dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawska

Wieniawa,Lublin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie oferujące wysoki standard, w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Lublina. Cicha lokalizacja w rejonie ul. Wieniawskiej. Na mieszkanie o powierzchni 35 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatary

Tatary,Lublin

409 000 zł47 m² 8 720,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Przytulne, dwustronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,9m2 zlokalizowane na 1 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

310 000 zł48 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe, mieszkanie na dość wysokim parterze czteropiętrowego bloku na Czubach. Duży balkon z ładnym widokiem na osiedlową zieleń. Bardzo dobra lokalizacja dla rodziny , dobra lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86.6/104 (po podłodze) m2 przy ul. Nowy Świat w Lublinie, w niskiej zabudowie z 2001 roku (piętro 3/4). Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

2 100 zł64 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza, o pow. 63,7m2. Mieszkanie składa się: - z salonu z kominkiem i balkonem wyposażonego w regały -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

329 000 zł40 m² 8 293,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, które znajduje się w Lublinie w dzielnicy Czuby Południowe. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwarcowa

Czuby,Lublin

438 000 zł41 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy niezwykle funkcjonalne mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz korytarza, położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaspisowa

Czuby,Lublin

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czuby głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na parterze w bloku z 2010 roku. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Czuby,Lublin

449 000 zł51 m² 8 836,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Okazja lublin - czuby - ul. Szwoleżerów! bez prowizji! Na sprzedaż unikatowe 2wu lub 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia. W skład nieruchomości wchodzą: salon z wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Węglin

Węglin,Lublin

456 000 zł95 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Lokal mieszkalny 94 m 2 - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie Chcesz się wyróżnić, szukasz czegoś niebanalnego i pozwalającego na szerokie możliwości aranżacji wnętrza - mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 900 zł48 m² 8 348,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko u nas! lsm, ul. Żarnowiecka, osiedle M. Konopnickiej. Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe położone na parterze niskiego kameralnego bloku. Dwustronne, ustawne. Od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

410 000 zł44 m² 9 213,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane, jasne mieszkanie z dużym balkonem w nowszym budownictwie na Czubach. Ekonomiczne w utrzymaniu, system centralnego ogrzewania / logo-termy/pozwala uruchomić centralne o każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

509 000 zł72 m² 7 020,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne, przestronne i dwustronne mieszkanie przy ul. Niepodległości. Usytuowane jest na trzecim piętrze niskiego bloku z 1986r. Składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

367 000 zł46 m² 7 997,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po remoncie, na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Lokal o powierzchni niespełna 46 metrów składający się z dwóch sypialni, salonu z wyjściem na balkon, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smyczkowa

Czechów Południowy,Lublin

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja bez prowizji! lublin - czechów - ul. Smyczkowa! Idealne mieszkanie pod wynajem - 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż unikatowe trzy pokojowe mieszkanie. W skład nieruchomości wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

745 000 zł94 m² 7 925,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! krakowskie przedmieście 30! - 2ga linia zabudowy! cisza i spokój a zarazem 20 metrów od deptaka. wysokość pomieszczeń 4m! Do sprzedaży idealne mieszkanie pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

***jeśli szukasz mieszkania które "ma to coś" to to mieszkanie to ma :) *** Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, salon z aneksem plus 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

899 999 zł131 m² 6 870,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Okazja! Apartament dwu-poziomowy 120m2 - 5 pokojowy, usytuowany na 3-piętrze w budownictwie z 2000 roku! (najbardziej staranne i porządne budownictwo) Ściany bardzo grube, nie słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

480 000 zł63 m² 7 643,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnym czteropiętrowym bloku przy ul. Puławskiej. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane w dzielnicy Bronowice. Na powierzchni 47 m2 zaplanowano: * przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, * 2 przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sasankowa

Czuby,Lublin

425 000 zł62 m² 6 838,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Okazja bez prowizji! lublin - czuby - ul. Sasankowa! po odświeżeniu - Gotowe do wejścia! Idealne mieszkanie pod wynajem - 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż unikatowe trzy pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

559 999 zł63 m² 8 917,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Okazja bez prowizji! lublin - czuby- os. Błonie - ul. Herbowa! po generalnym remoncie! Na sprzedaż unikatowe trzy pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2018r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

218 999 zł16 m² 13 687,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Okazja lublin - bronowice - ul. Puchacza! Na sprzedaż unikatowa kawalerka do wprowadzenia. Mieszkanie środkowe zlokalizowane na południe w mieszkaniu przez cały dzień jest widno! Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

380 000 zł51 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi (w tym jeden z wyjściem na loggię), kuchni, łazienki z ubikacją oraz przedpokoju położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

375 000 zł57 m² 6 541,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości informacje ogólne Oferta sprzedaży mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku. Powierzchnia nieruchomości to 57,33m2. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

750 000 zł98 m² 7 629,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 2-poziomowe mieszkanie, położone w ścisłym śródmieściu Lublina w dogodnej lokalizacji. Wykończone w dobrym standardzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławinek

Sławinek,Lublin

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! idealny apartament! bez prowizji! Apartament jednopoziomowy 120m2 - 3 pokojowy, usytuowany na 2-piętrze w budownictwie z 1998 roku! (najbardziej staranne i porządne budownictwo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

439 000 zł35 m² 12 394,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 35.42 m 2 położone na Węglinku w nowym bloku przy ul. Koralowej, wykończone bardzo starannie najwyższej jakości materiałami .Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o standardowym układzie na Bronowicach. Usytuowane na pierwszym piętrze, niskiego, trzypiętrowego bloku. Składa się z dużego pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! = 0% Mieszkanie o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Oferujemy państwu 5-pokojowe mieszkanie w Lublinie - os. Śródmieście ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

385 000 zł61 m² 6 263,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,47 m 2 , położone na 3 piętrze, oddzielne 4 pokoje,oddzielna kuchnia, łazienka, wc i duża piwnica. Mieszkanie do remontu.Ogrzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

429 000 zł48 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ciekawa oferta! Nowocześnie i gustownie wykończone, po generalnym remoncie. Jasne kolory powiększające powierzchnię. Dwa pokoje na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiego bloku. Dwa rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

465 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, gotowe do wejścia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w trzypiętrowym budynku na trzecim piętrze przy ul.Jutrzenki 12. Mieszkanie posiada ekspozycję południowo- północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

345 000 zł36 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 - pokojowe mieszkanie w bloku, tuż obok Politechniki Lubelskiej. W cenie umeblowanie oraz wyposażenie w Agd. Świetne miejsce do wynajmu, wygodne i funkcjonalne do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

365 000 zł39 m² 9 354,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w bliskiej odległości od Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego. Mieszkanie ma potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Czechów,Lublin

445 000 zł49 m² 9 081,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe 2-pokojowe jasne mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w bloku wyposażonym w windę. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wejścia wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Laurowa

Ponikwoda,Lublin

690 000 zł73 m² 9 441,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam do zaoferowanie przestronne, ładnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 73.08mkw zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Ponikwoda na ul. Laurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

599 000 zł70 m² 8 619 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Niezwykle przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 na 3 piętrze bloku z 2015 roku w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnicy Lublina - Węglin. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

415 000 zł49 m² 8 549,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, dwustronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na Czubach. Usytuowane jest na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2004 roku. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie do wejścia w dzielnicy Czuby os. Widok w niskim bloku z 1989 roku z zadbaną klatką schodową. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

515 000 zł68 m² 7 595,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne, komfortowe i w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku z 1995. Nieruchomość usytuowana w pobliżu galerii Olimp oraz lubelskiej Akademii.