dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

509 ogłoszeń

389 000 zł49,36 m² 7 880,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m2 zlokalizowane w niskim bloku przy ulicy Motorowej 7 w Lublinie. Blok został oddany do użytku w latach 60-tych. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,55 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym od zaraz. Nie ma konieczności przeprowadzania remontu żeby w nim zamieszkać. Nieruchomość o powierzchni 32,55m zlokalizowana we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł67,60 m² 7 085,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie na Czechowie - ul. Paryska! Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku z końca lat 70-tych. Składa się z czterech oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferowana nieruchomość to 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu lsm (osiedle A. Mickiewicza). Mieszkanie po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę wszystkich instalacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego pierwszego M ? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! Biuro Rewers Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą na wyłączność. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł117,50 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Sławinek. Nieruchomość o powierzchni 117 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,10 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

578 200 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Udział w nieruchomości - dwa dwupokojowe mieszkania o łącznej powierzchni około 59m2 położone w Lublinie przy ulicy Probostwo. Mieszkania usytuowane są na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł57,70 m² 8 180,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł48,97 m² 8 760,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, 48,97 m znajdujące się w jednej z najstarszych dzielnic Lublina - Tatary, ul. Motorowa. Układ mieszkania jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,12 m² 11 280,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,12 m , położone przy ul. Nowy Świat. To wyjątkowe miejsce, które mimo niewielkiego metrażu oferuje komfortową, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 74m2, lublin ul. Magdaleny Brzeskiej. Bez prowizji od kupującego! Mieszkanie czyste zadbane, po remoncie w 2022r (kuchnia, łazienka, wc, pokoje) 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w stanie do generalnego remontu przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36 (bronowice, lublin). Na 22,5 m składają się (sprawdź rozkład na załączonym rzucie oraz spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Wygodna kawalerka w niskim budownictwie na Bronowicach /kośminku. Szybki termin wydania. Dla inwestora - możliwość zakupu dwóch kawalerek w tym samym budynku. Pierwsze piętro - dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł60,20 m² 14,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokoje w 3-pokojowym mieszkaniu Czechów, blisko Uniwersytetu Medycznego Szukasz pokoju do wynajęcia w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem na uczelnię? Ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł50 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne ,w pełni wyremontowane mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 50 m2, położone na 3 piętrze 10 piętrowego budynku. Lokal jest rozkładowy,jasny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł56,30 m² 8 330,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, przy ul. Królewskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze, 3- piętrowej kamienicy z 1830 roku, wpisanej do Rejestru Zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Lublin, mieszkanie, 3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego,Wieniawa, miasteczko Akademickie Opis mieszkania: - piętro: 0/4 - powierzchnia mieszkania: 50 m2 - salon, kuchnia, łazienka z i trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,50 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje | Balkon | Czechów Lublin, ul. Króla Rogera 550 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Jezuickiej 1/3 na terenie lubelskiej starówki w pobliżu Bramy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł49,44 m² 12 722,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dwupak inwestycyjny po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienica w centrum Lublina, w pobliżu Dworcu Metropolitalnym Na sprzedaż oferujemy dwa niezależne mieszkania, stanowiące jedną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Pana Balcera! Usytuowane na szóstym piętrze w bloku z windą. Układ mieszkania to: - dwa oddzielne pokoje, - widna kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na parterze w bloku z windą przy ul. Tomasza Zana. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł48,90 m² 50,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania dla rodziny, do wspólnego mieszkania z partnerem/partnerką? Miejsca gdzie odpoczniesz ? Mam coś dla Ciebie! Oferta mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Wilhelma.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł50 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Środkowej. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie wysokie przestronne mieszkania w kamienicy. Budynek pochodzi z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,93 m² 9 548,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Felin , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,98 m² 9 187,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,32 m² 11 601,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Czechów, ul. Kosmowskiej Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Lublina?.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,5 m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Wyżynnej 10. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,30 m² 13 002,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy o powierzchni 47,3m2 położone w Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,66 m² 62,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Junoszy na Wieniawie. Salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia (zabudowa meblowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,70 m² 11 649,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie usytuowanym na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku wybudowanym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,34 m² 8 417,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53.34 m , położone na 2. piętrze w bloku 2-piętrowym bez windy przy ul. Skautów 5 (lublin, wieniawa). To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60,50 m² 6 942,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

380 000 zł35,21 m² 10 792,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,21 m w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wsei. Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,05 m² 7 757,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Hutniczej Lokalizacja: w promieniu kilkuset metrów ch Leclerc, przystanki mpk, biedronka, stokrotka i in. Budynek usytuowany jest pośród terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,30 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na ul. Młodej Polski na Czechowie w Lublinie Oferujemy jasne, ciche i dwustronne mieszkanie (południowo-północne) inwestycyjne o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 w centrum Lublina. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie stylowe odrestaurowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł656 m² 5 028,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1898

Kamienica inwestycyjna Lublin, ul. Lubartowska 63, 15 mieszkań + 2 lokale usługowe, wz na rozbudowę. Na sprzedaż kamienica inwestycyjna położona przy ul. Lubartowskiej 63 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mełgiewska, lublin Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym,.