dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na ul. 1 maja w Lublinie. Oferta idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w centrum Lublina ul. Chopina | 60 m | idealne pod najem lub kancelarię Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40,45 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,45 m2, położone na ul. Probostwo (śródmieście). Mieszkanie znajduje sie na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł26,50 m² 12 792,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 26,5 m , położona na 5 piętrze w bloku z windą przy ul. Śliwińskiego w Lublinie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m , ul. Aleksandra Świętochowskiego, lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4-pokojowe, 62,2 m - Lublin, lsm, ul. Pozytywistów. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Lublin | ul. Poniatowskiego - bezczynszowe Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,70 m² 9 643,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 47,70m położonego na czwartym piętrze w budynku przy ul. Krasińskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,50 m² 12 896,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament z dużym tarasam i niepowtarzalnym widokiem na wąwóz Rury - zlokalizowany na ostatniej kondygnacji kameralnego bloku przy ul. Dziewanny w dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przyjemne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na Czechowie przy ul. Lipinskiego. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł73,80 m² 8 604,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie ul. Nowy Świat! Szukasz przestrzeni, która daje oddech, a jednocześnie jest przyjazna dla portfela? Prezentujemy dwupoziomowe, zadbane mieszkanie przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,33 m² 14 507,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować jedno pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Onyksowej, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku z windą z 2016 roku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji. Bądż pierwszym Najemcą. Do wynajęcia nowy, przestronny, jasny apartament o powierzchni około 57 m , położony na 2 piętrze. Lokal gotowy do zamieszkania, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Królowej Jadwigi na osiedlu Felin. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

819 880 zł45,76 m² 17 916,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowe mieszkanie w sercu Lublina - idealna inwestycja klasy premium Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 45,76 m , położonego na 6.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w Lublinie, usytuowane przy ul. Obrońców Lublina. To przestronne, jasne trzy pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 56,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,69 m² 11 993,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka na Węglinie Południowym (ul. Kwarcowa), zlokalizowana w nowym budynku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,27 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy ul. Wolińskiego w Lublinie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

5 900 zł87,50 m² 67,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie biura na wynajem, wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 87,5 m , położone na 2. piętrze w przepięknej kamienicy w ścisłym centrum Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,10 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł61,77 m² 10 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 16 Maja 2026r. Włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł62 m² 7 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 61,7 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Wapowskiego w Lublinie. Nieruchomość dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w jednej z najlepiej skomunikowanych i cenionych lokalizacji w Lublinie przy ul. Chmielnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł60,20 m² 14,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu Czechów, blisko Uniwersytetu Medycznego Szukasz pokoju do wynajęcia w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem na uczelnię? Ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,87 m² 9 191,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,59 m² 8 674,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 599 zł40,06 m² 10 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 888 zł33,94 m² 12 931,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł57,57 m² 13 197,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem | Kameralny Sławin | 57,57 m | Premium Stylowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 150 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 999 zł40,07 m² 11 979,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje z dwoma balkonami!, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Pana Balcera! Usytuowane na szóstym piętrze w bloku z windą. Układ mieszkania to: - dwa oddzielne pokoje, - widna kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 361 zł43,01 m² 10 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej. Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł48,90 m² 50,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania dla rodziny, do wspólnego mieszkania z partnerem/partnerką? Miejsca gdzie odpoczniesz ? Mam coś dla Ciebie! Oferta mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Wilhelma.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,47 m² 9 581,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje) o powierzchni 61,47m2 w dzielnicy Wrotków, ul. Nałkowskich - blisko Zalewu Zemborzyckiego, zieleni, tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68,10 m² 10 205,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Lublinie na osiedlu Czuby! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,1 m z dodatkową piwnicą ( w cenie mieszkania ) o powierzchni 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 078 zł42,25 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper Lublin! Bez Prowizji Biura Nieruchomości! bez podatku pcc! ogrzewanie miejskie lpec! najniższe czynsze W mieście! cena aktualna tylko do 14 Kwietnia 2026 włącznie! okazja! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,93 m² 9 548,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Felin , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42 m2 - dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij