dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 022 ogłoszenia

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na lsm, ul. Grażyny 17 Lokalizacja to świetnie skomunikowane os. Mickiewicza na lsm. Z racji bliskości centrum i Miasteczka Akademickiego może być ciekawą opcją jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Lublin | ul. Poniatowskiego - bezczynszowe Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł53,73 m² 9 901,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73m2 na czwartym piętrze w nowopowstałej inwestycji Osiedle Europejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł38,12 m² 14 533,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie na sławinie Lokalizacja to Kameralny Sławin - osiedle na ul. Bukszpanowej - okol. ul. Sławinkowskiej. -> renomowana lokalizacja! -> nowe, nieużywane mieszkanie! ->.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł35,14 m² 9 647,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu jednopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina, na Czechowie. Usytuowane jest na ostatnim piętrze siedmiopiętrowego bloku i ma powierzchnię 35,14 mkw. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł29,57 m² 11 599,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

* oferta na wyłączność - tylko w Biurze knc city * ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** ** Idealne pod wynajem lub inwestycję ** śródmieście ul. Wschodnia :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupoziomowy układ 86 m | Panoramiczny widok 360| lsm Sprzedam dwa niezależne mieszkania położone bezpośrednio nad sobą (10. i 11. piętro) przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł34,40 m² 11 627,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena. Polecam bardzo atrakcyjną kawalerkę z oddzielną kuchnią. Mieszkanko jest zadbane, z 2004 roku. Wg uznania można je odświeżyć lub całkowicie przearanżować pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,50 m² 9 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -po remoncie! Ogromna Łazienka 3 pokoje - ul. Kolorowa. Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w centrum przy ul. Orlej, 2-pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 40 mkw., na I piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie zadbane, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,43 m² 9 702,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja bez prowizji! Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Bronowicach przy ul. Krętej, cicha bezpieczna okolica blisko dworca głównego! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka zlokalizowana na parterze niskiego bloku przy ul. Relaksowej. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu pełniącego jednocześnie funkcję sypialnioddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

840 000 zł40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni około 40m2- lublin, ścisłe Centrum okolice Placu Litewskiego! Inwestycja - mieszkanie z najemcą, mieszkanie klimatyzowane! Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,15 m² 15 989,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać. Na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51,17 m² 6 449,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum - blisko Dworca Metropolitalnego i pkp Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,97 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na las - Czuby Południowe - Poręba Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na II piętrze (z III).

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 na Bronowicach. Świetna lokalizacja, mieszkanie doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla osoby starszej, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie usytułowane w Lublinie w dzielnicy Węglin. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w sześcio piętrowy bloku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100,60 m² 7 942,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku z 1999r. na Czubach Północnych (ul. Jutrzenki) w pobliżu obu wąwozów. Nieruchomość znajduje się na 3-ciej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kalinowszczyzna. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie mierzy 38,00 m2 powierzchni użytkowej i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,70 m² 9 117,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku, o powierzchni 65,70 m2, w dzielnicy Czechów, przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,40 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na 1 piętrze. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące na Czubach na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni całkowitej 86.25 m2 - użytkowej 83,99 m2 zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34,92 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 34,92 m2 przy ul. Kwarcowej 16, w dzielnicy Węglinek. Nieruchomość z 2024 roku w stanie bardzo dobrym. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku zlokalizowanym przy ul. Wł. Jagiełły, w atrakcyjnej części miasta - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na lubelskich Czubach. Mieszkanie do remontu, na poddaszu 4-piętrowego budynku. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27 m2 położoną na 4 piętrze w bloku przy ulicy Przyjaźni w Lublinie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87,87 m² 7 954,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalne mieszkanie w sercu lubelskich Czubów - gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja: ul. Ułanów, dzielnica Czuby - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

537 300 zł54 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta pod inwestycje! Oferowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się w kamienicy położonej w centrum miasta tuż przy Placu Litewskim!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferowana nieruchomość to funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na osiedlu Węglinek. Blok z 2023r. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,11 m² 9 675,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,11 m2 mieszczące się na Czubach, usytuowane na parterze w wieżowcu. Położone w cichej i spokojnej okolicy, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,37 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Śródmieściu Lublina (ul. Piłsudskiego), o powierzchni użytkowej 44,37 m2. Cena podlega negocjacji - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 na 3 piętrze niskiego bloku w dzielnicy lsm przy ul. Wajdeloty. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110,30 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną na czwartym piętrze w jednej z najpiękniejszych zabytkowych kamienic Lublina. Kamienica z 1890 r. zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,90 m2 usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu położonym przy ul. Leonarda w dzielnicy rury(lsm). Bardzo dobra lokalizacja z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57,10 m² 7 968,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie W lublinie - lsm, ul. Balladyny Mieszkanie, które zarabia na siebie - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i na własne M!` Sprzedam przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

478 500 zł29 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 29m2 usytuowaną na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy z lat 70. Kamienica przeszła gruntowną rewitalizację w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Śródmieście,Lublin

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowe mieszkanie 45 m2 w ścisłym centrum Lubomelska 9 *5*0*6* 9*4*2*2*6*1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, tuż obok Urzędu Wojewódzkiego. Pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Czechów Południowy,Lublin

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 48 m2 ul. Północna 18 Blisko mul Wynajmę komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, ul. Północna 18. 5 min. od Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie o pow. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Lublin,lubelskie

558 000 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,8 m2, znajdujące się w centrum Lublina przy ul. Królewskiej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się z salonu.