dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w dobrej cenie. Bez pośredników. Dwustronne, widne, ciche, przestronne, dwupokojowe, z odrębną dużą kuchnią. Większy pokój 16 m2, mniejszy 10 m2. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

315 000 zł31 m² 10 070,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka 31,28 m - parter - ul. Okopowa 5a, lublin Idealna pod biuro, gabinet, najem lub do zamieszkania | Stan w zależności od potrzeb, ndaje się do zamieszkania od zaraz. Kawalerka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Czechów,Lublin

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Czechów, ul. Józefa Mackiewicza. Brak prowizji! Lokalizacja idealna dla studenta medycynymieszkanie znajduje się w Czechowie, jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin Południowy,Lublin

579 000 zł59 m² 9 736 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 59,47m2 Z narożnym balkonem! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze! Lokalizacja idealna na mieszkanie docelowe! Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Czechów,Lublin

317 578 zł26 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 26,50 m , mieszczącą się na 1 piętrze lokalizacja: czechów ul. Króla Rogera 6 Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

618 268 zł57 m² 10 782,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B3.0.68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

594 500 zł44 m² 13 594,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli poszukujesz jasnego, świeżo wykończonego mieszkania, w którym wszystko jest gotowe do zamieszkania i bez dodatkowych kosztów - To oferta dla Ciebie! Ta nieruchomość łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów,Lublin

532 900 zł60 m² 8 822,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w zielonej i spokojnej dzielnicy Czechów. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z salonu z dostępem do balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

379 900 zł37 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje 37m2, kleeberga/kalina Położony jest na siódmym piętrze bloku z wielkiej płyty. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu i 2 pokoi. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipińskiego

Czechów,Lublin

515 000 zł62 m² 8 277,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Inwestycja, która się spina 4 pokoje na czechowie! Lokalizacja: lublin, os. Czechów, ul. Lipińskiego Powierzchnia: 62 m Cena: 515 000 zł (8 277 zł/m ) Jeśli szukasz pewnej i stabilnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieniawa,Lublin

419 000 zł48 m² 8 732,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Wieniawa o powierzchni użytkowej ok. 48 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku, jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Rury,Lublin

560 000 zł48 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Lokalizacja: lublin, lsm, ul. Balladyny 2 Metraż: 47,20 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 1965 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 560 000 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Abramowice,Lublin

619 000 zł62 m² 9 967,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,10 m , położone na wyższym parterze bloku z 1995 roku. Lokal jest zadbany, gotowy do zamieszkania i nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin Południowy,Lublin

890 000 zł73 m² 12 248,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,66 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2023 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne 54 m + komórka lokatorska 4,47 m w cenie, 3 pokoje, 1. piętro, 2019 rok - Gotowe do zamieszkania! Oferuję przestronne, nowe nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jedyna taka oferta na rynku! Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47.2 m Czwarte piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku, Lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

770 000 zł75 m² 10 247,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie o powierzchni 75,14 m , usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2015 roku z cichobieżną windą. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

498 000 zł78 m² 6 378,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo niski czynsz. Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, mieszkanie o powierzchni 78,07 m znajduje się na parterze, z niezależnym wejściem do mieszkania z którego wychodzimy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podzamcze

Kalinowszczyzna,Lublin

349 999 zł36 m² 9 722,19 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,68m2, które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój -loggia Do mieszkania przynależy również piwnica. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin Południowy,Lublin

499 000 zł38 m² 13 239,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | czuby/węglinek | Wysoki standard | Balkon 8,66 m | Miejsce w garażu podziemny Mam przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Śródmieście,Lublin

772 443 zł42 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w Apartamentach Pałacowych przy ulicy Staszica 3a w Lublinie. Opis inwestycji Apartamenty Pałacowe to prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

313 000 zł32 m² 9 759,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu mieszkanie typu studio. Zlokalizowane na spokojnym nowym osiedlu przy ul.Nowy Świat blok wybudowany w 2017 r Mieszkanie ma 27,27 m2, zlokalizowane jest na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Czuby Południowe,Lublin

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niezwykle klimatyczne mieszkanie w nowym bloku przy ul.Hetmańskiej 7 w Lublinie czeka na najemcę. Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie wykończone i wyposażone wg. indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieniawa,Lublin

598 000 zł64 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Wieniawa, legionowa | 63,6 m Liczba pokoi: 3 (salon z aneksem + 2 sypialnie) Piętro: parter w 4-piętrowym bloku Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

525 000 zł57 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bronowicach o pow. 57,4 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły po generalnym remoncie. Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyrkoniowa

Węglinek,Lublin

2 600 zł62 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy Cyrkoniowej 5. Budynek wyposażony jest windę. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

585 000 zł34 m² 17 216 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiot sprzedaży stanowi wyjątkowa nieruchomość z segmentu premium dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.98 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Czechów Północny,Lublin

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe wykończone i w pełni wyposażone zlokalizowane przy ul.Operowej w Lublinie.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

646 343 zł62 m² 10 414,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Termin zakończenia budowy: gotowe do odbioru Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy al.Racławickich- 5 min od UMCS i KUL.Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone.Dostępne w dniu podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

3 200 zł87 m² 36,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym Centrum Lublina, z własnym niezależnym wejściem do budynku. Mieszkanie jest 2-poziomowe. Dużym jego atutem jest bezproblemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Lublin

537 300 zł54 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 54 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nadbystrzycka

Rury,Lublin

910 000 zł88 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja: lublin, rury, ul. Nadbystrzycka (przy alei kasztanowców) Cena: 910 000 zł (do negocjacji) opis nieruchomości Prezentujemy unikalne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

527 488 zł49 m² 10 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 49,22 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow. 25,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

538 164 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 49,83m2, dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 49,83m2 Piętro: 5 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czechów,Lublin

2 970 zł73 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasne, ustawne mieszkanie 73 m2 z balkonem i piwnicą - Czechów, 1. piętro 2970+czynsz(z ciepłą i zimną wodą, gaz i co oraz wywóz nieczystości)+opłaty licznikowe za energię Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortową k awalerkę 33mkw w nowym budownictwie, w pobliżu Śródmieścia, os.Botanik. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Górki,Lublin

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin** Oferujemy do wynajmu kawalerkę na Czubach. Z balkonu rozpościera się ładny widok na las i tereny zielone. Mieszkalne wolne od zaraz. Dysponujemy kluczami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

435 891 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,99m2, dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,99m2 Piętro: 3 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na III piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B1.3.26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

545 000 zł59 m² 9 311,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Tylko u nas! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, ale nie masz czasu ani ochoty na remont? Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane.