dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

340 000 zł41 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Lublinie. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

464 990 zł55 m² 8 500,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.7 m2 przy ulicy Skierki na osiedlu LSM. Funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

2 000 zł41 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem, lublin ul. Probostwo. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

925 000 zł74 m² 12 447,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rewelacyjne mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ponikwodzie! Usytuowane jest na parterze niskiego, czterolokalowego budynku z 2020r. Układ mieszkania to: - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

475 000 zł49 m² 9 713,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie w zielonej części Czubów - do ewentualnego odświeżenia! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina - Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Lublin

499 000 zł67 m² 7 409,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Przepiękne mieszkanie w kamienicy zlokalizowane przy Starym Mieście w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 67,35 m2 przy ulicy Wyszyńskiego. Dwustronne, ekspozycja okienna wschód - zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 000 zł48 m² 11 182,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Wajdeloty, lublin | Idealne pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

599 000 zł56 m² 10 639,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 56,3 m2 po generalnym remoncie (instalacja gazowa, elektryczna, hydraulika), wykończone w stylu loftowym, nowe okna, widok ze wszystkich pokoi na zieleń, duży balkon 6m2, unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

537 900 zł62 m² 8 675,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Lublin

636 300 zł30 m² 21 210 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 30 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 500 zł28 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechów,Lublin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Melomanów na osiedlu Czechów. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbystrzycka

Rury,Lublin

665 000 zł51 m² 13 116,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w cichej ulicy w segmencie - Nadbystrzycka, z 80m2 tarasem. Bezczynszowe. Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

279 000 zł21 m² 13 031,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Kalinowszczyzna, idealnie nadające się jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 21,41m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

545 000 zł55 m² 9 963,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 54,7 m zlokalizowane na lubelskim osiedlu lsm przy ul. Skierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ul. Tumidajskiego! Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Układ mieszkania to: trzy sypialnie, pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieniawa,Lublin

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rewelacyjne mieszkanie po generalnym remoncie blisko miasteczka akademickiego na Wieniawie! Usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku z lat 70-tych. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

3 700 zł57 m² 65,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowana nieruchomość do wynajęcia to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lublina, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

797 000 zł78 m² 10 249,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 77,76 m2 osiedle Botanik Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia. Pokój. Kuchnia z zabudową meblową (sprzęt agd w cenie - lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł48 m² 11 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,20 m zlokalizowane przy ul. Franciszka Kleeberga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

505 000 zł46 m² 11 011,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,86 m . Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Czuby,Lublin

530 999 zł61 m² 8 747,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na parterze - Lublin, czuby | 60,70 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , usytuowane na parterze niskiego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Lublin

489 000 zł47 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie obok Miasteczka Akademickiego - ul. Głęboka, lublin Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,60 m , położone na 1. piętrze w bloku z windą, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprysowa

Czechów,Lublin

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57m. Zlokalizowane na 7. piętrze w zadbanym bloku wyposażonym w dwie windy. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Ponikwoda,Lublin

523 000 zł51 m² 10 295,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.80 m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2008 roku. W bloku cichobieżna winda. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

899 000 zł57 m² 15 827,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lublina, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

485 000 zł55 m² 8 866,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku, o powierzchni 54,70 m2, w dzielnicy lsm. Świetna lokalizacja, wszystkie usługi nieopodal nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m , położone na 2 piętrze zadbanego bloku na lubelskich Bronowicach. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrotków,Lublin

595 000 zł69 m² 8 674,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Bronowice,Lublin

580 000 zł52 m² 11 214,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Hanki Ordonówny (granica dzielnic : Bronowic i Felina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeckiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie wlasnosciowe , skladajacego sie z 2 pokoi, przedpokoju,kuchni, lazienki z wc, polozonego na 9 pietrze w budynku w Lublinie , naliezacym do Spojdzielni , oddanym do uzytku dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

899 000 zł57 m² 15 855,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

545 000 zł68 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 68,50m2 na I piętrze / z IV w budynku z 1975 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

2 100 zł33 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Lublina! Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m , położone na 2. piętrze kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

682 500 zł57 m² 11 900,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie na 1 piętrze w niskim budownictwie z windą położone na os. Węglinek. Na mieszkanie składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

440 000 zł32 m² 13 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciekawa oferta! Nowa, komfortowa 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jemiołuszki! Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym bloku z 2024r. Powierzchnia 31,67m2 obejmuje salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Węglin Południowy,Lublin

614 000 zł53 m² 11 491,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | nowoczesne osiedle | parter | dwustronne | piwnica + miejsce postojowe Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,43 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

2 500 zł25 m² 100,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny 2 pokojowy mikro apartament ( 25 m2 ) w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Dziesiąta,Lublin

370 000 zł27 m² 13 508,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedam uroczą, kameralną kawalerkę o powierzchni 27.40 m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2017 roku. Nowe, monitorowane osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

475 000 zł37 m² 12 872,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.00 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Do mieszkania przynależy duży przestronny balkon o powierzchni.