dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

322 ogłoszenia

665 000 zł82,10 m² 8 099,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,10 m2 znajdujące się w Lublinie na ul. Szafirowej (czuby Południowe). 1 piętro w niskim 3 piętrowym bloku bez windy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,34 m² 8 417,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53.34 m , położone na 2. piętrze w bloku 2-piętrowym bez windy przy ul. Skautów 5 (lublin, wieniawa). To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60,50 m² 6 942,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Narcyzowej w Lublinie W bliskim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura usługowa- handlowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

670 000 zł73,50 m² 9 115,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,30 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na ul. Młodej Polski na Czechowie w Lublinie Oferujemy jasne, ciche i dwustronne mieszkanie (południowo-północne) inwestycyjne o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,10 m² 13 281,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe 3-pok. Mieszkanie Z ogródkiem - ul. Dereckiego, lublin Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z 2025 roku na parterze z ogródkiem! Szczegóły oferty: - powierzchnia: 45,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mełgiewska, lublin Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,27 m² 11 994,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - pokoju nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzycka, blisko Politechniki, z dobrym dojazdem do umcs , kul, wsei, wysp. Blok z 2008r. posiada oddzielne wejście z bramą, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m położone w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta przy ulicy Niecałej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 140 zł54,06 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 33: 54,06 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum miasta nie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,30 m² 11 987,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Czechów Północny przy ul. Króla Rogera 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 46,20 m | balkon | klimatyzacja | piwnica | ul. Przyjaźni | Lublin Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł28,60 m² 11 013,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy lsm, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,87 m² 11 071,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje na 1 piętrze | klimatyzacja | gotowe do wejścia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,10 m² 10 642,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie na Tatarach - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: lublin, dzielnica Tatary Mieszkanie zaaranżowane w przemyślany sposób, idealne dla niewielkiej rodziny. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa oferta dla prawdziwego konesera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą, zlokalizowanego na 4., szczytowym piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,73 m² 6 547,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Mieszkanie 5-Pokojowe, 68.73m2 w Lublinie Ulica Langiewicza Do sprzedania mieszkanie w sercu Miasteczka Akademickiego w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 68.73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

640 625 zł51,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł86,70 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie na Felinie - ul. Królowej Jadwigi Zapraszamy do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 87 m2, położonego na parterze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,19 m² 9 974,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż mieszkanie W śródmieściu Mieszkanie znajduje się w samym sercu Lublina - ul. Niecała 15, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Bliskość Placu Litewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,95 m² 10 910,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2012 roku, na lubelskim Węglinku przy ul. Gęsiej 19. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka położona na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na wsc z widokiem na teren miejski. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł91,08 m² 8 123,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł143,76 m² 13 564,27 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Penthouse z widokiem na miasto | 2 poziomy | Metropolitan Park, lublin Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na najwyższych kondygnacjach nowoczesnego budynku przy ul. Pana Balcera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł41,15 m² 13 730,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 41,15 m2 zlokalizowane na Ponikwodzie przy ul. Dożynkowej. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: salon z aneksem, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,80 m² 11 755,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 30 m | 2020 r. | parter | winda | Lublin, ul. Wyścigowa Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w bloku z komfortem jak.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przytulne i komfortowe mieszkanie na Ponikwodzie - ul. Sekutowicza! Usytuowane jest na atrakcyjnym pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 90-tych. Układ mieszkania to: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,98 m² 11 082,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie inwestycyjne po generalnym remoncie przy ulicy Nowy Świat w centrum Lublina, przy Dworcu Metropolitalnym Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,80 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,70 m² 10 703,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 32,70 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Górskiej 1 (czechów Południowy, lublin). Na 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej części Lublina przy ul. Konrada Wallenroda. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

449 789 zł47,90 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Czuby, os. Błonie przy ul. Hetmańskiej. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

636 300 zł30 m² 21 210 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 30 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37,26 m² 11 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wieniawa | 2 pokoje | 37,26 m2 | niski blok | do wejścia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na Wieniawie, w spacerowym sąsiedztwie umcs, kul, up czy Ogrodu Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł64,51 m² 11 145,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,51 m2 na pierwszym piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku z 2014 r. zlokalizowane jest przy ul. Urbanowicza na Osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? A może marzysz o własnym ogródku? Przedmiotem oferty jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł38 m² 11 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , gotowe do zamieszkania od zaraz. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina! Mieszkanie o powierzchni 56,54m2 składa się: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - pokoju; - łazienki.