. Oferta skierowana do osób posiadających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

479 999 zł40 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje z dwoma balkonami!, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 mkw usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku przy ul.Wieniawskiej.Salon z balkonem otwarty na przedpokój, aneks kuchenny , osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

660 000 zł68 m² 9 691,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

610 300 zł56 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokoje, centrum, dla rodziny, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! bez podatku pcc, bez prowizji! Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sławinek,Lublin

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie na Sławinku! Nieruchomość o powierzchni ok. 62 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Baśniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Lublin,lubelskie

465 000 zł50 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Poręba ul.Rubinowa. Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

439 000 zł34 m² 12 934,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węglinek,Lublin

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 roku, na lubianym osiedlu Węglinek - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

438 599 zł40 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

360 000 zł28 m² 12 834,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz swojego pierwszego miejsca, które będzie wygodne na co dzień i dobrze skomunikowane z całym miastem? To 28-metrowe mieszkanie przy ul. Wyścigowej to idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie 52 m | Lublin - Wrotków, ul. Fulmana Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przyjemnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku z 2025 roku na lubelskim Czechowie - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

680 000 zł62 m² 10 909,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,39 m , położone w Lublinie przy ul. Wrońska 3C. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbystrzycka

Rury,Lublin

798 000 zł68 m² 11 822,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku z 2017 roku, zlokalizowanego przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszk anie w samym centrum Lublina. Mieszkanie jest funkcjonalne, bardzo ciepł e ,dobrze dosłonecznione a jego okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Lublin

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestiżowy lokal usługowy 68 m - ul. Kołłątaja 3, lublin. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m , położoną pod jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Wrotków,Lublin

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.48 m w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2019 roku. Jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

407 000 zł34 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Balladyny. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Rury,Lublin

425 000 zł33 m² 12 986,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie przy ul. Głębokiej 10 minut pieszo od umcs, uniwersytetu Przyrodniczego, politechniki Lubelskiej i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie o powierzchni 32,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

437 777 zł39 m² 11 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

949 600 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 13 o pow. 94,96 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na poddaszu w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Śródmieście,Lublin

605 000 zł59 m² 10 245,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! nowe 3-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

289 000 zł26 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,7 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina rury(lsm), przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na 4.