dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Wynajem minimum na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

759 000 zł57 m² 13 383,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferowana nieruchomość to wyjątkowo eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na Węglinie Południowym niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie z niemal 100-metrowym ogródkiem, wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

525 000 zł48 m² 10 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,07 m , położone na parterze niskiego bloku z 2015 roku na popularnym Osiedlu Europejskim w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Zygmunta Krasińskiego w Lublinie. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń wyróżnia się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortową k awalerkę 33mkw w nowym budownictwie, w pobliżu Śródmieścia, os.Botanik. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Dziesiąta,Lublin

568 000 zł142 m² 4 014,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu mieszkanie na parterze w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym o powierzchni całkowitej 141,50m2, zaś użytkowej 78,06m2 usytuowane wśród domów jednorodzinnych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 200 zł48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Zygmunta Krasińskiego w Lublinie. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń wyróżnia się nie tylko najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowickiego

Sławin,Lublin

1 350 000 zł125 m² 10 785,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament położony w Lublinie (okolice ul. Willowej). W skład nieruchomości wchodzą: - dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 125,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do wynajęcia niezależny mikro apartament ( 18 m2 ) w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

545 000 zł59 m² 9 311,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Tylko u nas! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, ale nie masz czasu ani ochoty na remont? Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Bronowice,Lublin

620 000 zł68 m² 9 080,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Okolica bardzo cicha i spokojna z duża ilością zieleni. W pobliżu znajdują się: targ, szkoła podstawowa oraz liczne sklepy i lokale usługowe. Szybki dojazd do Centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Widok,Lublin

379 000 zł57 m² 6 660,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedania wyśmienita oferta inwestycyjna - 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie , poł. w Centrum Lublina, lokalizacja idealna jako mieszkanie pod wynajem dla studentów (kilkanaście piechotą od umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Czuby,Lublin

531 000 zł61 m² 8 747,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na parterze - Lublin, czuby | 60,70 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , usytuowane na parterze niskiego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

3 200 zł40 m² 79,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stu dio 40m2, unia Art Residence, al. Racławickie 10. Mieszkańcy tego ekskluzywnego, chronionego budynku mogą korzystać z basenu i siłowni w cenie. Na powierzchni 40m2 znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

1 370 000 zł97 m² 14 123,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż bezczynszowy apartament o pow. 97 m na 1. piętrze (z II) w Lublinie przy ul. Dożynkowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabędzia

Bronowice,Lublin

399 900 zł45 m² 8 845,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach przy ul. Łabędzia Nieruchomość usytuowana jest na 9 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwiema nowymi windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

690 300 zł69 m² 9 998,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niesamowita okazja! lublin - wieniawa- ul. Legionowa! miasteczko akademickie! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zadbanej prestiżowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paganiniego

Lipińskiego,Lublin

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, w wyśmienitej lokalizacji (bliski Czechów - ul. Paganiniego, niedaleko od umcs, up, kul i Uniwersytetu Medycznego) Stan dobry, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewskiego

Wrotków,Lublin

999 999 zł80 m² 12 523,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do zaoferowania mam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ludwika Zalewskiego 9, dzielnica Wrotków, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego Budynek 2019 rok Piętro 2, wyżej nie ma żadnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Sławinek,Lublin

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie ok 60 m2 z dużym tarasem, po generalnym remoncie na Sławinku! Lokalizacja: ul. Stefana Batorego, sławinek, lublin (w domu jednorodzinnym) - osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 250 zł11 m² 111,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rymwida

Rury,Lublin

537 720 zł47 m² 11 344,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 47,4 m na 9. piętrze przy ul. Rymwida 8 w Lublinie (lsm os. Rury). Lokal po świeżym, generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia! Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zakupu przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego na nowoczesnym osiedlu Brzozy 3 przy ul. Dunikowskiego 21a w Lublinie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

358 200 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 36 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jasna

Śródmieście,Lublin

499 000 zł25 m² 19 738,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament przy ul. Wieniawskiej to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w samym sercu Lublina i od razu cieszyć się pełnym komfortem. Lokal mieści się w oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą przy ulicy Hutniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 500 zł25 m² 98,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta - na Śródmieściu. Mieszkanie o pow. 25,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Rezydencja Chabrowa, to zamknięte osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Sławin,Lublin

599 000 zł50 m² 12 047,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Osiedle Zbożowa zlokalizowane na ul. Zbożowej 26 w Lublinie. Jest, to zamknięte osiedle składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Czechów,Lublin

650 000 zł60 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20 m2, z balkonem (ok. 6,5 m2) oraz piwnicą (1,90 m2) - położone na wysokim parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

500 000 zł50 m² 9 952,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie dwa pokoje z balkonem o pow. 50 m2. Mieszkanie narożne, jasne, zlokalizowane na wyższym parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

799 000 zł106 m² 7 512,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 106,35m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy T. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na ul. Wileńskiej na dzielnicy lsm. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Krasińskiego,Lublin

1 450 zł48 m² 30,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, w stanie bardzo dobrym, po remoncie. Pełne umeblowanie i wyposażenie - mieszkanie przygotowane do zamieszkania dla 3 osób (w każdym z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

560 000 zł58 m² 9 688,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja- lsm ul. Wołodyjowskiego, bezpieczna okolica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku 4- piętrowego. Oferujemy do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Śródmieście,Lublin

559 000 zł62 m² 9 048,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje w Śródmieściu idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Cena: 559 000 zł Powierzchnia: 61,78 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 400 zł11 m² 124,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów,Lublin

569 000 zł64 m² 8 918,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, zlokalizowane na 1. piętrze niskiego bloku z 1992 roku w spokojnej i zielonej części Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Dziesiąta,Lublin

477 000 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Pawia, nowa kamienica z 2018 roku Oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pawiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sawy

Rury,Lublin

449 000 zł48 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na 9. piętrze w bloku z windą na osiedlu lsm w Lublinie. Mieszkanie składa się z: dwóch oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Paderewskiego,Lublin

719 000 zł79 m² 9 101,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 79 mkw na Czechowie Górnym osiedle Paderewskiego. Mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku z około 2003r. Rozkład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij