dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

435 000 zł46,74 m² 9 306,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone przy Alejach Racławickich w Lublinie. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,32 m² 11 601,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Czechów, ul. Kosmowskiej Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Lublina?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 888 zł30,34 m² 12 488,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł76,69 m² 12 231,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestonne mieszkanie położone w nowoczesnym bloku z windą, oddanym do użytku w 2024 roku, w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina Czechowie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 zł64 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe 64m mieszkanie przy umcs Pierwszy najem! Szukasz idealnego miejsca do życia i nauki? Oferujemy przestronne, nigdy niezamieszkane, mieszkanie na parterze w bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje + kuchnia z jadalnią | 73 m2 | Idealne dla studentów i rodziny. Świetna lokalizacja - w pobliżu uczelni, przystanków mpk, sklepów i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

445 999 zł34,48 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferowana nieruchomość to duża kawalerka w bloku z 2013r. na Bronowicach. Mieszkanie w bdb stanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 418 zł30,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,50 m² 9 115,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje i duży balkon i miejsce parkingowe. Blisko Stokrotka ,kościół, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,10 m² 13 281,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe 3-pok. Mieszkanie Z ogródkiem - ul. Dereckiego, lublin Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z 2025 roku na parterze z ogródkiem! Szczegóły oferty: - powierzchnia: 45,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mełgiewska, lublin Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Lublin,lubelskie

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i komfortowa kawalerka o wielkości 25 m , zlokalizowana przy ul. Krętej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się w bloku oddanym do użytku w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78 m² 11 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | przestronne | nowe budownictwo | teren ogrodzony Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł59,27 m² 12 485,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowa przestrzeń do życia mieszkanie przy ul. Jantarowej Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Turniowej w dzielnicy Czuby Południowe. Lokalizacja z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,27 m² 11 994,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - pokoju nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,25 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do natychmiastowego wynajmu kawalerkę na Czubach, os.Poręba. Osiedle jest w pełni zurbanizowane z rozwiniętą infrastrukturą i wszelkimi niezbędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje z panoramą i potencjałem ul. Wschodnia, serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł70,63 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszk anie w samym centrum Lublina. Mieszkanie jest funkcjonalne, bardzo ciepł e ,dobrze dosłonecznione a jego okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzycka, blisko Politechniki, z dobrym dojazdem do umcs , kul, wsei, wysp. Blok z 2008r. posiada oddzielne wejście z bramą, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m zlokalizowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Roztocze w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,80 m² 10 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

| tatary | 3 pokoje | 3 piętro | wyremontowane pod klucz | Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 3 piętrze z 4 w bloku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł67,10 m² 9 210,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum Lublina w pobliżu lubelskich Uniwersytetów. Oferujemy na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m2, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 zł65 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m - ul. Poligonowa, lublin Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta w dzielnicy Węglinek. To.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,41 m² 8 799,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i widokiem na Stary Gaj Bursztynowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku z lat 90., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł36,83 m² 16 806,95 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny Apartament 37m w Inwestycji zeus Gotowy "pod Klucz" + Garaż Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,68 m , zlokalizowane na 3. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,17 m² 8 447,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wprowadzenie : Przytulne mieszkanie 46,17 m ul. Hutnicza, lublin Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z dobrą lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w Lublinie przy ul. Stefana Okrzei 2,gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,30 m² 11 987,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Czechów Północny przy ul. Króla Rogera 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59,82 m² 8 859,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 3 pokoje gotowe do zamieszkania | Dziesiąta | ul. Nowy Świat | 59,82 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie? To przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,10 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł42,60 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy położonej przy ul. Skibińskiej na lubelskich Bronowicach. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 46,20 m | balkon | klimatyzacja | piwnica | ul. Przyjaźni | Lublin Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

427 500 zł44,47 m² 9 613,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Narutowicza/wschodnia w samym sercu Lublina. Lokal składa się z dwóch oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

526 522 zł47,87 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje na 1 piętrze | klimatyzacja | gotowe do wejścia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 489 zł67,37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 67.37m2 usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Układ pomieszczeń to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 800 zł42,59 m² 10 302,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 42,59mkw,II etap inwestycji przy ul.Daliowej. Mieszkanie o powierzchni 42,59m 2 usytuowane na pierwszym piętrze obejmuje salon z kuchnią, sypialnię, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Dunikowskiego w Lublinie. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.