dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Botanik,Lublin

399 000 zł31 m² 13 064,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesna kawalerka na lubelskim Botaniku - idealna na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalna i nowoczesna kawalerka położona na 2. piętrze niskiego bloku z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

459 000 zł37 m² 12 530,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta mieszkania - miasteczko akademickie - po generalnym remoncie Oferuję do sprzedaży mieszkanie 36,63 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu , miasteczko akademickie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czuby,Lublin

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, dwustronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Sympatycznej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Węglin,Lublin

499 000 zł36 m² 14 036,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na ul. Kwarcowej - wysoki standard, spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrotków,Lublin

735 000 zł67 m² 10 913,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,35 m2 w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bloku z 2001 roku. Mieszkanie posiada duży balkon. Mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wieniawa,Lublin

559 000 zł49 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lublin (wieniawa), ul. Sowińskiego 4 49 M2 - 2 pokoje + kuchnia Z jadalnią 1 piętro Miejsce postojowe do wynajęcia ______ Do sprzedania mieszkanie 49 m2 - 2 pokoje na Miasteczku Akademickim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

515 000 zł55 m² 9 380,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna lokalizacja dla inwestorów pod wynajem - mieszkanie w odległości ok 700m od uczelni - umcs, kul. Przed blokiem miejsca postojowe dla mieszkańców / za szlabanem. Położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

2 000 zł55 m² 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie prywatne, biurom nieruchomości dziękuję za współpracę. Wynajmę mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 mieszczące się na ulicy Gęsiej w Lublinie. Nieruchomość położona jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Za Cukrownią,Lublin

2 500 zł61 m² 41,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 60,8 m2 położone w Lublinie przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze. Jednym z głównych atutów lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Węglinek,Lublin

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 2-pokojwe mieszkanie, z miejscem postojowym, położone na osiedlu Węglinek. Mieszkanie po odnowieniu, wyposażone w nowe umeblowanie, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby Południowe,Lublin

565 000 zł57 m² 9 894,92 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Szafirowej 14 w Lublinie. Mieszkanie, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i lokalizację, w której można się naprawdę dobrze poczuć. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 500 zł53 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na ul. Wileńskiej na dzielnicy lsm. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

429 000 zł40 m² 10 600,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 000 zł60 m² 8 938,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

60,3 m | 3 pokoje po generalnym remoncie | zielone osiedle | miejsce postojowe za szlabanem Marzysz o gotowym do zamieszkania mieszkaniu bez nakładów finansowych i miejscem postojowym?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie. Lokal znajduje się na 4-piętrze w niskim bloku. Dwustronna ekspozycja zapewnia dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Węglin Południowy,Lublin

699 000 zł64 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, narożnego mieszkania na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Kryształowej 6 w Lublinie. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Ponikwoda,Lublin

670 000 zł71 m² 9 375,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jasne, rozkładowe pokoje w nowszym budownictwie na Ponikwodzie. Świetne miejsze do zamieszkania dla rodziny. Dwa balkony. Miejsca postojowe za szlabanem tylko dla mieszkańców bloku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Śródmieście,Lublin

1 700 zł31 m² 54,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - ścisłe centrum Lublina, ul. Strażacka | 31,10 m2 | 700 m od Politechniki Lubelskiej Na wynajem mieszkanie o powierzchni 31,10 m2, zlokalizowane w centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

539 000 zł48 m² 11 252,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne i przestronne mieszkanie na Czubach! Usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z lat 80-tych. Składa się z 2 oddzielnych i ustawnych sypialni, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tatary,Lublin

448 255 zł45 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż pięknie wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m2 na ul. Odlewniczej w Lublinie. Nieruchomość wyposażona w niezbędne sprzęty agd, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

2 600 zł38 m² 68,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem * mieszkanie * 2 pokoje * wysoki stadard * duży balkon * winda * klucze od ręki * węglinek Szukasz wygodnego, a zarazem pięknego mieszkania na Węglinku? Mam coś dla Ciebie! Przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

563 000 zł38 m² 14 715,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje przy Alejach Racławickich - idealne pod inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ponad 38 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeskiej

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 000 zł60 m² 8 938,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60,3 m2 na ulicy Magdaleny Brzeskiej na osiedlu lsm. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

669 000 zł52 m² 12 828,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ulicy Wyścigowej. Świeże pachnące nowością, niezamieszkałe z balkonem. Komfortowe, o wysokim standardzie i nowoczesnym designie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Węglinek,Lublin

485 000 zł40 m² 12 253,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja bez prowizji! Lublin - Czuby - Węglinek - Ul .Cyrkoniowa Możliwość negocjacji ceny Mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 1-wszym piętrze w Apartamentowcu 3 piętrowym z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nataszy

Węglin,Lublin

857 133 zł95 m² 8 987,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymwida

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

459 000 zł56 m² 8 138,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lsm, ul. Rymwida 4 56,4 mkw - 3 pokoje ________________________ Sprzedam mieszkanie o pow. 56,4 m - Lublin, lsm, ul. Rymwida 4 Nieruchomość posiada świetny układ, który spodoba się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Słowackiego,Lublin

499 000 zł57 m² 8 800,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym, położone w malowniczym otoczeniu osiedla Słowackiego-lsm. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wajdeloty, lublin | 1. piętro | Idealne pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kameralna

Czechów,Lublin

900 zł8 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 3 pokojowym mieszkaniu o powierzchni 62,8 m2 w dziesięciopiętrowym bloku, usytuowane na Czechowie. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze. Przedmiotem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

619 000 zł64 m² 9 732,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na dzielnicy Wieniawa przy ul. Legionowej o powierzchni 63,6m2. Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo wygodnym komunikacyjnie miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapucyńska

Śródmieście,Lublin

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem piękne mieszkanie położone przy ulicy Kapucyńskiej w centrum miasta. Na powierzchni 52m2 znajduje się: - przestronny pokój z aneksem kuchennym. - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 800 zł63 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem oraz garażem w Lublinie przy ul. Dożynkowej 21b w Lublinie. Najemca nie płaci prowizji Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Juranda

Rury,Lublin

415 000 zł32 m² 12 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 2. piętrze 10-piętrowego bloku z windą, w popularnej dzielnicy lsm, w pobliżu zus-u. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

619 000 zł56 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa ,3 pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! Idealne pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka usytuowana w ścisłym centrum miasta- na Miasteczku Akademickim.Czynsz 1900pln plus gaz, prąd,woda.Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Czechów Południowy,Lublin

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,30 m 2 zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą przy ul. Paganiniego ( Osiedle im. Karola Lipińskiego, czechów Południowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 000 zł31 m² 64,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, zacisznie położone w osiedlu Botanik. Powierzchnia 31,21m2; drugie piętro niskiego bloku z windą z 2016r. Mieszkanie ma 2 osobne pokoje, umeblowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czuby,Lublin

2 500 zł37 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Dwu pokojowe mieszkanie w bloku z 2023r. przy ulicy Różanej na Czubach. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku z nowoczesną windą. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

590 000 zł56 m² 10 611,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na lubelskim Wrotkowie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

414 999 zł27 m² 15 173,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończona kawalerka o pow. 27,35 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 27,35 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (19,80 m2) - meble kuchenne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij