dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wykończone, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina, ul. Przy Stawie 1, wieniawa. Nieruchomość o powierzchni 61,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ustawne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - lsm, ul. Leonarda Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku na lubelskim lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

766 062 zł64 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Super oferta! Ostatnie mieszkanie! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowania 4 - pokojowe mieszkanie nr 1.B 7 o powierzchni łącznej 64,24 m2. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

364 435 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować nowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski, odbiór mieszkania wrzesień 2026r mieszkanie: mieszkanie 31,69m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

370 000 zł32 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie zlokalizowane w Lublinie przy ul. Leonarda na 7 piętrze. Mieszkanie o metrażu 31,9m2 składa się z: - sypialni - salonu - Aneksu kuchennego - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bronowice,Lublin

499 000 zł58 m² 8 669,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz aktywności a brakuje Ci motywacji? To mieszkanie na 4 piętrze jest idealne dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,56m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby Północne,Lublin

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 m2 (47,4m2 użytkowej). Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w niskim bloku z 2001 r. na dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Czuby,Lublin

380 000 zł38 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Rury,Lublin

479 000 zł62 m² 7 700,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia może zarabiać ? Ta oferta to gotowy układ inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - lsm. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie - ul. Strzembosza, lublin (ponikwoda) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w nowoczesnym budynku ul. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Wieniawa,Lublin

399 000 zł43 m² 9 240,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,18 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 35. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Północna

Lemszczyzna,Lublin

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio 28 m | ul. Północna 5 | blisko Uniwersytetu Medycznego Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone studio o powierzchni 28 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

260 000 zł24 m² 10 770,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Montażowej w Lublinie znajdujące się na 7 piętrze w siedmiopiętrowym bloku tuż przy ul. Mełgiewskiej. Mieszkanie o powierzchni 24,14 mkw. składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

275 000 zł36 m² 7 664,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie świetna okazja. Oferuję małe mieszkanie dwupokojowe położone w Lublinie przy ul. Hutniczej, na osiedlu Tatary. Mieszkanie o powierzchni 36 m2- składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Bronowice,Lublin

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Bronowicach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na pierwszym półpiętrze 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

635 000 zł61 m² 10 392,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Gościnna 11, lublin Czuby Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 61,10 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Czuby. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 58 m | ul. Onyksowa - Węglinek Oferujemy przestronne, bardzo dobrze wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

475 000 zł43 m² 11 049,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Krańcowej w Lublinie. Nieruchomość została odnowiona pod klucz i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w zielonej, spokojnej części Lublina na osiedlu Skarpa (czuby). Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wędrowna

Botanik,Lublin

2 900 zł50 m² 58,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Wędrownej Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka), sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

385 000 zł49 m² 7 903,92 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Kalinowszczyzna ul.Lwowska Usytuowane jest na parterze o powierzchni 48 m . Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Kalinowszczyzna,Lublin

489 931 zł54 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,75 m położone przy ul. Krzemienieckiej w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rury,Lublin

595 000 zł54 m² 10 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko 800 m od kampusu Politechniki Lubelskiej / Ogrzewanie i woda miejska - to rzadkość na lsm-ach / 2 duże balkony / Nowe budownictwo z parkingiem podziemnym. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

559 998 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,83 m2 na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Rury- spółdzielnia mieszkaniowa lsm. Lokal o powierzchni 46 m2 usytuowany jest na 2 piętrze w niskim bloku bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

485 000 zł50 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

3 500 zł52 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m , zaprojektowane przez uznaną projektantkę wnętrz. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Sławin,Lublin

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z tarasem 16m2 w dzielnicy Sławin! W skład nieruchomości zaliczamy: - salon 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduje się na III piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Migdałowa

Ponikwoda,Lublin

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane na parterze w nowym bloku przy ul. Migdałowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon z aneksem kuchennym (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Wieniawskiego,Lublin

497 538 zł62 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku przy ul. Koncertowej 7, górny Czechów. Obecny układ mieszkania to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

520 132 zł48 m² 10 731 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierewszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

499 900 zł63 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej ofercie! Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Czechów,Lublin

559 000 zł48 m² 11 597,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i wc. Trzecie piętro w niskim bloku bez windy. Widok z balkonu- strona wschodnia,.