dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

746 900 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziewanny

Czuby,Lublin

575 000 zł59 m² 9 670,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 59,46m2 na IV piętrze z VII w bloku z 2009 roku w Lublinie, czuby Ruta, ul. Dziewanny W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

480 000 zł60 m² 7 960,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

419 000 zł48 m² 8 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na zachód i północ z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

629 944 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,28 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

620 500 zł54 m² 11 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i garderobą na Węglinie Południowym - 54,2 m [koralowa] Jeśli szukasz funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania nowe 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w nowym bloku przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie wykończone w 2023 roku, od tej pory wynajmowane, aktualnie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyrkoniowa

Węglinek,Lublin

715 000 zł58 m² 12 230,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,46m2 na I piętrze / z IV w bloku z 2019 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

469 500 zł47 m² 9 989,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 46,5 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

489 000 zł52 m² 9 314,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Czuby - Wyżynna, lublin Powierzchnia: 52,5 m Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 1990 Stan nieruchomości: idealny (zaledwie 2 lata po generalnym remoncie) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Botanik,Lublin

394 002 zł37 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,68m2 z wyjściem na taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Ponikwoda. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Lublin, bronowice - ul. Droga Męczenników Majdanka 26 Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

441 090 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Apartamenty oddane do użytkowania! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

442 960 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19,30 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Czechów,Lublin

699 000 zł79 m² 8 893,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. Feliksa Nowowiejskiego, w malowniczej dzielnicy Czechów Południowy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

599 000 zł51 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ul. Gęsia - 3 pokoje, dwustronne, balkon i duża komórka lokatorska Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,17 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

617 009 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,09 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

649 539 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,50 m , położonego w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej części miasta - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

522 546 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,94 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

499 000 zł61 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie: budynek jest docieplony i odnowiony , wszystkie instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

554 000 zł56 m² 9 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1999 roku, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

653 874 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,74 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Czuby,Lublin

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

421 050 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

492 000 zł42 m² 11 742,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

535 000 zł52 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Słoneczne czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Migdałowa

Ponikwoda,Lublin

546 000 zł39 m² 14 152,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.58 m , usytuowane na parterze budynku z 2025r. Kameralne osiedle Narcyzowe w dzielnicy Ponikwoda. Inwestycja usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

519 000 zł61 m² 8 550,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na parterze - Lublin, czuby | 60,70 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , usytuowane na parterze niskiego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

744 000 zł78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 77,50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 23,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogera

Czechów,Lublin

639 000 zł62 m² 10 224 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, w bloku z 2000 roku Mieszkanie jest w dobrym stanie. Położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul. Króla Rogera w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

506 348 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,16 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij