dowolna

Mieszkania pod klucz Lublin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

491 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

410 000 zł34 m² 12 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 33,86mkw, 2 pokoje na 3 piętrze w budynku z windą. W doskonałej lokalizacji z dostępem do terenów zielonych i zalewu oraz ze świetnym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ponikwoda,Lublin

599 000 zł56 m² 10 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ignacego Czumy 2 56,5 m Ponikowda Komfortowe mieszkanie dla rodziny, pary lub inwestora gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

590 000 zł56 m² 10 611,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na lubelskim Wrotkowie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ponikwoda,Lublin

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 48m2 znajduje się na wysokim parterze niskiego bloku z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

535 000 zł52 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów,Lublin

525 000 zł34 m² 15 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje w nowym apartamentowcu - gotowe do zamieszkania, ogródek, świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,39 m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

549 000 zł44 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,78 m2 w nowym budownictwie na Ponikwodzie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim trzypiętrowym bloku oddanym od użytku w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

429 800 zł36 m² 11 935,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie ul. Sokola, lublin (bronowice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,01 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

630 000 zł60 m² 10 449,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,29 m2 położone na 2 piętrze niskiego bloku z 2015 roku. Lokalizacja: ul. Relaksowa, osiedle Botanik, dzielnica Sławin. Osiedle świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

579 000 zł55 m² 10 436,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje z garderobą, loggią i klimatyzacją - nowoczesne mieszkanie w niskim bloku z windą Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

620 000 zł67 m² 9 201,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam rodzinne, przestronne mieszkanie w Lublinie na ul. Nadbystrzyckiej 72 Powierzchnia: 67,38 m2 2008 rok budowy bloku Cena: 620 000 zł Mieszkanie nadaje się do zamieszkania dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

489 000 zł44 m² 11 158,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,36 m2, które znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

585 900 zł63 m² 9 344,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje z pięknym widokiem na panoramę Lublina Ul. Daszyńskiego - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Wieniawa,Lublin

539 999 zł46 m² 11 726,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na Wieniawie Metraż: 46,05 m2 Piętro: 2 z 4, w niskim bloku Dodatki: balkon, piwnica Cena: 539 999 zł Mieszkanie po generalnym remoncie! W trakcie remontu wymieniono:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

624 800 zł58 m² 10 774,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Aleje Racławickie 22. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Aleje Racławickie Powierzchnia: 57,99 m2 Liczba pokoi: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

299 000 zł23 m² 12 943,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Wyścigowa, lublin Cisza, spokój i niezależność! Marzysz o nowoczesnym, przytulnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji dla Studenta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

299 000 zł23 m² 12 943,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Wyścigowa, lublin kawalerka gotowa inwestycja Z zyskiem 8% rocznie! Szukasz sposobu na bezpieczne ulokowanie kapitału, który realnie pracuje dla Ciebie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasna

Śródmieście,Lublin

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , w którym nikt wcześniej nie mieszkał. Znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego budynku, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie. Lokal znajduje się na 4-piętrze w niskim bloku. Dwustronna ekspozycja zapewnia dużo naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesienna

Bronowice,Lublin

694 000 zł61 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym 9m2 balkonem. Bardzo niski czynsz 400 zł miesięcznie za 2os. Wykończone mieszkanie w bloku z 2019 roku, położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czuby Południowe,Lublin

880 000 zł94 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne, starannie wykończone materiałami dobrej jakości - mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja idelna dla rodziny z dziećmi. Szybki dojazd do centrum - odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

2 800 zł44 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowany apartament w centrum Lublina - Krakowskie Przedmieście Powierzchnia: 45 m Piętro: i Cena: 2800 zł + opłaty licznikowe (prąd, woda, gaz wg powierzchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Lublina

Bronowice,Lublin

484 000 zł55 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 55 m z balkonem i miejscem postojowym - ul. Obrońców Lublina Cena: 499 900 zł Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Wrotków - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię użytkową 48,17 m2 składają się: - salon z wyjściem na balkon, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Lublin,lubelskie

425 000 zł39 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Słonecznej 4 w Lublinie świetna lokalizacja Oferuję mieszkanie o powierzchni całkowitej 38,67 m (powierzchnia użytkowa 35,40 m ) z loggią 3,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz nieruchomości w prestiżowym budynku Nord Park przy ul. Szeligowskiego to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

619 000 zł56 m² 10 955,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 56,5 m przy Al. Racławickich! Polecam świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m na 1. piętrze w bloku 10-piętrowym (nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Północna

Czechów,Lublin

535 000 zł34 m² 15 556,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna, wygodna kawalerka o wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania, w nowoczesnym budynku tuż przy centrum miasta przy ul. Północnej. W bliskim sąsiedztwie restauracje, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

588 200 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! Oferta Tygodnia! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania i jest ważna do piątku 11.07.2025 r. Prezentowana cena zawiera rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

480 000 zł54 m² 8 923,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży wolne, 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Politechniki. Doskonała lokalizacja sprawdzi się niezależnie od tego, czy poszukujesz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronieckiego

Wrotków,Lublin

499 472 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Wrotków. Bliskość komunikacji miejskiej, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Rury,Lublin

429 000 zł35 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Piastowskim, najpopularniejsza część lsm! Uczelnie Lubelskie w zasięgu 15 min spaceru! Nieruchomość idealna na wynajem bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

627 000 zł56 m² 11 196,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 56 m po generalnym remoncie, 3 niezależne pokoje lsm, ul. B. Chrobrego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na osiedlu lsm przy ul. Bolesława Chrobrego. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

530 000 zł60 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje, rozkład, balkon Czechów, ul. Żelazowej Woli Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 3. piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Dożynkowa 38c, osiedle Nowy Standard, lublin (ponikwoda) Kluczowe informacje: -Powierzchnia mieszkania: 70,00 m2 -taras: 9,00 m2 -balkon: 2,60 m2 -piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Diamentowa

Wrotków,Lublin

769 000 zł62 m² 12 403,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Wrotków, os. "Diamentowe Wzgórze" Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

499 000 zł52 m² 9 592,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

686 000 zł62 m² 11 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 61,76 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Za Cukrownią,Lublin

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze kamienicy przy ul. 1Maja 17 (w pobliżu Gali) o pow. 36 m2 (2 pokoje o pow. 10 m i 14, m , kuchnia 4 m2 , przedpokój łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

590 000 zł64 m² 9 191,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie 64.19 m2 - funkcjonalne, gotowe do zamieszkania Rozkład pomieszczeń: Salon z wyjściem na balkon - 20.29 m2 Pokój - 12.91 m2 Pokój - 8.21 m2 Kuchnia - 7.59 m2 Łazienka - 3.70.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij