dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Tatary,Lublin

299 000 zł36 m² 8 340,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka na Tatarach! Mieszkanie jednopokojowe na pierwszym piętrze 10-piętrowego blo ku. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie widne i słoneczne, składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

380 000 zł38 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,20 m2, usytuowanego na drugim piętrze niskiego bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 999 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne,świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47m2,zlokalizowane przy ul.Grażyny w Lublinie. Opis nieruchomości: *2 niezależne pokoje * oddzielna kuchnia *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby Północne,Lublin

759 000 zł88 m² 8 637,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,87 m Czwarte piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1995 roku, lublin, czuby, ul. Ułanów, 2 Balkony-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

649 900 zł54 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Wrotków, os. "Diamentowe Wzgórze" Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipińskiego

Lipińskiego,Lublin

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Lipińskiego w Lublinie.Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni,przedpokoju oraz łazienki razem z WC. Główne atuty nieruchomości : -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

anma lublin** *oferujemy do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie blisko Politechniki Lubelskiej. * mieszkanie jest rozkładowe i składa się z 3 pokoi o pow. 10m2,10m2,16m2, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

675 000 zł69 m² 9 761,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr gb2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 33,76 mkw. z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w niskim bloku na osiedlu Słoneczna Dąbrowa przy ul. Ks. Władysława Granata 27 Dostępne od zaraz Idealne dla osób pracujących Lokal nie jest przystosowany dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowska

Konstantynów,Lublin

800 000 zł67 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam przestronne, widne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,21m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 6- piętrowym bloku z 2018r, usytuowany przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

415 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 31m2. Idealne dla pary lub wygodnego kawalera! Mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni wyremontowane i nigdy niezamieszkane. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czechów Północny,Lublin

2 800 zł44 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Apartament świeżo wykończony, nigdy nie zamieszkały usytuowany na 1 piętrze z 1. Kuchnia o powierzchni 15,95m2 - wyposażona w pralkę, płytę indukcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świerkowa

Sławin,Lublin

625 000 zł77 m² 8 104,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne mieszkanie stworzone z myślą o rodzinie ogród, cisza i wygoda na co dzień! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 77,12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

689 000 zł62 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - lsm, lublin | 62,4 m | Balkon | Winda | Garaż | Siłownia Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

435 000 zł49 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku po termomodernizacji w dzielnicy lsm! Mieszkanie na 2 piętrze z 4 składa się z: -salonu 19m2 z wyjściem na zachodni balkon, -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

795 000 zł65 m² 12 270,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem oraz do zamieszkania W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkanie o tym układzie pomieszczeń! W tym budynku posiadamy jeszcze 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czuby,Lublin

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Lublin ul. Dziewanny 14 Dostępność - natychmiast Mieszkanie składa się z: - 3 oddzielnych, nieprzechodnich pokoi (jeden pokój z balkonem) - oddzielnej kuchni - łazienki - toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koralowa

Węglin,Lublin

629 000 zł55 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Koralowej w Lublinie, na osiedlu Węglin. Nieruchomość usytuowana jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smyczkowa

Czechów,Lublin

429 000 zł48 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje 48m2, smyczkowa/czechów Położony jest na trzecim piętrze bloku z wielkiej płyty. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu i 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę niewielką, przytulną kawalerkę położoną w spokojnej okolicy, kilka minut od centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

745 000 zł64 m² 11 640,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje- centrum, wieniawa, widok na Panoramę Miasta Nowoczesne przestronne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Saskiego. 3 nieprzechodnie pokoje, salon z aneksem kuchennym, duża łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

599 000 zł67 m² 8 926,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam jasne i przestronne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Znajduje się na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z lat 80. W mieszkaniu można przenieść kuchnię do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

516 600 zł41 m² 12 743 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 40.54 m , usytuowany na trzecim piętrze przy ulicy Szeligowskiego w Lublinie. Podana cena jest ceną brutto, sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

560 000 zł52 m² 10 808,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, rozwijające się osiedle w jednej z najbardziej rozchwytanych dzielnic Lublina! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w doskonałej dzielnicy ze świetnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balladyny

Rury,Lublin

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia pośrednikom serdecznie dziękuję. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Balladyny w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, powierzchnia 45,24 m , 4 piętro w niskim budynku, lublin. - jasne, bardzo spokojne, dwustronne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

849 000 zł74 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z 2018 roku przy ul. Strzembosza w Lublinie. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Sławinek,Lublin

2 300 zł47 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania w dzielnicy Sławinek (ul. Podchorążych) w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 znajduje się na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stokrotki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł17 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokoje do wynajęcia Czuby, ul. Stokrotki blisko centrum i uczelni! Wynajmę od zaraz 2 samodzielne, nieprzechodnie pokoje w komfortowym mieszkaniu 3-pokojowym (71 m ). Mieszkanie: osobna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo widne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50 mkw usytuowane na drugim piętrze w budynku przy ul.Narutowicza.Wynajem dla max. 2 osób.Ogrzewanie z sieci miejskiej(w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mam idealną propozycję! Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

525 000 zł37 m² 14 056,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam ciche i funkcjonalne mieszkanie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Zaletą jest odzielna kuchnia i duzy balkon ok. 10 m kw. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Juranda

Rury,Lublin

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Wieniawskiego,Lublin

409 000 zł34 m² 12 100,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u Nas jedyne takie mieszkanie na Czechowie! Mieszkanie na ulicy Koncertowej Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, łazienki z wc oraz kuchni. Mieszkanie po remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rozmarynowa

Sławin,Lublin

560 000 zł62 m² 8 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,47m , Lublin, sławin, ul. Rozmarynowa. Informacje niezbędne dla kupującego: pierwsze piętro w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Czechów,Lublin

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia na Czechowie. (Scroll down for English description) (прокрутіть вниз, щоб переглянути опис Україньською) Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

990 000 zł88 m² 11 297,50 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem idealne dla rodziny lub na biuro | 87,63 m | Lublin Funkcjonalność i wyjątkowe położenie? To mieszkanie spełni oczekiwania wymagających!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

506 000 zł46 m² 10 902,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***oferta na wyłączność- tylko w Imperium Nieruchomości*** Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie- stan deweloperski, zlokalizowane na Węglinku, ul. Jemiołuszki 23. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Węglin,Lublin

454 000 zł33 m² 13 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32.81m , usytuowane przy ul. Koralowej 16. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

529 888 zł46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 45,68m2, 3 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.