dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lublin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

615 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnej i ponadczasowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w sąsiedztwie Starego Miasta i Parku Ludowego. Opis nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rewelacyjne mieszkanie po generalnym remoncie blisko miasteczka akademickiego na Wieniawie! Usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku z lat 70-tych. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Śródmieście,Lublin

529 000 zł70 m² 7 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

ładny rozkład do zamieszkania i pod wynajem, okna na wschód i południe ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ułanów

Błonie,Lublin

140 000 zł20 m² 6 979,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży mały lokal na Czubach - osiedle Błonie, okolice ul. Ułanów, który można wykorzystać jako lokum do zamieszkania (formalna zmiana przeznaczenia nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Bronowice,Lublin

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52 m , Bronowice, ul. Hanki Ordonówny 4b. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, zadbanego budynku , w kameralnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

568 000 zł49 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Idealne mieszkanie przy samym Uniwersytecie Medycznym! Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane w drugiej linii zabudowy tuż przy Prusa. Mieszkanie usytuowane jest w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pawiej 10 nowa kamienica z 2018 roku Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w nowej kamienicy oddanej do użytku w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Choiny,Lublin

598 218 zł56 m² 10 614,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 56,36m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Koncertowej 38, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Węglin,Lublin

750 000 zł68 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Węglin Południowy, lublin Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

596 250 zł53 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Wieniawa,Lublin

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie z oknami na północ i południe przy Alejach Racławickich w Lublinie komfort łączy się tu z wygodą miejskiego życia. Ten 70-metrowy apartament Ew. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podzamcze

Kalinowszczyzna,Lublin

469 000 zł38 m² 12 374,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Kalinowszczyzna, ul. Podzamcze 5 Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o remont? Cenisz sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Czuby Południowe,Lublin

619 000 zł58 m² 10 685,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Piękne, przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,93m2 powiększone o przestrzeń loggi o pow. 4,5m2 (nie wliczone w cenę i czynsz!), z której wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Błonie,Lublin

365 000 zł33 m² 10 928,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Posiadamy w sprzedaży ciekawą ofertę mieszkania dwupokojowego położonego na osiedlu Błonie na lubelskich Czubach, w niskiej zabudowie z końcówki lat 80-tych. Mieszkanie po podłodze ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

315 780 zł28 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Irydiona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

579 000 zł71 m² 8 154,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż W pełni rozkładowe, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem | zielony lsm, ul. Irydiona 10 (lublin) Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Lublina

Kośminek,Lublin

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,82 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

699 000 zł79 m² 8 817,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

345 000 zł49 m² 7 098,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 48,6 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego trzypiętrowego bloku z 1960 roku. Lokal jest rozkładowy i bardzo funkcjonalny. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pergolowa

Botanik,Lublin

459 000 zł50 m² 9 143,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku przy ul. Pergolowej. W mieszkaniu wykonano remont kuchni (zabudowa meblowa, sprzęt agd w cenie) łazienki i wc. Salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

661 569 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby,Lublin

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

**ogłoszenie sprzedaży mieszkania** **lokalizacja:** ul. Fantastyczna **metraż:** 49m2 **opis:** Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 49m2 zlokalizowane przy ulicy Fantastycznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Węglin,Lublin

729 184 zł67 m² 10 830 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Roztocze na Węglinie Południowym. Nieruchomość o powierzchni 67,33 m usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czechów,Lublin

755 000 zł69 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania gotowe mieszkanie 3-4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,25 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, usytuowane na parterze piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sławin,Lublin

659 000 zł57 m² 11 521 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż Lublin Sławin ul. Wędrowna. Przytulne, jasne 3 pokoje z możliwością zakupu miejsca parkingowego. Szukasz mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

485 393 zł41 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Węglin Południowy,Lublin

460 000 zł39 m² 11 846,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,83 m2 położone na nowoczesnym osiedlu Węglinek, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2017 roku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

641 136 zł56 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Roztocze na Węglinie Południowym. Nieruchomość o powierzchni 56,24 m usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Lublin

749 000 zł77 m² 9 683,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne, gotowe zamieszkania 3-pokojowe w Lublinie tuż przy Ogrodzie Saskim. Ul. Czechowska - Śródmieście. Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

899 000 zł81 m² 11 078,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękne i przestronne oraz gotowe do wprowadzenia mieszkanie na ul. Relaksowej w Lublinie (dzielnica Sławin). 3 piętro w niskim bloku z 2011 r z windą od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Śródmieście,Lublin

319 000 zł39 m² 8 234,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,74 m , położone przy ul. Herberta 6 w Lublinie, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

621 027 zł59 m² 10 485 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 59,23m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zemborzyckiej, na pierwszym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

419 000 zł40 m² 10 428,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, bardzo ciepłe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,18m położone na 2. piętrze z windą, ul. Tomasza Strzembosza, dzielnica Ponikwoda okolice Galerii olimp/ikea. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Choiny,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 43,09m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Koncertowej 38, na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

692 340 zł66 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchonosci! Bez Podatku pcc! Możliwość skorzystania z kredytu bez wkładu własnego! zysk przy dalszej odsprzedaży na każdym mieszkaniu to minimum 100 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

673 826 zł65 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

616 980 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

858 876 zł75 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.