dowolna

Mieszkania pod klucz Lublin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

491 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł32 m² 12 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! idealne na booking! Prezentacje mieszkań w budynku odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 20:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

422 500 zł31 m² 13 520 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy ul. Wolińskiego 12 w Lublinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów,Lublin

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie na Czechowie - ul. Paryska! Usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku z końca lat 80-tych. Składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieniawa,Lublin

2 200 zł30 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem blisko Miasteczka Akademickiego! Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę, idealnie położoną w pobliżu Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrotków,Lublin

2 300 zł31 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy ul. Wolińskiego 12 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzębinowa

Ponikwoda,Lublin

787 545 zł99 m² 7 971,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie z garażem, ogrodem i przestrzenią do przechowywania | 141,9 m całkowitej powierzchni | Atrakcyjna cena tylko 5 550 zł/m Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

475 530 zł39 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 39,3 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.19,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

439 000 zł39 m² 11 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Samsonowicza 29. Szczegóły: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

498 000 zł46 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy na Wieniawie. Pokoje o pow. 16,47m2, 12m2, oddzielna kuchnia o pow. 7,83m2. Łazienka z wc 3,08m2, przedpokój 5,41m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

399 000 zł38 m² 10 404,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Motorowa 7 Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania po remoncie o powierzchni 38,35 m , które znajduje się na drugim piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

515 000 zł48 m² 10 684,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 48,2 m2 - Lublin, ul.Kleeberga | Blisko Centrum i Uniwersytetu Medycznego Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz wygodnego apartamentu w centrum z kamienicznym klimatem, to jest to mieszkanie! Pięknie wykończone mieszkanie oferujące dużo przestrzeni. Do dyspozycji mamy: -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Węglin,Lublin

749 000 zł61 m² 12 200,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta sprzedaży kompletnie wyposażonego mieszkania o wysokim standardzie! Prezentowana nieruchomość składa się z: - pokoju dziennego (salonu), który jest częściowo połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

600 220 zł67 m² 8 985,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga podana cena obowiązuje przy zakupie: miejsca parkingowego nr 85 w cenie 25 000 złotych M. na rowery nr: 61 o pow. 4,84 mkw. w cenie 8500 złotych Miejsca parkingowego nr 86 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Wrotków,Lublin

679 000 zł53 m² 12 720,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,38 m2 + ogródek 23,98m2 usytuowane na parterze w bloku wybudowanym w 2020 r. zlokalizowanym w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

627 975 zł44 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Sławinie, ul. Relaksowa - 2 pokoje. Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu w prestiżowej dzielnicy Sławin? Ta oferta jest dla Ciebie! Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chodźki

Czechów Południowy,Lublin

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie: wynajem mini studio 23 m w świetnej lokalizacji ul. Chodźki, lublin

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rury,Lublin

698 000 zł76 m² 9 204,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z wieloma udogodnieniami, zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Politechniki Lubelskiej , przy ul. Glinianej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Śródmieście,Lublin

576 200 zł67 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Posiadam mieszkanie trzypokojowe w ścisłym centrum do sprzedania. Mieszkanie ma powierzchnię 67 m2, jest zadbane, było odświeżone 14 miesięcy temu, jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! Pozostało 9 apartamentów jedno lub dwu pokojowych od 25m2 do 41m2 To idealna inwestycja dla ludzi, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczyńska

Tatary,Lublin

424 900 zł51 m² 8 359,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szczegóły oferty: cena: 424 900 zł Powierzchnia mieszkania: 50,83 m Cena za m : 8 360 zł/m Powierzchnia poddasza: 25,06 m Powierzchnia piwnicy: 8,84 m Szukasz pewnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł30 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! idealne pod wynajem! - booking nawet 6000zł/msc Prezentacje mieszkań w budynku odbywają się codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Pogodna,Lublin

473 000 zł52 m² 9 115,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Pogodnej. Pokoje o pow. 19,84m2, 11,4m2, oddzielna kuchnia o pow. 9,96m2. Łazienka z wc 5,34m2, przedpokój. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

796 917 zł65 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem oraz do zamieszkania W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkanie o tym układzie pomieszczeń! zakończenie budowy - sierpień 2025 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 400 zł25 m² 95,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta w samym środku miasta - na Wieniawie. Mieszkanie o pow. 25,05 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,72 m2 z miejscem parkingowym w cenie mieszkania, położone w dzielnicy Dziesiąta przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Ponikwoda,Lublin

609 000 zł63 m² 9 628,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane, 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego bloku z 2007 roku, zlokalizowanego przy ul. Cyprysowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

445 000 zł47 m² 9 427,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w dzielnicy Czechów. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od Zamku Lubelskiego 15 min pieszo oraz Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czechów,Lublin

593 930 zł53 m² 11 227,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu nową inwestycję przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie! Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, co sprawia, że jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, jeszcze nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Bronowice,Lublin

405 000 zł38 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na parterze w bloku o niskiej zabudowie. Blok z 2003r przy ulicy Startowej, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł32 m² 12 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Chopina,Lublin

539 000 zł60 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję przestronne 3 pokojowe mieszkanie (obecnie 2 pokojowe) o powierzchni zgodnie z kw 60,20 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w wieżowcu z windą na os. F. Chopina na Czechowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Paderewskiego,Lublin

899 000 zł91 m² 9 857,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Ponikwoda,Lublin

2 398 000 zł266 m² 9 015,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2018

Dwa mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie na parterze o pow. 66m2 z ogrodem: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

495 000 zł35 m² 14 298,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! opis mieszkania M01 To wyjątkowy lokal o powierzchni 34,62 m2, który składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

624 800 zł58 m² 10 772,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przedstawiam przestronne mieszkanie, po generalnym remoncie, na pierwszym piętrze bloku przy Al. Racławickich 22. Mieszkanie z racji swojej lokalizacji może być zarówno świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 179 000 zł99 m² 11 955 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 98,62m2 przy Ogrodzie Saskim z dwoma balkonami i dwoma garderobami Salon otwarty na kuchnię i jadalnię z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wędrowna

Botanik,Lublin

1 180 000 zł95 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku przy ul. Wędrownej na Sławinie Poziom I - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na loggię - łazienka z wc Antresola - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Felin,Lublin

2 000 zł51 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 51,23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

495 000 zł40 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze luty 2025 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 17:00.