dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 021 ogłoszeń

425 000 zł47,80 m² 8 891,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

nieruchomości Lublin * Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pełnym rozkładzie , idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,20 m² 12 127,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Starego Miasta w Lublinie - ul. Cyrulicza Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy na lubelskim Starym Mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Węglin Południowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku i będzie doskonałą propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie, lublin, śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje. Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych. Opis mieszkania: - piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku na Węglinie przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z kuchnią, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,52 m² 10 063,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budownictwie w wyjątkowej lokalizacji Lublina -okolice ul. Orkana. W pobliżu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w Lublinie, usytuowane przy ul. Obrońców Lublina. To przestronne, jasne trzy pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 56,54.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,96 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 30 m2 w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sławin Mieszkanie jest usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Irysowej blisko lasu. Piękna, zielona i spokojna okolica. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 004 000 zł62,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 62,75m2 Drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 27,65m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

** Oferta tylko w Biurze knc city ** ** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie bez kompromisów i poprawiania po kimś ** Lublin - rury/lsm (ul. Krasińskiego) Polecam do zakupu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,86 m² 9 799,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą komunikację z centrum miasta z niezmąconym spokojem? Ta oferta przy ul. Pogodnej jest właśnie dla Ciebie. Idealne dla pary, singla lub jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,59 m² 13 413,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży czterech mikro kawalerek lokalizacja Lublin ul. Pawia Metraż - 68,59 m2 Lokal przerobiony na 4 Mikrokawalerki W najbliższym czasie remont elewacji z dociepleniem. Cena - 920 000.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,62 m² 12 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m ) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda. Atuty: - duży balkon 10 m (otwarty widok), - 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł228 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny lokal położony w Centrum Lublina na ostatnim piętrze, możliwość dowolnej adaptacji, zostanie oddany w stanie deweloperskim, klimatyzowany, w budynku winda, położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 54 m przy ulicy Wrotkowskiej w Lublinie. Gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Posiada klimatyzacją w salonie i sypialni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,45 m² 9 399,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Przestronne jasne mieszkanie z duszą (42,45 m2) | Ścisłe Centrum Lublina tuż przy Zamku! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie urok przedwojennej kamienicy z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,10 m² 13 615,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie w bloku z 2025 roku, położone jest na parterze w bloku z windą przy ul. Jemiołuszki w dzielnicy Węglinek.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjna oferta dla inwestora, singla lub pary! Mieszkanie do własnej aranżacji na lsm - ul. Wileńska. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Układ mieszkania: - pokój 14.9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł229 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 poziomowe położone w bloku przy Al. Racławickich. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko centrum miasta. Atrakcyjna cena za metr - ok. 4300 zł! Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł71,49 m² 8 938,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokal usytuowany jest na poddaszu zadbanego budynku i oferuje 71,49 m powierzchni użytkowej oraz aż 98 m po podłodze, co przekłada się na komfortową i funkcjonalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,47 m² 9 581,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje) o powierzchni 61,47m2 w dzielnicy Wrotków, ul. Nałkowskich - blisko Zalewu Zemborzyckiego, zieleni, tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł65 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,79 m² 13 301,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie pow. 48,79 m2, położone na parterze w nowym bloku z 2020 roku, z windą. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,09 m² 8 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia: 43,09 m2 Cena: 359 000 zł Układ mieszkania: - salon: 17,00 m2 - Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na wschód i północ z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł26 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w Lublin przy ul. Króla Rogera 5, usytuowane na 10. piętrze budynku wyposażonego w windy. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł69,85 m² 10 592,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne, pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim 4 piętrowym budynku przy ul. Skautów w Lublinie. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

899 955 zł142,85 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Sześciopokojowy lokal na sprzedaż o łącznej powierzchni 142,85m2 położony w Lublinie przy ul. Kredowej, usytuowany w budynku wybudowanym w 2000r. Z uwagi na dwa osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,40 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne, niewymagające żadnej inwestycji 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Lublina. Możliwość dokupienia garażu. Oferta tylko W biurze knc city lublin! Oferuję Państwu przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62 m² 11 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Przytulnej (dzielnica Czuby, w pobliżu ul. Jana Pawła II). Kupując tą nieruchomość, masz gotową inwestycję - mieszkanie, które zarabia na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł49,10 m² 10 855,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w pobliżu terenów zielonych oraz Politechniki Lubelskiej - 49 m2 | 2. piętro | po generalnym remoncie | Lublin | Nadbystrzycka Przedwiośnie Na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,76 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym potencjałem, w doskonałej lokalizacji: rejon ul. Zana i Nadbystrzyckiej, blisko Politechniki i up. Wspaniałe miejsce do zamieszkania ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,81 m² 5 706,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł30,78 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 30,78 m , usytuowany na pierwszym piętrze przy ulicy Szeligowskiego w Lublinie. Na sprzedaż nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

557 999 zł66 m² 8 454,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 66 m , położone na 8 (ostatnim) piętrze w doskonałej lokalizacji na osiedlu Czechów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,80 m² 9 364,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 59,80 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Harnasie w dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł75,89 m² 10 541,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 75,89m2 zlokalizowaną na 7 piętrze (ostatnim) w bloku z 2024 roku na Czubach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

512 295 zł48,79 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 48,79m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł55,40 m² 8 844,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Centrum Lublina, idealna lokalizacja do mieszkania jak i pod wynajem! - ul. Graniczna, samo Centrum Lublina! - piętro 4/4 ( bez windy) - blok z 2006 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na lsm, ul. Grażyny 17 Lokalizacja to świetnie skomunikowane os. Mickiewicza na lsm. Z racji bliskości centrum i Miasteczka Akademickiego może być ciekawą opcją jako.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij