dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lublin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 461 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

649 000 zł53,27 m² 12 183,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni | Węglin Południowy| Koralowa Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie, które łączy elegancję, funkcjonalność i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł62,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 520 zł63,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, tarasu oraz ogródka. Powierzchnia tarasów to aż 112m2

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 076 zł60,58 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, aneksu sypialnego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł56,82 m² 14 061,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wyżynnej 10 w Lublinie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, wc i łazienki oraz balkonu, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,40 m² 8 452,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Inwestycyjnego lub do remontu, z wykonaniem dla siebie z dbałością o każdy detal ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zainwestuj w lokalizację, która wynajmuje się sama tuż przy Politechnice Lubelskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzyckiej 21b w Lublinie naprzeciwko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 448 zł31,06 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 700 zł37,40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49m2 z balkonem, idealne dla rodziny. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

| szerokie | bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż | 109 m2 | segment z ogródkiem | Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł74,49 m² 8 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jasne mieszkanie z dużym balkonem | Świetna lokalizacja | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 420 zł62,10 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 268 zł57,34 m² 10 782,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej.Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne, a mieszkania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alpha Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: przestronne i rozkładowe mieszkanie w zielonej części Czechowa. 3 osobne pokoje z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 619 zł47,94 m² 16 012,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 676 zł58,17 m² 15 397,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 429 zł31,98 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,60 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lsm | Rury | os. Mickiewicza | mieszkanie 3 pokoje | inwestycyjne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na lubelskim lsm-ie, w odległości 10 minut spacerem do niektórych wydziałów umcs.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44,60 m² 10 044,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe, dwustronne, trzypokojowe. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju oraz trzech pokoi. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,60 m² 9 878,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

TO mieszkanie może być dla ciebie idealne Salon - Sypialnia - oddzielna kuchnia 57,60 m Ponikwoda duży balkon gotowe do zamieszkania! metraż 57,60 m Mieszkanie składa się z: duży salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,77 m² 10 436,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy dzień otwarty w sobotę, 16 maja. * 71,77 m | drugie piętro w 3-piętrowym apartamentowcu * 2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,33 m² 9 654,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,33m2 w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy. Mieszkanie składa się 3 pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, dużej łazienki oraz dwóch balkonów (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Krakowskiego Przedmieścia. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na nowoczesnym osiedlu przy Ul. Nałęczowskiej. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł71,50 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm w Lublinie w sąsiedztwie wąwozu. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł41,46 m² 12 952,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33,53 m² 11 482,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł71,11 m² 10 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,11m2 na parterze / z IV w kameralnym budynku z 2000 r. w Lublinie, ul. Głęboka. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76,87 m² 8 585,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Komfortowe, środkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ekspozycją okien pokojowych i dwóch balkonów na południe.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! ul. Grażyny. Klimatyczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na parterze niskiego kameralnego bloku po termomodernizacji. Na układ mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,92 m² 14 581,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ulicy Różanej. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,54 m² 7 361,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m , usytuowane na czwartym piętrze w niskim, zadbanym bloku. Na układ mieszkania składają się składa się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,46 m² 9 837,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,90 m² 11 226,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,90 m zlokalizowane przy ul. Tymiankowej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64,93 m² 16 925,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poszukujesz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej części miasta? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy - salon z aneksem kuchennym, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,69 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 336 zł49,56 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 20 - 2-pokojowe o powierzchni 49,56 m2 Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ładne przestronne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum i w pobliżu głównych arterii wylotowych miasta. Spokojne osiedle i ciche sąsiedztwo. Plac zabaw, sklepy osiedlowe, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,60 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 10 min od Starego Miasta! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Zamojskiej (dzielnica Śródmieście). Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51,10 m² 9 530,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w bloku w Lublinie przy ul. Pogodnej. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49 m² 10 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Najważniejsze informacje: lokalizacja: lublin, ul. Samsonowicza Powierzchnia: 49 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (brak windy) Balkon: tak Piwnica: ok. 3 m Stan: do wejścia (odmalowane ostatnio,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,54 m² 9 112,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie 45 54 m2 po remoncie - 2 pok. osobne + salon z aneksem kuchennym (16 m2), łazienką i przedpokojem, balkonem i piwnicą. Z części salonu można wydzielić 3 pokój.