dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

285 000 zł26 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

nieruchomości Lublin * Poszukiwana powierzchnia kawalerki 26,5 m2 - Czechów (os.Paderewskiego). Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w samym sercu dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów,Lublin

571 450 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m2 na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

610 000 zł68 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,59m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1949 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Ponikwoda,Lublin

530 000 zł38 m² 13 773,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o pow. 38.48 m2 wraz z przynależnym ogródkiem o pow. 47 m2. Mieszkanie posiada: - przestronną część dzienną z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Śródmieście,Lublin

699 000 zł60 m² 11 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,27 m przy ul. Szewskiej 7 na Ip. / ivp., składające się z trzech oddzielnych, ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów,Lublin

487 140 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

499 990 zł47 m² 10 727,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ul. Fulmana - funkcjonalny układ, światło i komfort Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, bardzo dobrze utrzymane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów,Lublin

652 428 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Czechów,Lublin

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - nowe 2 pokoje (31 m2). przy ulicy Północnej. Na powierzchni 31 m2 znajduje się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

439 000 zł44 m² 9 907,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Okazja inwestycyjna na Wieniawie - 2 pokoje, gotowa nieruchomość pod studentów i pod wynajem lub dla siebie. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,31 m2 położone w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tatary,Lublin

267 000 zł35 m² 7 583,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 35,21m2, 300 metrów od wsei na ul. Mełgiewskiej! Mieszkanie jest położone w niskim bloku z cegły po termomodernizacji z parkingiem przy budynku! Ważne: - odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z funkcjonalnym układem i dużym balkonem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

399 000 zł38 m² 10 608,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul.Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeskiej

Rury,Lublin

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Magdaleny Brzeskiej 8. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego kameralnego bloku, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

455 000 zł48 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 3 pokoje w sercu lsm - gotowe do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż przytulne i świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

2 380 zł39 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z wc. Do mieszkania przynależy loggia i duży ogródek. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu na Osiedlu Piastowskim - w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych do życia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł58 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrotków,Lublin

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34.77m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wolińskiego, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

449 000 zł61 m² 7 408,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. S. Okrzei. W skład nieruchomości zalcizamy: 4 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Węglin Południowy,Lublin

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka | Węglin Południowy | ul. Kwarcowa Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku. Kawalerka położona jest na 4. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy Bursztynowej 32. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów,Lublin

407 970 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m , w pełni umeblowane w stylu loftowym. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje i salon z kuchnią w aneksie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Węglin,Lublin

629 000 zł53 m² 11 801,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,35 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą (2018 r.), przy ul. Jantarowej 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pagi

Wieniawa,Lublin

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone na 2 piętrze w nowym bloku przy ulicy Lesława Pagi 3. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sławin,Lublin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę o powierzchni 32 m2 w budynku przy ul. Tarasowej Sławin, osiedle Botanik. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Felin,Lublin

277 410 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Widok,Lublin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Felin,Lublin

286 860 zł27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 27,32 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 15,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

399 000 zł38 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie położone w niskim bloku na pierwszym piętrze w centrum Lublina przy ul. Lipowej 14. Nieruchomość z uwagi na lokalizację i niskie piętro idealnie nadaje się jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skarpa,Lublin

599 000 zł61 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, słoneczne mieszkanie 4- pokojowe, po generalnym remoncie! 2 piętro niskiego bloku w os. Skarpa na Czubach. Spokojne, otoczone zielenią miejsce z pięknym widokiem z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektryczna

Bronowice,Lublin

510 000 zł62 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bronowice przy ul. Elektrycznej 61 w Lublinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Zielone,Lublin

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granata

Wrotków,Lublin

403 560 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

403 674 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zakończonej inwestycji w dzielnicy Wrotków. 0% pcc do Urzędu Skarbowego, 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojenna

Dziesiąta,Lublin

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Wojennej w Lublinie. Mieszkanie dostępne od początku kwietnia 2026. Forma najmu: najem okazjonalny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczeńcowa

Lublin,lubelskie

893 200 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować nowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski Odbiór mieszkania wrzesień 2026r mieszkanie: 63,80m2 - 3pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku przy ul. T. Zana w dzielnicy lsm w Lublinie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij