dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lublin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 543 ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 260 zł43,97 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 352 zł34,77 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Diamentowe Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 479 zł102,69 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ideweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Oaza Spokoju to synonim elegancji i prywatności - jedyne w Lublinie osiedle, w którym wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 516 zł31,15 m² 13 274,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowania 2 - pokojowe mieszkanie nr 1.A.2.02 o powierzchni łącznej 31,15 m2. Zlokalizowane w Lublinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł95 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 95 m z balkonem 8 m , położone przy ul. Czechowskiej 10 w ścisłym centrum Lublina. To wnętrze, które wyróżnia się od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na Osiedlu Koncertowa Dolina przy ul. Koncertowej w Lublinie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

471 361 zł43,01 m² 10 959,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Koncertowa Dolina przy ul. Koncertowej w Lublinie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 45 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów Północny Lublin

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 430 zł44,40 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowania 3 - pokojowe mieszkanie nr 1.B.3.06 o powierzchni łącznej 44,40 m2. Zlokalizowane w Lublinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł39,84 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu - lublin, ul. Księdza wincentego granata Winda, komórka lokatorska, miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem, duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,56 m² 17 160,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania, nowo wykończone mieszkanie | apartamentowiec Reduta | Lubomelska 9, lublin Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,56.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Studenckiego życia Lublina, ul. Puławska. Cisza i spokój dużo zieleni. Nieruchomość po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,94 m² 10 306,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jedyna taka oferta na rynku! Widok na las! Tylko w Imperium Nieruchomości, zapraszamy! Nieruchomość dwupoziomowa, zlokalizowana na trzecim i czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 pokoi (3 oddzielne pokoje, pełen rozkład), łazienka z wc. Wysoki parter w wieżowcu. Widok z balkonu- północno zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 876 zł55,38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 908 zł34,06 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 944 zł35,08 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,86 m² 9 209,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w Imperium Nieruchomości! Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w pobliżu Centrum i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie które idealnie sprawdzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł31,47 m² 11 979,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane blisko Centrum, 3,50km od Bramy Krakowskiej! Uczelnie Lubelskie w zasięgu 10min jazdy autobusem. Nieruchomość idealna na wynajem bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

542 840 zł66,20 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferta dostępna tylko w Imperium Nieruchomości! Na sprzedaż : Mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w pobliżu Uniwersytetu Medycznego i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł74,32 m² 10 347,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75m Drugie piętro w 3-piętrowym bloku z dużą cichobieżną windą, lublin, ponikwoda, ul. Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł21,68 m² 10 101,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Uwaga - okazja! Nieduża, przytulna kawalerka na Tatarach na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Montażowej. To funkcjonalne mieszkanie ma prawie 22 m . Będzie to dobra opcja dla singla, pary, studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dwustronne mieszkanie położone na zielonym osiedlu. Niska zabudowa, liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Idealny dla rodziny czy jako inwestycja pod wynajem. Salon z wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł96,64 m² 12 199,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie z rynku wtórnego, położone przy ul. Mickiewicza w Lublinie, o powierzchni 96,64 m . To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m , położoną pod jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów w Lublinie przy ul. Kołłątaja 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,30 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czechów. Idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł33,94 m² 12 934,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie zachwyca przestrzenią oraz dużą ilością naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,63 m² 11 494,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy miasteczka akademickiego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | widna kuchnia | świetna lokalizacja Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Lublinie przy ul. Droga Męczenników.

Szczegóły ogłoszenia

426 995 zł37,13 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kameralne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie po generalnym remoncie, stworzone z myślą o wygodnym miejskim życiu. Jasne wnętrza, naturalne drewno, nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,58 m² 10 525,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Wrotków przy ulicy ks. Wincentego Granata w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59,51 m² 11 913,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,51 M2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2015 roku przy ulicy Onyksowej w Lublinie. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł80,01 m² 8 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w Lublinie, w dzielnicy Czechów Północny, choiny. Oto szczegóły oferty: lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam słoneczne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czechowie Północnym. Pomieszczenia są przestronne i ustawne. Większy pokój ma wyjście na balkon od strony zielonego skweru co stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 000 zł74,92 m² 9 089,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 324 zł67,38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,38 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,90.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,07 m² 10 197,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie przy ul. Koncertowej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze 3-piętrowego niskiego bloku z 2024 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,37 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Śródmieściu Lublina (ul. Piłsudskiego), o powierzchni użytkowej 44,37 m2. Cena podlega negocjacji - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,70 m² 16 170,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lublina, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,09 m² 8 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia: 43,09 m2 Cena: 359 000 zł Układ mieszkania: - salon: 17,00 m2 - Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,31 m² 9 348,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet. Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare miastomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku zlokalizowanym przy ul. Wł. Jagiełły, w atrakcyjnej części miasta - dzielnica.