Piastowskie,Lublin

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe na 1piętrze i poddaszu bliźniaka. Doskonała lokalizacja - rejon ulicy Glinianej w sąsiedztwie Politechniki i centrum Lublina. Dom przeszedł niedawno generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

445 000 zł56 m² 7 960,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

nieruchomości Lublin* Polecamy atrakcyjną cenowo ofertę w niskim budownictwie na osiedlu Piastowskim w okolicy fontanny przy ul.Chrobrego. Spokojna lokalizacja sprawdzi się idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

445 000 zł56 m² 7 960,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone mieszkanie w dzielnicy lsm na osiedlu Piastowskim. Wokół bardzo dużo zieleni, cisza i spokój. Budynek posiada podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

3 400 zł100 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze domu wielorodzinnego w rejonie ulicy Glinianej w sąsiedztwie Politechniki i centrum Lublina. Dom przeszedł niedawno generalny remont i jest efektownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

920 000 zł96 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 95,7 m , położonego w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy lsm - przy ulicy Bolesława Śmiałego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wyczółkowskiego

Piastowskie,Lublin

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 29 m2 położone przy ulicy Leona Wyczółkowskiego 1 w nowym apartamentowcu Sowińskiego Apartments. Mieszkanie w nowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piastowskie,Lublin

1 100 000 zł99 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu osiedla Piastowskiego, które od lat cieszy się renomą jako jedno z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Lublin

627 000 zł56 m² 11 196,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm ,3 pokoje ,kuchnia ,łazienka, wc, oraz duży przedpokój zabudowany szafami. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

2 050 zł36 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne, zadbane rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji, blisko śródmieścia oraz w pobliżu Miasteczka Akademickiego (tylko 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

2 050 zł36 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w Lublinie Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Piastowskim lsm. Oferta jest idealna do zamieszkiwania dla studentów ale równie dobrze może spełniać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Lublin

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Bolesława Chrobrego dzielnica lsm w Lublinie. Bardzo dobra lokalizacja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

420 000 zł45 m² 9 312,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w ok. Miasteczka Akademickiego w dzielnicy lsm na osiedlu Piastowskim. Dodatkowo miejsce postojowe tylko dla mieszkańców bloku, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Piastowskie,Lublin

2 300 zł39 m² 59,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe po remoncie blisko Uczelni! Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Piastowskie,Lublin

2 200 zł53 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajmu 2- pokojowe mieszkanie na lsm-ie os. Piastowskie. Budynek jest pięknie otoczony bujną zielenią osiedlową a mieszkańcy bloku wykazują się niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

460 000 zł54 m² 8 550,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, położone w kameralnym bloku z windą, w zielonym otoczeniu Osiedla Piastowskiego w Lublinie. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszka Czarnego

Piastowskie,Lublin

1 800 zł43 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie wykończone mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w dzielnicy lsm w Lublinie Mieszkanie jest położone na 2 piętrze budynku z windą. Na powierzchni 43 m2 znajdują się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Piastowskie,Lublin

440 000 zł49 m² 8 997,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,90 mkw. trzypokojowe zlokalizowane w niskim budynku na drugim piętrze z windą, po remoncie kapitalnym, na podłogach parkiet ,terakota ,wymienione okna, instalacje, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piastowskie,Lublin

359 000 zł53 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie przy ul. Kazimierza Wielkiego na 10 piętrze wieżowca. Os. Piastowskie w dzielnicy lsm, tuż przy Hali globus. Świetna cena , ponieważ mieszkanie wymaga generalnego remontu. 3 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

1 800 zł30 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, zadbana, kompletnie umeblowana kawalerka na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Glinianej. Spokojne, zielone, ogrodzone osiedle niedaleko Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piastowskie,Lublin

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferuję na wynajem mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji tuż obok Politechniki*** #wynajem w całości #wynajem na pokoje! Nieruchomość składa się z dwóch pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Piastowskie,Lublin

2 000 zł50 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu: piękne mieszkanie o powierzchni 49,80m2 na zielonym osiedlu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * 1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1997 , materiał budowlany: cegła 2. O P I S M I E S Z K A N I A =

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

1 300 zł30 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, kompletnie umeblowana kawalerka na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Glinianej. Spokojne, zielone, ogrodzone osiedle niedaleko Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie u zbiegu ulic Nadbystrzycka i Gliniana. 2 piętro w wysokim bloku z windą w sąsiedztwie Politechniki. Mieszkanie przygotowane dla 2-3 osób, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Piastowskie,Lublin

1 200 zł30 m² 40,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka przy ul. Glinianej. Bardzo ładna, wygodna lokalizacja blisko centrum! 4 piętro niskiego bloku z końca lat 70-tych. Budynek jest ocieplony, klatka schodowa zadbana. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbystrzycka

Piastowskie,Lublin

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w śródmieściu - okolice Politechniki Lubelskiej i ul. Nadbystrzyckiej. Piętro 2 z 10; mieszkanie przygotowane jest dla 3- 4 osób. 2 pokoje, osobna widna kuchnia z pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! Bardzo ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Lublinie! Mieszkanie po remoncie w 2014 roku, 3 pokojowe, dwustronnie rozkładowe. Pokoje o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Lublin

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe na os.Piastowskim.Dwa niezalezne pokoje w tym jeden z wyjsiem na logge, osobna kuchnia, ustawny przedpokój, łazienka razem z wc.W budynku wstawiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Lsm -osiedle piastowskie Do sprzedaży 2 pokojowe, atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Jaworowskiego na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie zadbane, słoneczne, ciche( widok na ogródki działkowe). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

295 000 zł53 m² 5 524,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena: 295tyś, lsm os. Piastowskie, 3 pokoje. Oferujemy na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w malowniczej i spokojnej dzielnicy lsm , na której znajduje się dużo przepięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

415 280 zł72 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronny i słoneczny apartament o pow. 71,6m2 przy ul. Bolesława Śmiałego - lsm Salon z wyjściem na taras. Sypialnia (szafa). Pokój. Oddzielna kuchnia z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie mieszkanie na lsm z lokatorem z wyrokiem na lokal socjalny więcej ofert a Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli szukasz mieszkania do zamieszkania lub pod inwestycję, blisko uczelni to ogłoszenie jest idealne dla Ciebie. Mieszkanie w tak dobrej lokalizacji na pewno nie będzie długo czekało na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

355 000 zł60 m² 5 897,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim w dzielnicy lsm. Funkcjonalny układ pomieszczeń, wnętrze nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

282 000 zł46 m² 6 090,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na lsmie, niedawno odremontowane, zadbane. W cenę wliczona jest stała zabudowa, pozostałe wyposażenie za dodatkową opłatą. Jego atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Piastowskie,Lublin

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na lsm w okolicach ulicy Głębokiej, tuż przy miasteczku akademickim. Mieszkanie po remoncie, wymienione zostały instalacje, nowa glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

400 000 zł83 m² 4 842,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82,60 m2 składające się z trzech pokoi przy ulicy Bolesława Śmiałego na lubelskim lsm-ie. Do atutów nieruchomości należą: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, nowocześnie i gustownie urządzone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na lsm. Idealne dla osób ceniących.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Lublin, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Piastowskie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij