dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

549 000 zł46 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,32 m2 na I piętrze w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej w Lublinie. Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

469 000 zł48 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem - po remoncie, cicha i zielona okolica, niska zabudowa Na sprzedaż dwupokojowe, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje po remoncie! Dwustronne mieszkanie po remoncie zlokalizowane w dzielnicy Tatary na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku. Mieszkanie zlokalizowane na monitorowanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węglin,Lublin

439 000 zł30 m² 14 821,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie na lubelskim Węglinie! Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,62 m , położone na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją - funkcjonalny układ, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 7. piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 na 2 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Czuby. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Wieniawa,Lublin

530 000 zł46 m² 11 509,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Lublina blisko centrum, uczelni i zieleni? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Nałkowskich,Lublin

425 000 zł42 m² 10 073,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

, r E Z E R W A C J A , bardzo artakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie Do sprzedania bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 39,03 m2 w doskonałej lokalizacji Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby Południowe,Lublin

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie po remoncie na Czubach Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wieniawa,Lublin

555 000 zł49 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lublin (wieniawa), ul. Sowińskiego 4 49 M2 - 2 pokoje + kuchnia Z jadalnią 1 piętro Miejsce postojowe do wynajęcia ______ Do sprzedania mieszkanie 49 m2 - 2 pokoje na Miasteczku Akademickim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

549 000 zł49 m² 11 190,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o pow. 49,06 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. B. Prusa w Centrum miasta. Na nieruchomość składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

3 400 zł71 m² 47,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 4 pokojowe, dwustronne mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Żarnowieckiej. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów,Lublin

430 000 zł37 m² 11 534,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje | Balkon | Piwnica | Blisko um | Gotowe do wprowadzenia - I piętro | Lublin Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 37,28 m2, położone na 1. piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Furmańska

Śródmieście,Lublin

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka położona na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Furmańskiej, w samym centrum Lublina. Mieszkanie w idealnym stanie po remoncie. Cena najmu: 2200 zł/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sławin,Lublin

620 000 zł57 m² 10 963,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,55 m2 położone na wysokim parterze w bloku z 2012 roku. Jest to idealna propozycja dla rodziny 2+1 lub 2+2. Możliwość szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 999 zł48 m² 10 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Lublin, idealne dla studentów i inwestorów, blisko umcs, kul i Uniwersytetu Przyrodniczego Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Południowy,Lublin

455 000 zł40 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Bez prowizji! okazja - Gotowe do zamieszkania! Lublin, czechów Dolny - tylko 3 minuty od Centrum! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojenna

Dziesiąta,Lublin

480 000 zł48 m² 9 977,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, mam do sprzedania w pełni umeblowane mieszkanie w cichej okolicy. w cenie jest miejsce parkingowe, oraz piwnica z umeblowaniem o wielkości 4,05 m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszetyckiego

Czechów,Lublin

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem - ul. Leszetyckiego 8, czechów. 63 m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka + osobne wc, balkon z widokiem na zieleń. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Rury,Lublin

499 999 zł48 m² 10 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Idealne pod wynajem, jak i dla rodziny. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jantarowa

Węglinek,Lublin

691 000 zł53 m² 12 991,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Idealne mieszkanie dla młodej rodziny - Węglin, ul. Jantarowa Z przyjemnością prezentuję przytulne, w pełni wykończone mieszkanie. Szukasz przestrzeni, gdzie możecie razem budować swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czechów Południowy,Lublin

4 100 zł61 m² 66,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA #wynajem Mieszkanie czteropokojowe (trzy sypialnie, salon, kuchnia, łazienka), w wysokim standardzie poleca się na wynajem Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa na nowego Najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dziesiąta, zielona okolica. 2 oddzielne pokoje Mieszkanie dwustronne. 1 piętro w niskim bloku Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czwartek

Śródmieście,Lublin

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w bloku przy ul. Czwartek. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon ok. 19 m2, - sypialnia ok. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

2 000 zł43 m² 46,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od ręki! Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ulicy Dunikowskiego 19a (os. Dziesiąta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Węglin,Lublin

628 748 zł52 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rewelacyjna oferta dla wymagających klientów! bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 52,4 m2, znajdującego się na parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechów Południowy,Lublin

3 400 zł51 m² 66,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA #wynajem dla dwóch osób Mieszkanie trzypokojowe (dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka), w wysokim standardzie poleca się na wynajem Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Snopkowska

Wieniawa,Lublin

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas! 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Topowa lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - idealne dla rodziny z dziećmi, pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

2 500 zł60 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny przestronny apartament 3-pokojowy, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji na obrzeżach Lublina. Mieszkanie znajduje się na osiedlu "koncertowa Dolina" - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

930 000 zł89 m² 10 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Lublin Centrum - Słoneczne mieszkanie 88,70 m2 - 3. piętro w budynku wielorodzinnym w centrum Lublina - 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka z oknem, oddzielnie toaleta, przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

3 650 zł58 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 58 m w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Lublina - ul. Fryderyka Chopina 22 - pierwsze piętro. idealne na elegancką kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Rury,Lublin

511 000 zł48 m² 10 668,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.48m2 na piątym piętrze w lokalizacji typowo studenckiej - LSM. Umcs. Kul czy Politechnika Lubelska w zasięgu ręki. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

1 079 000 zł90 m² 11 988,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwa niezależne apartamenty o łącznej powierzchni 90,46 m 2 zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Krakowskie Przedmieście 28 (śródmieście, lublin). Dwa niezależne lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

2 600 zł45 m² 57,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Unikatowy Apartament w Najwyższym Standardzie w Najbardziej Prestiżowej Dzielnicy Lublina - Sławinek, ul. Kolorowa! Cicha bezpieczna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Lublinie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w spokojnej okolicy na osiedlu Botanik przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

539 000 zł48 m² 11 205,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowe, wykończone mieszkanie położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Szmaragdowej 36 Czuby Południowe. Szczegóły: mieszkanie zajmuje powierzchnię 48,1 m , na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesiąta,Lublin

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 51m2 zlokalizowane na ul. Kazimierza Przerwy Tetmajera w bloku z 2008 roku na 3 piętrze z 3 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żołnierska

Sławinek,Lublin

644 000 zł58 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy na sprzedaż, znajdujący się przy ul. Żołnierskiej w Lublinie. dzielnica Sławinek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Widok,Lublin

3 500 zł73 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne słoneczne mieszkanie 4-pokojowe. Lokal znajduje się w wyśmienitej lokalizacji - ścisłe centrum Lublina, w odległości kilku-kilkunastu minut piechotą od wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

385 000 zł39 m² 9 974,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjna nieruchomość w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni: 38,60 m zlokalizowane na popularnym osiedlu Kalinowszczyzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzetuskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 200 zł48 m² 46,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,70m2 na III piętrze z IV w bloku z 1974 roku w Lublinie, lsm, ul. Skrzetuskiego. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny (2.