dowolna

Mieszkania Lublin ul. Bursztynowa

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pobliżu przystanek autobusowy (280 m), dobre połączenie z centrum miasta 17, 26, 32, 37, 45, 726, 932, sklepy (60 m),Żabka (70 m), aldik (220 m), stokrotka ( 800 m), apteka (80 m), poczta (70 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

295 000 zł48 m² 6 197,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie środkowe, rozkładowe. Widna kuchnia (meble w zabudowie). Duża umeblowana łazienka. WC i łazienka osobno. Zabudowa przedpokoju, pokoju i łazienki w cenie. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

305 000 zł56 m² 5 388 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Mieszkanie wraz z całym wyposażeniem, na ul.Bursztynowej, 56,60 m2, 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka i wc, balkon, piwnica. W mieszkaniu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Poręba,Lublin

310 000 zł57 m² 5 457,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

455 000 zł78 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam pięknie, wynajmę dwupokojowe mieszkanie, kuchnia, przedpokój, wc i łazienka oddzielnie, słoneczne mały pokój i kuchnia strona wschodnia pokój duży strona zachodnia, od teraz, lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

295 000 zł55 m² 5 363 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Ładne rozkładowe mieszkanie. Bezpieczna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Poręba,Lublin

270 000 zł52 m² 5 192 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

nowe budownictwo, wysoki parter, wygodne, w zasadzie nie wymaga wkładu, blisko szkoła, sklepy, przystanki, las

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Poręba,Lublin

322 000 zł56 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3