dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

759 000 zł66 m² 11 517,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Jantarowej, na Czubach w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

399 000 zł47 m² 8 412,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Herbowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (21 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

570 000 zł48 m² 11 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w niskim bloku z windą przy ulicy Zygmunta Augusta. W skład nieruchomości zaliczamy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

545 000 zł50 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

584 598 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, felin, lublin - w stanie deweloperskim bez prowizji i podatku pcc! lokalizacja: - dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Felin i kampusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

3 400 zł100 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe na 1piętrze i poddaszu bliźniaka. Doskonała lokalizacja - rejon ulicy Glinianej w sąsiedztwie Politechniki i centrum Lublina. Dom przeszedł niedawno generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

575 019 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe M4, felin, lublin - stan deweloperski bez prowizji i podatku pcc! lokalizacja: - dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Felin i kampusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

340 000 zł35 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 33,8 m2. Wrotków ul. Domeyki. Trzecie piętro, jeden pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,40 m2. Ogrodzony, duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

609 615 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 65,55 m2 | Felin - Lublin Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m2, położone na siódmym piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

610 173 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, felin, lublin - w stanie deweloperskim bez prowizji i podatku pcc! lokalizacja: - dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieniawa,Lublin

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem wygodnego mieszkania na Wieniawie w niskim bloku! Skład mieszkania stanowią: -salon z kanapą z funkcją spania z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czechów,Lublin

489 000 zł50 m² 9 811,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w ogrodzonym bloku przy ul. J. Mackiewicza. W skład nieruchomości zaliczamy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stokrotki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój na wynajem. Pokój w mieszkaniu przy ul. Stokrotki, na trzecim piętrze w wieżowcu. Wyposażenie pokoju: - rozkładana kanapa, - komoda, - stolik - duża szafa. Ważne informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

890 000 zł88 m² 10 156,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem idealne dla rodziny lub na biuro | 87,63 m | Lublin Funkcjonalność i wyjątkowe położenie? To mieszkanie spełni oczekiwania wymagających!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

611 382 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Czechów Północny,Lublin

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania do wynajmu? Zależy Ci na bezpiecznej okolicy? Cenisz sobie prestiżową lokalizację i spokojne otoczenie? Chcesz mieszkać w lokalizacji najbardziej pożądanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

586 644 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63,08 m2 | Felin - Lublin Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,08 m2, położone na parterze w nowo wybudowanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniowa

Górki,Lublin

529 500 zł54 m² 9 878,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa cena 529.500zł! Mieszkanie w pełni umeblowane, do zamieszkania. Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 53,6m2 przy ul.Turniowej w Lublinie-Czuby Południowe, możliwość zakupu garażu ( pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

7 800 zł120 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni około 120 m , zlokalizowany w spokojnej i doskonałej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

607 011 zł65 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieniawa,Lublin

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Sikorskiego. Lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadowa

Sławinek,Lublin

649 000 zł74 m² 8 711,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, sprzedam piękne, duże mieszkanie, świetne zlokalizowane na Sławinku w Lublinie (ul. Spadowa). Mieszkanie jest w bloku z roku 1995, znajduje się na 3 piętrze (cały blok ma 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Felin,Lublin

540 000 zł49 m² 10 926,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 49,42m położonego na parterze w budynku przy ul. Skalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

698 389 zł65 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65,27m2, 3 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części miasta. Idealny dla rodziny lub pary ceniącej komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Dziesiąta,Lublin

565 000 zł59 m² 9 653,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Tylko u nas! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, ale nie masz czasu ani ochoty na remont? Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 50m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

608 964 zł65 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 65,48 m2 | Felin - Lublin Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,48 m2, położone na pierwszym piętrze w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Rury,Lublin

500 000 zł57 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2 pokoje + balkon + piwnica | lsm Zana 64 | 57 m | idealne dla studentów i rodzin Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Botanik,Lublin

410 000 zł30 m² 13 442,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Ogrodu Botanicznego. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

623 844 zł67 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Europejskim na Felinie w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w niskim, kameralnym bloku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

699 000 zł57 m² 12 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,52 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2024 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Felin,Lublin

611 196 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

708 875 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 66,25m2, 3 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sawy

Konopnickiej,Lublin

749 900 zł70 m² 10 706,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70,04 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 8-piętrowym bloku na osiedlu lsm w Lublinie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,89 m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2024r , w atrakcyjnej części miasta - dzielnica Bronowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

470 000 zł43 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rewelacyjne mieszkanie w stanie deweloperskim Na Koncertowym Wzgórzu - ul. Dereckiego! Usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje kuchnia łzienka hol,umeblowane blisko 5min pieszo um I Centrum Koszt 1650+opłaty administracyjne 800 (woda zimna i ciepła wywóz odpadów, ogrzewanie)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paganiniego

Czechów,Lublin

420 000 zł36 m² 11 699,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul. Paganiniego na Czechowie. W skład nieruchomości wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne